Borussia Dortmund – 1899 Hoffenheim 3:2 (vége) | Borussia M'gladbach – 1. FSV Mainz 05 3:1 (vége) | VfB Stuttgart – VfL Wolfsburg 1:2 (vége)
Werder Bremen – Hertha BSC 2:0 (vége) | Norimberk – Hannover 96 0:2 (vége) | SC Freiburg – FC Schalke 04 0:2 (vége)
Hamburger SV – Bayern München 1:4 (vége) | Braunschweiger TSV Eintracht 1895 – FC Augsburg 0:1 (vége) | Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen 0:2 (vége)
Braunschweiger TSV Eintracht 1895
0:1 (0:0)
FC Augsburg
szombat 03.05.2014, 15:30 • Eintracht-Stadion, Braunschweig • Bundesliga

Végül mégsem lett gól nélküli döntetlen, Bobadilla az utolsó percben három pontot érő győztes gólt szerzett az Augsburgnak, akik ezzel megközelítik egy pontra a Mainzot jelen állás szerint.
    A végeredmény tehát 0-1, de a Braunschweig még mindig elérheti az osztályozós helyet, de az utolsó fordulóban három ponttal többet kell szereznie, mint a Hamburg.
    ---- (17:28:43)

90+4
    Az Augsburg gólt szerzett!
    Végül lett is szerepe a hosszabbításnak, BOBADILLA megszerezte a kockáztató Braunschweig ellen a győztes gólt a ráadás utolsó percében! 0-1!!

90+1
    Hosszú túlóra, több, mint négy percet játszanak még a felek a tervek szerint.

89
    Az utolsó csere, Bellarabi helyett Khelifi a pályán a hazaiaknál.

89
    A második félidőben már kapufáig eljutott az Augsburg, de gólt nem szereztek. Az utolsó percekben mindkét csapat támadólag lép fel, a hazaiaknak sürgősebb.

88
    Újabb próbálkozások mindkét oldalon, de a kapusok ma jó napot fogtak ki, továbbra is 0-0.

85
    Mindkét részről 1-1 kapura tartó lövés az utóbbi percekben, nem lett gól, Davari és Hitz hárítani tudták a lövéseket.

81
    Az utolsó vendégcsere: Kohr helyett Bobadilla a pályán.

80
    Kessel kap sárga lapot.

79
    Bő tíz perc maradt a találkozóból, egyelőre a fordulóból ez az egy meccs áll gól nélküli döntetlenre.