Ukrajna – Szerbia 1:1 (vége) | Portugália – Izrael 3:0 (vége) | Magyarország – Ausztria 1:3 (vége)
Bulgária – Németország 0:3 (vége)
Ukrajna
1:1 (1:1)
Szerbia
szombat 19.07.2014, 17:15 • ETO Park Stadion, Győr • U19 EB

Két gyors góllal már kialakult a végeredmény, de izgalmas volt a találkozó így is.

A szerbek az első félidőben nyomasztó fölényben játszottak, de csak helyzetekig jutottak, a második félidő kiegyenlítettebb játékot hozott, de a szerbek voltak veszélyesebbek, két kapufát is lőttek, így ők lehetnek szomorúbbak, a másik két csapat, a hamarosan pályára lépő Bulgária és Németország viszont örülhet, hogy mindkét gárda pontot veszített a nyitó mérkőzésen. (19:14:25)

90+4
    Sobol jó csel után balról adna középre laposan lövésre, közbenyúl egy szerb védő lába, nem lesz helyzet ebből sem.

90+3
    Maksimovic indul egy lepattanó labdára a középen 20 méterre a kaputól, de megelőzik a védők, nem tudja átvenni.

90+3
    Ismét a szerbeknél a labda, de nem jutnak el az ukrán kapuig.

90+2
    20 méteres szabadrúgás az ukránoknak az előző szabálytalanság után, Adamenko végzi el, belelövi a sorfalba!

90+1
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Stevanovic (Ukrajna) Adamenkót rúgta meg.

90
    5 perc a hosszabbítás.

90
    Pantic viszi befelé a labdát jobbról, 18 méterről lő, saját játékostársa is beleér, veszélytelen a kísérlet.

89
    Adamenko lövi be a 35 méteres szabadrúgást, kivágják a védők.

88
    Zdjelar könyökli le a pálya közepén Chumakot, szabadrúgás jön.

87
    Nagy a nyomás az ukrán védelmen, de egyelőre állják a sarat, kellet már kétszer a kapufa segítsége is ehhez.

86
    Újabb szöglet, ezt kicsiben végzik el a szrebek, de a beadás után nem hoz veszélyt az ukrán kapura.

85
    Zivkovic beadását szögletre mentik, a szöglet veszélytelen.

85
    Gacinovic helyén Drazic.

84
    Jovanovic fejeli ki a kapu elől Sobol beadását.

83
    Zivkovic jobbról cselez befelé, a 16-os sarkáról lő laposan, a kapus könnyedén fogja a labdát.