Ukrajna – Ausztria 2:3 (hosszabbítás vége) | Japán2 – Szlovénia 2:1 (vége) | Dél-Korea – Magyarország 4:7 (vége)

Ausztria gólt szerzett!
    Végül mégis megadták a gólt, Ausztria hosszabbításban legyőzte Ukrajnát! A gólszerző LEBLER! Az ukrán edző mérgében behajította az egyik kulacsot a pályára!
    2-3!

61:30
    Egy palánkról visszacsapódó korongot Heinrich közvetlen közelről a bal oldali kapuvasra lőtt rá! Kimaradt a nagy helyzet.

60:43
    Kiállítottak egy ukrán játékost, 4 a 3 ellen támadhat Ausztria!

60:40
    Osztrák időkérés már a hosszabbítás első percében.

53:05
    Materukhin áll ki két percre, újabb osztrák emberelőny, ez kicsit véleményesnek tűnt.

50:00
    Ladygin 2 percre kiáll pihenni bottal akasztás miatt.

47:18
    Gáncsolás miatt egy osztrák is kiáll két percre, szinte két teljes percig négy a négy ellen a csapatok.

47:11
    Varlamov áll ki két percre könyöklés miatt az ukránoktól.

44:02
    Ukrán időkérés zajlik.

36:40
    Ukrán emberhátrány következik két percen át.

32:48
    Ukrajna gólt szerzett!
    ALEXANDR MATERUKHIN egyenlít emberelőnyben az ukránoknak, távoli bomba a jobb felső sarokba! 2-2!
    Gólpassz: O. Timchenko, O. Sharafenko.

30:48
    Kettő perces kiállítás, Patrick Peter bottal ütés miatt száll ki az osztrák csapatból.

21:05
    Osztrák kiállítás, Altmann áll ki két percre bottal ütés miatt.

18:10
    Osztrák kiállítás következik, Mühlstein két percre kiszáll.

15:14
    Zakharov is a kiállítás sorsára jut. Ezekből eddig borzalmasan jöttek ki az ukránok.

12:29
    DOMINIQUE HEINRICH megszerzi második gólját, megint csak emberelőnyből. 1-2!
    Gólpassz: B. Lebler.

11:22
    Ukrán kiállítás, mint a gól előtt is. 2 perc osztrák emberelőny. Padakin a játék késleltetéséért áll ki.

10:04
    Hát ez nagyon gyors volt, ROMAN BLAGY egyenlít azonnal az ukránoknak! 1-1!
    Gólpassz: A. Mikhnov.

09:48
    DOMINIQUE HEINRICH szerez vezetést Ausztria javára még emberelőnyből! 0-1!

08:45
    Ladygin áll ki két percre Ukrajnától. Emberelőny az osztrákoknak.

Gólok és gólpasszok: 11. Blagy (Mikhnov), 33. Materukhin (Timchenko, Shafarenko) – 10. Heinrich, 13. Heinrich (Lebler), 62. Lebler

Ukrajna: Gaiduchenko (Seliverstov) – Navarenko, Pobyedonostsev, Mikhnov, Blagy, Belukhin – Isayenko, Petrukhno, Shafarenko, Tymchenko, Materukhin – Ladygin, Kugut, Varlamov, Toryanyk, Kvitchenko – Skrypets, Nimenko, Zakharov, Padakin, Bondaryev
    Ausztria: Starkbaum (Swette) – Altmann, Schumnig, Lebler, Koch, Hundertpfund – Heinrich, Schlacher, Komarek, Oberkofler, Iberer – Mitterdorfer, Mühlstein, Petrik Nicolas, Schiechl, Petrik Benjamin – Peter, Fischer, Stefan Geier, Manuel Geier

Játékvezetők: Jan Hribik (CZE), Andreas Koch (SUI) – Kensuke Kanazawa (JPN), Tomas Pesek (CZE)