Debreceni VSC – Balmazújváros 5:0 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – CFR Cluj 1:1 (vége)
Debreceni VSC
5:0 (4:0)
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
vasárnap 06.07.2014, 10:30 • DLA, Pallag • Felkészülési mérkőzések

A magabiztos félidei vezetést tudta tartani a DVSC II.-re épülő csapat is, sőt még egy gólt rá is tudtak tenni erre, így sima 5-0-s győzelmet arattak a megyei rivális ellen. Az első félidő kicsit magasabb iramot és színvonalat is hozott, de a nagy hőségben lejátszott második félidő is egész biztosan sokat kivett a csapatokból. Mivel a felkészülés korai szakaszában járnak még a csapatok(főleg a Balmaz) olyan messze menő következtetést nem érdemes levonni a látottakból, de kiindulási alapnak jó lehet.
    Köszönjük figyelmüket! Kellemes időtöltést a hétvége hátra lévő részére! (12:24:08)

89
    Dombit taposták el a jobbszélen, szabadrúgás jöhet befelé

88
    Andorkó beadását Angyal csúsztatta tovább, de az érkező Kállai elől mentett Kinyik

86
    Dombi beadását Kónya Cs. találta el fejjel rosszul, kísérlete jócskán elkerülte a balkapufát

80
    Papp állt bele egy 30 méteres szabadrúgásba, de bivaly erős lövése a sorfal egyik tagját találta fejbe, akit ezért ápolni is kell

79
    Dombi jobb oldali beadására RUZSA ZOLTÁN érkezett a röviden, majd okosan a hálóba belsőzte a félmagas labdát

78
    Bakos szerelte az egyedül kilépni igyekvő Dombit

77
    Andorkó állt be ügyesen a szélen robogó Dombi elé, így kirúgással jöhet a Tóth D.

75
    Angyal lőtt laposan 16-ról, de próbálkozása középre tartott, biztosan fogta Poleksic

70
    Egy jobbról visszatett labdát Batizi-Pócsi próbált kapura szúrni, lövését azonban blokkolták

68
    Újra páylán Ferenczi János, Nagy Zoltánt váltotta

Miklós Kovács

Gólok: 13. Tisza, 32. Damahou, 42. Seydi, 45. Damahou, 79. Ruzsa

Debreceni VSC: Verpecz- Nagy Z., Morozov, Brkovic, Vadnai- Zsidai, Damahou, Tisza, Ferenczi-Seydi,Volas
    DVSC: 2. félidő: Poleksic- Nagy Z.(`68 Ferenczi), Böszörményi, Kinyik, Barna- Dombi, Kónya Cs., Zsidai, Györky, Berdó- Ruzsa

Cserék: Poleksic, Slakta, Böszörményi, Kinyik, Barna, Dombi, Kónya, Györky, Berdó, Ruzsa

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Tóth D.- Oláh G., Bakos, Forgács, Németh Á.- Kállai, Kónya, Demjén, Virág- Belényesi, Batizi-Pócsi
    Balmazújváros: 2. félidő: Tóth- Bokros, Bakos, Papp, Oláh(`67 Posta)- Kállai, Demjén(`67 Sigér Á), Kónya M., Andorkó- Batizi-Pócsi, Angyal

Cserék: Szalma, Papp F., Bokros, Sigér Á., Angyal, Andorkó, Posta

Játékvezetők: Nazsa T.