PLER-Budapest – Mezőkövesdi KC 31:26 (vége) | ETO-SZESE – Cegléd 41:34 (vége) | Vác – Orosháza 22:25 (vége)
PLER-Budapest
31:26 (13:14)
Mezőkövesdi KC
szerda 23.04.2014, 18:00 • Lőrinci sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1

Hatalmas csatában a második félidő elején jelentős előnyt harcolt ki a PLER és ezt végig megtartották elől Lókodi Gergőnek, a kapuban pedig Szabó Tamásnak köszönhetően! Mivel a Vác ma kikapott, így a PLER pontban beért a nem kieső helyen álló Pest megyei csapatot.
    Köszönöm a figyelmet! (19:37:32)

60
    Mérkőzés vége. (31:26)

60
    BENIS egy időn túli büntetőt lőtt a kapuba. (31:26) (31:26)

60
    Áll a közönség és kiabálják a "Szép volt fiúk!" rigmust. (31:25) (31:25)

60
    Leimeter Csaba kapott piros lapot kakaskodásért, még a másik oldalon Cuzic ezért két percet kapott. (31:25) (31:25)

59
    LÓKODI passzívnál kap egy szabaddobást meg és be is lőtte. (31:25) (31:25)

59
    PAVLOVICS pattintja be a labdát Kránitz fölött a kapuba. (30:25) (30:25)

58
    A PLER-Budapest kispadja kapott sárga lapot. (30:24) (30:24)

58
    Mikita Jalub tört be és lőtt kapu fölé. (30:24) (30:24)

58
    Időt kért a PLER-Budapest, ezzel mindkét kapitány kihasználta a három lehetőségét! (30:24) (30:24)

58
    Lókodit fogják meg a falban. (30:24) (30:24)

57
    BENIS ezt a büntetőt is belőtte. (30:24) (30:24)

57
    Györfi kapott két percet Benis lerántásáért és büntető a vendégeknek. (30:23) (30:23)

57
    Dobó lövése blokkról ment fölé. (30:23) (30:23)

56
    Kikérte utolsó idejét az MKC! (30:23) (30:23)

56
    MOUSAVI talált beállóból a kapuba. (30:23) (30:23)

56
    Kránitz Zoltán érkezett a kapuba. (29:23) (29:23)

56
    Benis szélről tekert kapu mellé. (29:23) (29:23)

55
    Benis lövése blokkról ment mellé. (29:23) (29:23)

Pap Csaba

Kommentátort keresünk a Mezőkövesdi KC csapatának meccseihez. További információk.

PLER-Budapest: Szabó T., Kránitz, Perger – Györfi, Vancsics, Németh T., Mousavi, Rév, Tóth P., Lókodi, Oláh, Leimeter, Nagy B., Marczinkó, Mikita, Scheuring.
    Mezőkövesdi KC: Kiss O., Kovács J. – Radnic, Szepesi, Bakos Á., Grünfelder, Dukic, Kovács P., Bán, Nyitrai, Molnár F., Trivkovics, Cuzic, Dobó, Pavlovics, Benis.

Játékvezetők: Horváth Péter, Márton Balázs