Ajka – Veszprém FC 1:1 (vége) | Orosháza FC – Tótkomlósi TC 8:0 (vége) | ZTE – Szolnok 0:3 (vége)
Soroksár – Aqvital FC Csákvár 2:0 (vége) | BFC Siófok – Kozármisleny 0:0 (vége) | Fehérvár – Újpest FC 1:1 (vége)
KTE-Phoenix Mecano – Békéscsaba 2:0 (vége)
ZTE FC
0:3 (0:2)
Szolnoki MÁV FC
szombat 19.07.2014, 10:00 • ZTE Aréna, Zalaegerszeg • Felkészülési mérkőzések

A második félidő is kevés helyzettel telt, a nagy meleg rányomta a bélyegét a mérkőzésre. Egy védelmi hiba után megszerezte a harmadik gólt is a Szolnok a fásult, fáradt hazaiak ellen, így 0-3 lett a végeredmény. (11:49:26)

90
    Szöglettel jöhetnek a vendégek.

90
    Megkezdődött a rendes játékidő utolsó perce.

88
    Melczer cselezgetett vagy fél percig a bal oldali szögletzászlónál, de nem jutott el beadásig.

87
    Babati vezette bele a labdát az ellenfelébe, majd Simonfalvit is szerelték, így ebből a támadásból se lett helyzet.

86
    Racskó a 16-osról fejelte haza a labdát, háttal a kapunak.

85
    A szabadrúgást Melczer tekerte a hosszú felső felé, Nacsa lehúzta.

84
    Jobbról jöhet szabaddal a ZTE.

83
    Hazai szabadrúgás a vendég térfél közepéről.

82
    Melczer bal oldali beadását húzza le Nacsa.

81
    A szabadot Babati tekerte a kapu fölé a 16-os bal oldali vonaláról.

80
    Pajor indult be jobbról, a 16-os vonala előtt Zvarda felrúgta, szabadrúgás befelé.