Borussia Dortmund – 1899 Hoffenheim 3:2 (vége) | Borussia M'gladbach – 1. FSV Mainz 05 3:1 (vége) | VfB Stuttgart – VfL Wolfsburg 1:2 (vége)
Werder Bremen – Hertha BSC 2:0 (vége) | Norimberk – Hannover 96 0:2 (vége) | SC Freiburg – FC Schalke 04 0:2 (vége)
Hamburger SV – Bayern München 1:4 (vége) | Braunschweiger TSV Eintracht 1895 – FC Augsburg 0:1 (vége) | Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen 0:2 (vége)
Werder Brémy
2:0 (0:0)
Hertha BSC
szombat 03.05.2014, 15:30 • Weserstadion, Bréma • Bundesliga

Remekül sikerült a Werdernek a szezon utolsó hazai mérkőzése, megérdemelten nyerték meg a találkozót.
    A Hertha az első tíz percben jól játszott, de a hazaiak összeszedték magukat és egyenrangú ellenfelek voltak az első félidőben a csapatok.
    A második félidő viszont végig a Werder irányítása alatt zajlott, Aaron Hunt duplájával megérdemelten tartották itthon a három pontot. (17:27:35)