Magyarország_dup – Portugália2 21:20 (vége) | Franciaország – Svédország 28:23 (vége) | Japán – Kongói Demokratikus Köztársaság2 30:27 (vége)
Magyarország_dup
21:20 (12:11)
Portugália2
kedd 01.07.2014, 16:00 • Fran Galovic Sportcsarnok (Kapronca, Horvátország) • U20 női VB

Nagyszerűen kezdte a második félidőt a magyar válogatott, amely tizenegy és fél perc alatt hat góllal meglépett. Ekkor úgy tűnt, hogy nem okozhat különösebb gondot az újabb két pont begyűjtése, ám a forgatókönyv máshogy alakult... A mai napon az alapvetően is gyengébb támadójátékkal kirukkoló magyar csapat közel kilenc percen keresztül nem talált be, s ez idő alatt a portugálok egészen egy gólig feltudtak zárkózni.

A véghajrá elképesztő izgalmakat és három piros lapot hozott, azonban döntő szituációkban a mieink felé billent a mérleg, így végül, ha nem kis csatában, de minimális különbséggel sikerült begyűjteni az újabb győzelmet!

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! A Hajdu-csapat legközelebb csütörtökön 18:15-től Svédország ellen lép pályára a "C"-csoport negyedik fordulójában. (17:40:09)

60
    Véget ért a mérkőzés! (21:20)

60
    Az időn túli hétméterest MONICA SOARES végezte el, lövése pedig a kapu közepében ért célt. Itt a vége... Ha minimális különbséggel is, de megvan az újabb két pont! (21:20) (21:20)

60
    Lepereg a játékidő, de büntetőhöz jutnak a portugálok! (21:19) (21:19)

60
    Fél perccel a vége előtt kettő van közte, HAJTAI VANESSZA góljával! (21:19) (21:19)

59
    Tóth Gabriella jobb alsó sarokba tartó lövését védte lábbal Isabel Gois! (20:19) (20:19)

59
    A villámgyors magyar támadás végén Mariana Lopes szabálytalankodott piros lapot és hétméterest érően! (20:19) (20:19)

59
    Már csak egy van közte! MARIA CERQUEIRA érkezett, s lőtte ki nagy erővel a kapu bal oldalát! (20:19) (20:19)

59
    Fogy a magyar előny, de fogy az idő is! Másfél perc még a végéig! (20:18) (20:18)

58
    MONICA SOARES újabb sikeres átlövése jelentette Portugália tizennyolcadik gólját. (20:18) (20:18)

58
    João Florencio kikérte utolsó idejét a mérkőzésen! (20:17) (20:17)

56
    Magyar labdacsenés után LUKÁCS VIKTÓRIA indult, akinek lövése a jobboldali kapufán csattant! (20:17) (20:17)

56
    Négy és fél perc a találkozóból hátralévő idő, három góllal vezet tehát a magyar válogatott! (20:17) (20:17)

56
    ANA GANTE sikeres átlövése után már csak három van közte. (20:17) (20:17)

56
    PATRIC RODRIGUES jobboldalról érkező lövésénél Bíró Blanka tehetetlen volt, így négy gólra zárkóztak a luzitánok. (20:16) (20:16)

55
    Kettős emberhátrányban a magyar csapat, miután Májer Krisztinát lökés miatt két percre kiállították. (20:15) (20:15)

54
    A portugál támadás során Virág Noémi szabálytalankodott Maria Cerqueirával szemben, a játékvezetők szerint súlyos volt az eset, ugyanis nemzeti együttesünk átlövőjét azonnal piros lappal kiállították! (20:15) (20:15)

54
    A magyar támadás során VIRÁG NOÉMI a tőle megszokott nagy lendülettel érkezett, majd lőtt hatalmas gólt a kapu jobb oldalába! (20:15) (20:15)

53
    MONICA SOARES hétméteresből jegyezte Portugália tizenötödik gólját. (19:15) (19:15)

Vörös Sándor

Magyarország_dup: (1) Ferenczi Annamária, (12) Szemerey Zsófi, (16) Bíró Blanka – (3) Májer Krisztina, (4) Hajtai Vanessza, (5) Sirián Alexa Szederke, (6) Virág Noémi, (8) Kurucz Ivett, (9) Szekerczés Luca, (11) Korsós Dorina, (13) Dombi Luca, (14) Mészáros Rea Réka, (15) Walfisch Mercédesz, (17) Gyimesi Kitti, (22) Lukács Viktória, (23) Tóth Gabriella

Szövetségi edző: Hajdu János

Portugália2: (1) Isabel Gois, (12) Jessica Ferreira – (2) Mariana Lopes, (3) Sofia Mota, (4) Soraia Fernandes, (5) Patric Rodrigues, (6) Patricia Mendes, (7) Daniela Mendes, (8) Maria Cerqueira, (9) Patricia Lima, (10) Rute Fernandes, (11) Monica Soares, (13) Juceleyde Cabral, (14) Ana Gante, (15) Adriana Silva, (17) Tania Braga

Szövetségi edző: João Florencio

Játékvezetők: Akpatsa Yawo Mawusse, Agbeko Kokou Assignon (togóiak)