Bayern München – Werder Bremen 5:2 (vége) | VfL Wolfsburg – SC Freiburg 2:2 (vége) | 1899 Hoffenheim – Eintracht Frankfurt 0:0 (vége)
1. FSV Mainz 05 – Norimberk 2:0 (vége) | Hertha BSC – Braunschweiger TSV Eintracht 1895 2:0 (vége) | Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund 2:2 (vége)
TSG 1899 Hoffenheim
0:0 (0:0)
Eintracht Frankfurt
szombat 26.04.2014, 15:30 • Wirsol Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim • Bundesliga

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (17:23:07)

Nem született gól Hoffenheimben a Frankfurt vendégjátéka alkalmából, s az utolsó perceket elnézve ezzel mindkét csapat módfelett elégedett. Az első félidő hozott több helyzetet, de azok éppúgy kimaradtak, mint a második félidő lehetőségei. Hat perccel a vége előtt Trapp hibája után 11-es lőhetett a hazai csapat, azonban a kapus gyors vetődéssel hárította Roberto Firmino büntetőjét. Ez volt a meccslabda, s végül maradt a gól nélküli döntetlen.

90
    Egy perc a hosszabbítás.

88
    A frankfurti védők igyekeznek a labdát rendre minél távolabbra kivágni a kapujuk előteréből, a támadásokat mintha feladták volna, emberelőnyük dacára.

87
    Mindkét csapat mintha a lefújást várná, a jelek szerint elégedettek a döntetlennel.

85
    Modeste-nél elgurult a gyógyszer, kétszer is odalép hátulról Zambranónak, azonnali piros lappal mehet zuhanyozni!

85
    Roberto Firmino roppant gyengén játszott az egész meccsen, meglepetés, hogy rábízták a 11-est, amit egyébként Modeste is nagyon szívesen elvégzett volna...

84
    Trapp helyrehozta a hibáját, gyors vetődéssel kivédte Roberto Firmino 11-esét!

84
    Trapp kapus sárga lapot is kapott.

83
    Volland tört be a tizenhatoson belülre, Madlungon fennakadt ugyan, de középre tudta még kotorni a labdát, ahol Modeste megelőzte a lábát elhúzó Trapp kapust, 11-es!

82
    Polanski passzát Gyau veszi át hosszan, így Trapp zsákmánya lesz a labda.

82
    Hosszú labda balra Joselu felé, a csatárt megelőző Abraham adja haza Grahlnak.

81
    Gyau tör előre a bal oldalon, de hosszan teszi előre a labdát, amire nincs induló ember, így Trapp kapus gyűjti be.

80
    Djakpa bal oldali szabadrúgását kifejelik a túloldalra a hazai védők.

79
    Oczipka bal oldali beadása vágódik le a hazai lábakról, bedobás.

78
    Roberto Firmino jobb oldali beadása suhan el középen mindenki előtt.

77
    Zambrano a földön is maradt a nagy mentést követően, ápolásra szorul.

76
    Volland 18 méteres tekerését oldalra üti Trapp, majd Zambrano ment nagyot becsúszva Modeste lövése után az ötös bal sarkánál.