PLER-Budapest – Mezőkövesdi KC 31:26 (vége) | ETO-SZESE – Cegléd 41:34 (vége) | Vác – Orosháza 22:25 (vége)
Váci KSE
22:25 (10:13)
Orosházi Férfi KSE
szerda 23.04.2014, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Férfi kézilabda NB1

Végül három góllal teljesen megérdemelten nyerte meg a mérkőzést az Orosháza. A második játékrész második felében, amikor úgy tűnt, öt gólnál eldöntötte az Orosháza, onnantól a Vácnak még számtalan lehetősége lett volna akár meg is fordítani a meccset, de a rengeteg kapufa és a sok technikai hiba miatt ez nem sikerülhetett. A vendégek remekül éltek a váciak hibáiból. Az első félidőben Buday, a másodikban Milovic vitte a hátán a csapatot. A váciaknál Simányi és Pál emelkedett ki, az eddigi gólgyáros Lendvay, Laurencz kettősnek nem nagyon ment ma.
    Vác – Orosháza: 22-25!
    ---- (19:34:35)

60
    Mérkőzés vége. (22:25)

60
    Székely átlövését fogja Ivanisevic, az ismétlés a bal szélről "szokás szerint" a felső kapufán csattan Császártól. (22:25) (22:25)

60
    Utolsó perc. (22:25) (22:25)

59
    Kettő percre kiáll Benmiloud, de ez már nem oszt, nem szoroz. (22:25) (22:25)

59
    BUDAY úgy tűnik, végleg eldönti, talpról elhajolva talál a kapuba! (22:25) (22:25)

59
    A vendégek nagyon lassan végezték el a középkezdést, az óra pedig ment. (22:24) (22:24)

59
    PÁL Gergely tört be bal kettőben és már csak kettő a váci hátrány! (22:24) (22:24)

59
    A váciak is teljes létszámban. (21:24) (21:24)

58
    Ismét egy véleményes helyzet, Milovic futott neki Császárnak, belemenés, bár nem biztos, hogy nem állt a vonalon Császár. (21:24) (21:24)

58
    A vendégek már teljes létszámban. (21:24) (21:24)

57
    CSÁSZÁR Ferenc középre futott be, megkapta a labdát és félfordulatból bombázta be! Újra csak három. (21:24) (21:24)

57
    Megkapja a Vác a labdát, a bal szélről tört be Varsandán, Székelyhez úgy nézett ki, hogy hozzáért, hetesgyanús volt, de a bíró továbbot intett, Varsandán pedig ráadásul rosszul is esett, egy időre lecserélik. (20:24) (20:24)

56
    Hiába a reklamálás, ez bizony arcot talált Simányitól, kettő perces kiállítás, öt az öt ellen most egy időre. (20:24) (20:24)

56
    Gábori lába kap közben görcsöt, a vendégek játékosa, Milovic is segít neki, barátságos gesztus! (20:24) (20:24)

56
    GÁBORI járt túl a vendégkapus eszén és a feje felett húzott lövéssel talál be hetesből. (20:24) (20:24)

55
    Stranigg áll ki két percre, Székely harcolta ki és egy hetest is. (19:24) (19:24)

55
    BUDAY középről, talpról a bal felsőbe ragaszt egy újabb bombát! Alighanem kezd eldőlni az összecsapás. (19:24) (19:24)