Franciaország – Kongói Demokratikus Köztársaság2 29:17 (vége) | Svédország – Magyarország_dup 20:21 (vége)
Svédország
20:21 (12:10)
Magyarország_dup
csütörtök 03.07.2014, 18:15 • Fran Galovic Sportcsarnok (Kapronca, Horvátország) • U20 női VB

A második félidőben sokáig minden ott folytatódott, ahol az elsőben abbamaradt, majd a mieinknek a hajrára sikerült újítaniuk és feljavulniuk. Nemzeti csapatunk sokáig harcolt az egyenlítésért, amely az 53. percben végre bekövetkezett.

A véghajrában teljesen új találkozó kezdődött, mindkét együttes nyílt sisakkal küzdött a győzelemért, amely végül a magyar csapaté lett, miután döntő szituációkban Fortuna a mieink mellé állt. Hozzá kell tennünk, hogy a találkozó jelentős részében a nemzeti együttesünk próbálkozásait nem kísérte szerencse, de soha jobbkor nem fordulhatott volna a kocka, mint az utolsó percekben!

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! A Hajdu-csapat óriási csatában, elképesztően izgalmas, a végletekig kiélezett mérkőzésen gyűjtötte be negyedik győzelmét, így továbbra is hibátlan mérleggel áll "C"-csoport élén! (19:43:11)

60
    Véget ért a mérkőzés! (20:21)

60
    MEGVAN!!! MEGVAN!!!
    Az időn túli skandináv szabaddobást Ellenor Nilsson Áström fölé lőtte! (20:21) (20:21)

60
    Walfisch Mercédesz állították ki a játékvezetők két percre, tehát a békéscsabai játékos számára véget ért a mérkőzés. (20:21) (20:21)

60
    SZEMEREY ZSÓFI lábbal védte a svéd lövést négy másodperccel a vége előtt, ám a labda az északiaknál marad! (20:21) (20:21)

60
    Birthe Hansson időt kért huszonnégy másodperccel a vége előtt! (20:21) (20:21)

60
    GÓÓÓL!!!
    WALFISCH MERCÉDESZ ment fel a falra, s elképesztő erővel lőtte a jobb felső sarokba a labdát! (20:21) (20:21)

60
    Fél perc, támadásban a mieink! (20:20) (20:20)

60
    Andrea Johansson balszélről érkező lövése a baloldali kapufán csattant! (20:20) (20:20)

60
    Kereken egy perc van vissza a mérkőzésből! (20:20) (20:20)

59
    A túloldalon LUKÁCS VIKTÓRIA volt eredményes a jobbszélről érkezve! (20:20) (20:20)

59
    DANIELA GUSTIN kapott labdát a jobbszélen, majd kilőtte kapu jobb alsó sarkát. (20:19) (20:19)

58
    Virág Noémi átlövését védte Jessica Ryde... (19:19) (19:19)

58
    Kettős és fél perc a találkozóból hátralévő idő! (19:19) (19:19)

57
    Andrea Johansson ejtése a kapufán csattant, jöhetnek a mieink! (19:19) (19:19)

57
    Szemerey-védés után indított akció végén Kurucz Ivett lövése pattant a kapu bal oldala mellé. A magyar szurkolótábor és a kispad egyaránt hevesen reklamált, mert szabálytalanságot véltek felfedezni, azonban az argentin játékvezetők döntése szerint indulhatnak a svédek... (19:19) (19:19)

56
    Lukács Viktória kapott labdát a jobbszélen, majd Jessica Ryde hasát találta telibe... (19:19) (19:19)

56
    Belül vagyunk az utolsó öt percen, támadásban a magyar válogatott! (19:19) (19:19)

55
    A gyors skandináv támadás végén JENNY KARLSSON tette egyenlővé az állást. (19:19) (19:19)

Vörös Sándor

Svédország: (1) Hanna Daglund, (12) Jessica Ryde – (2) Kristin Nordström, (4) Hanna Barrögard, (5) Rebecka Lindberg Johansson, (6) Andrea Johansson, (7) Jenny Karlsson, (8) Daniella Gustin, (9) Mikaela Mässing, (11) Ellenor Nilsson Áström, (13) Julia Eriksson, (14) Jenny Sodren, (15) Hanna Áhlén, (18) Amanda Sundberg, (19) Joanna Lindvall-Haggren

Szövetségi edző: Birthe Hansson

Magyarország_dup: (1) Ferenczi Annamária, (12) Szemerey Zsófi, (16) Bíró Blanka – (3) Májer Krisztina, (4) Hajtai Vanessza, (5) Sirián Alexa Szederke, (6) Virág Noémi, (8) Kurucz Ivett, (9) Szekerczés Luca, (11) Korsós Dorina, (13) Dombi Luca, (14) Mészáros Rea Réka, (15) Walfisch Mercédesz, (17) Gyimesi Kitti, (22) Lukács Viktória, (23) Tóth Gabriella

Szövetségi edző: Hajdu János

Játékvezetők: Grillo Julian Lopez, Lenci Sebastian (argentinok)