Franciaország-Spanyolország 4:18 (vége) | Nagy-Britannia - Hollandia 5:11 (vége)
Oroszország-Olaszország 10:13 (vége) | Magyarország-Görögország 12:7 (vége)
Nagy-Britannia - Hollandia

5:11

(1:2, 2:2, 1:3, 4:7)

péntek 18.07.2014, 14:30 • Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda, Budapest • Női Vízilabda EB

A britek már igyekeztek támadást vezetni a maradék időben.
    Csalódottnak így se kell lenniük, mert jól játszottak három negyedig, a hat gólos különbség nem fed valós képet a találkozóról.
    Hollandiának viszont megvan egy újabb győzelme, igaz most nem sziporkázó játékkal, bár a játékvezetés a harmadik negyedben kisegítette Őket.
    A mérkőzés legjobbja D. Genee lett kétségkívül, három gólja mellett a védekezésben is kivette a részét. A briteknél külön nem lehet kiemelni senkit, de Wilcox sokat küzdött.

Köszönöm a figyelmüket, maradjanak a nap további részében is velünk!
    Viszont látásra! (15:45:36)

32
    KLAASSEN gyorsan duplázik! Benn az büntető!
    5:11

32
    Nixon ellen büntető! Harmadik hibája, számára fél perccel hamarabb ér véget a találkozó.

32
    Wilcox igyekezett volna görcsösen csapatát közelebb hozni, de Willemsz nem hagyja!

31
    Most a britek kérnek időt. 1:04 van hátra.

31
    A. Genne ellen kontra a hollandoknál.

31
    Hollandia kér időt, 1:22-el a mérkőzés vége előtt.

31
    Etiebet kapott centerben labdát, amit kapura tett, de Willemsz megfogja!

31
    A meccs végére a brit védelem és hit is szertefoszlott, KLAASSEN is betalál. Öt közte.
    5:10

30
    Nixon lövése kerüli el a kaput.

30
    Hollandia azonnal fordul és megúszó VAN DER SLOOT teszi Morris mellett a kapuba a labdát. Eldőlt a találkozó!
    5:9

30
    Elképesztő! Újabb kapufa a mérkőzésen! Wilcox-nak nem volt szerencséje.

29
    Hoy csen el egy átadást.

29
    Clayton kapott pazar passzt centerben, de a felső lécet bombázza telibe!

28
    A britek nem sokáig örülhetnek, ugyanis SMIT visszaállítja a három gólos különbséget.
    5:8

28
    Gibson-Bryne első hibája! Fór a "vendégeknek".

28
    Nehézkesen, de két gólra feljön Nagy-Brtannia, HOY talált hosszú idő után a holland hálóba.