Dunaújváros PASE
1:1 (0:1)
NK Zadar
csütörtök 03.07.2014, 17:00 • St. Lambrecht • Felkészülési mérkőzések

Vége a találkozónak. Az iramra edzőmeccshez képest nem lehetett panasz, még egy kisebb kakaskodás is volt. Helyzet nem sok akadt, az 1-1 igazságos. (19:12:54)

89
    Sóron volt lesen.

88
    Mezőnymunka folyik.

86
    A bal oldalon futott el egy horvát támadás, Milinte kivetődik és üti.

85
    A szöglet a kapusé.

84
    Hatalmas zadari helyzet, nagyot véd Milinte!

80
    Saric kap rossz labdát a saját tizenhatosa mellett, dobhat a DPASE.

79
    Nagy hiba hátul, labdát szerez a Zadar, de nincs helyzet végül.

77
    Kisebb tömegjelenet egy ütközés után, de aztán megnyugodnak a felek.

77
    Cirjak szerel dobásra.

75
    Érdekes a meccs koreográfiája: amíg a Dunaújváros volt a jobb, a Zadar vezetett, most, hogy a horvátok, egyenlített a DPASE!

73
    A Dunaújváros gólt szerzett!

Egyenlít a DPASE! A fehér mezesek jobb oldalról törtek be, 16 méterről született a találat.

72
    Ivószünet jön.

71
    Kapovic töri el nagyon a labdát. Csúnya.

71
    Saricot döntik fel 20 méteren a magyarok.

68
    A szabadrúgás nagyon jól csavarodik, a hosszú oldalon nagy ziccerben bólint mellé egy horvát!

67
    A 3-as számú dunaújvárosi rúg oda a tizenhatos oldalvonalán Grgurovicnak.

65
    Veszélyesen passzolgatnak hátul a dunaújvárosi védők.

Guber Péter

Gólok: 73. ? – 39. 28

Dunaújváros PASE: Milinte – 2 Villám, 16 Thiago, 10 Böőr, 15 Petneházi, 20 Jakab, 14 Kocsis, 17 Godslove, 9 Csehi, 21 Sóron csereként 46. perc, 12 Sóron csereként 46. perc, 5 Burucz csereként 46. perc, 3 (?), 19 (?), 11 (?), 4 (?), 13 Urbin, 46. percben állt be
    NK Zadar: Matkovic – 14 Cirjak, 15 Jerbic, 6 Con, 20 Jese, 21 Muic, 27 Tadic, 24 Gluic, 28 Hrgovic, 18 Kapovic, 4 Saric, 25 Ikic, 15 Jeric, 22 Grgurovic