Ausztria – Magyarország 2:6 (vége)
Ausztria
2:6 (2:1, 0:2, 0:3)
Magyarország
hétfő 14.04.2014, 16:30 • ifj. Ocskay Gábor jégcsarnok, Székesfehérvár • U18 Div. I/B Férfi Világbajnokság

54:58
    Kiegészültünk, de máris újra hátrány!! Stipsicz hagyja el két percre a játékteret, megdolgozunk védekezésben rendesen!

52:47
    Vokla Roland pihen két percig a magyaroktól. Faultolta Gaffalt nagy helyzetben középen. Lehet, hogy ezzel egy gólt akadályozott meg.

45:05
    Mathias Hagen öt perc + végleges büntetést kap hátulról lökés miatt. Öt a négy ellen támadhatunk és reméljük Keresztúry hamarosan rendbe jön.

42:44
    Szabó Krisztián kap két perces büntetést, osztrák emberelőny következik, ezt meg kellene úsznunk!

38:59
    Egyed és Baltram kisebb bunyója a magyar kapu mögött, kiállítás lesz a dologból. Mindketten kiállítva két percre durvaság miatt. Áthúzódó büntetések lesznek.

32:16
    Wolf jut a kiállítás sorsára, magyar emberelőny következik bottal akasztás miatt.

29:22
    Szokás szerint magyar kiállítás, Galló Vilmos kerül két percre a büntetőpadra akadályozásért. Ausztria emberelőnyben.

25:23
    Stipsicz is kiállítva, játék késleltetése miatt! Kettős hátrányunk van.

23:50
    Erdély Csanád áll ki két percre a magyar válogatottból. Neki ez ma már a második. Újra osztrák emberelőny.

19:58
    Wukovits-csal szemben szabálytalankodott Szabó Krisztián, két percre kiáll, áthúzódó hátrányunk lesz. Testre ütésért a kiállítás.

14:45
    Sikerült kivédekeznünk egy osztrák akciót, nyomás alatt volt a kapunk, majd Ramon Schnetzer szándékosan mozdította el saját kapuját, mehet is 2 percre a büntetőpadra.

08:27
    Erdély Csanád is két percre a büntetőpadra kerül testre ütés miatt. Négy a négy ellen egyelőre.

07:20
    Jakubitzka áll ki két percre, újabb magyar emberelőny.

00:13
    Paulwebber kiállítva 2 percre Ausztriától.

Gólok és gólpasszok: 4. Zwerger (Wukovits), 10. Huber (Zwerger) – 16. Galló (Keresztúry, Szaller), 29. Keresztúry (Kiss), 37. Vokla (Vizi), 45. Galló, 58. Erdély, 59. Stipsicz (Vizi, Mazzag)

Ausztria: Müller (Stroj) – Wolf, Jakubitzka, Wukovits, Paulwebber, Haudum – Kragl, Schnetzer, Huber, Haberl, Baltram – Birnbaum, Kirchschlager, Gaffal, Zwerger, Winkler – Hackl, Hagen, Pilloni, Poschmann, Wachter
    Magyarország: Arany (Kornakker) – Garát, Láday, Erdély, Szabó K., Galló – Stipsitz, Szabó B., Kiss, Keresztúry, Gáspár – Szallner, Herner, Vizi, Mazzag, Vokla – Jászai, Szabad, Kovács, Terbocs, Egyed

Játékvezetők: Markus Hagerström (FIN), Marco Mori (ITA)