Shirak – Shakhter Karagandy 1:2 (vége) | FK Kairat Almaty – FK Kukësi 1:0 (vége) | Pjunik – Astana 1:4 (vége)
Veris FC Singerei – PFK Litex Lovech 0:0 (vége) | FK Qabala – Široki Brijeg 0:2 (vége) | FK Banga Gargždai – Sligo 0:0 (vége)
Tartu FC Santos – Tromsö 0:7 (vége) | JK Sillamäe Kalev – Honka 2:1 (vége) | FK Čelik Nikšić – FC Koper 0:5 (vége)
Myllykosken Pallo 47 – Fuglafjördur 1:0 (vége) | Vaasa – IF Brommapojkarna 2:1 (vége) | Turnovo – FC Chikhura Sachkhere 0:1 (vége)
Botev – Libertas 4:0 (vége) | FC Sioni Bolnisi – KS Flamurtari Vlorë 2:3 (vége) | FC Vaduz – College Europe 3:0 (vége)
Göteborg – Fola 0:0 (vége) | FC Tiraspol – Keşla FK 2:3 (vége) | Differdange – FK Atlantas Klapéda 1:0 (vége)
Broughton – FK Haugesund 1:1 (vége) | Paola Hibernians FC – FC Spartak Trnava 2:4 (vége) | RNK Split – FC Mika 2:0 (vége)
B36 Tórshavn – Linfield 1:2 (vége) | NK Rudar Velenje – KF Laçi 1:1 (vége) | Víkingur – FC Daugava Riga 2:1 (vége)
FK Čukarički Stankom – UE Sant Julià 4:0 (vége) | SS Folgore / Falciano – FK Budućnost Podgorica 1:2 (vége) | Diósgyőri VTK – Birkirkara 2:1 (vége)
Aberdeen FC – FC Daugava Riga 5:0 (vége) | Crusaders F.C. – Ekranas 3:1 (vége) | Derry City – Aberystwyth Town FC 4:0 (vége)
FH Hafnarfjördur – Glenavon FC 3:0 (vége) | Fram Reykjavík – Kalju 0:1 (vége) | UMF Stjarnan – Bangor City FC 4:0 (vége)
Željezničar Sarajevo – FK Lovćen Cetinje 0:0 (vége)
FK Čelik Nikšić
0:5 (0:2)
FC Koper
csütörtök 03.07.2014, 17:30 • Stadion Željezare, Nikšić • Európa liga

Rendkívül sima találkozót láthattunk, az FC Koper könnyed labdázgatással verte meg a Celik Niksic csapatát. A szlovének nagyjából akkor szereztek gólt, amikor akartak, a hazaiak erejéből csak faultokra tellett.

31 lövést eresztett meg a Koper, ebből 15 el is találta a kaput, de Giljen hiába védett jól, öt alkalommal tehetetlen volt. Nem lett kilenc a vége, mint a Budapest Honvéd ellen, de a montenegrói csapat így sem lehet büszke magára. (19:21:43)

90+3
    Az utolsó perc kezdődik, mindkét fél a hármas sípszót várja.

90+1
    Lotric lesen maradt.

90
    Letelt a rendes játékidő!

90
    Sétálgatós félóra után az utolsó tíz percben nekifeszült még a Koper, ez ennyi idő alatt is két gólt eredményezett, a montenegróiak nem tudtak ellenállni.

88
    Azért az ötödik bent van! Szép kiugratás után IVICA GUBERAC is a hálóba talál; már öt közte.

87
    Halilovic lőtt egy veszélyeset. Megmutatják a szlovénok, hogy nem fáradtak el, csak nem akartak mindenáron nyolc-tíz gólt rúgni...

86
    Újabb három percig nyomott a Koper és gólt is szerzett: MIROSLAV COVILO megint jól érkezett egy szögletre és belőtte saját maga második, csapata negyedik gólját.

85
    Újabb szlovén lehetőség, most Palcic került helyzetbe, de Giljen hárít. Nagy helyzet volt.

85
    Szinte azonnal labdát szerez a Koper, de Lotric mellérúgja a helyzetet.

84
    Szép támadás után Ivetic maradt lesen. Jöhet a Celik.

84
    Zibert lőhetett kapura, de nem célzott pontosan. Rengeteg lövés, kevés találat, de így is három gól a vendégek mérlege.

83
    A hazaiak is lehozzák csatárukat, az utolsó cserelehetőségükkel Bozovicot küldik pályára.

82
    Belül az utolsó tíz percen, de a lényegi kérdések igazából már az első félidőben eldőltek.

81
    Blazic szabadrúgása suhan el a kapufa mellett.

80
    A vendégek kihasználják utolsó cserelehetőségüket is, az elfáradó Crnigoj helyére Zibert érkezik.

79
    Az emberhátrányba kerülő hazaiak cserélnek, Ivanovic hagyja el a pályát, Nikolic érkezik a helyére.