Spanyolország-Franciaország 13:5 (vége) | Grúzia-Oroszország 12:16 (vége)
Románia-Görögország 9:10 (vége) | Horvátország-Szerbia 8:8 (vége)
Olaszország-Montenegró 6:6 (vége) | Németország-Magyarország 8:16 (vége)
Grúzia-Oroszország

12:16

(3:3, 1:4, 7:4, 1:5.)

szombat 19.07.2014, 13:00 • Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda, Budapest • Férfi Vízilabda EB

A végjátékot jobban bírta Oroszország, főleg mert a grúzok szó szerint elfogytak a végére. Hatalmas kűzdelem volt a medencébe, nem érdemelt ekkora verést Grúzia, de rengeteg kiállítást gyűjtöttek, szám szerint 19-et! míg az oroszok "csak" 14-et.
    Ezzel Oroszország már biztosan nem megy haza győzelem nélkül.
    Maradjanak velünk, hamarosan kezdődik a következő mérkőzés, azt is követhetik nálunk élőben.

Én köszönöm megtisztelő figyelmüket, további kellemes szombat délutánt kívánok! (14:17:48)

32
    KHOLOD jobb oldalról állítja be a végeredményt. A rövidbe tette a labdát.
    12:16

32
    Kholod szerez labdát.

32
    Folyamatos emberhátrányban nehéz dolguk van a grúzoknak, nem is sikerül kivédekezniük, ODINTSOV talál be.
    12:15

32
    Nikoleishvili lövését Shepelev blokkolja.

31
    KHOLOD dönti el valószínűleg a mérkőzést. Öt mezőnyjátékossal támad Grúzia!
    12:14

31
    orosz időkérés, 1:50 maradt a játékból.

31
    Hatodik kiállított grúz játékos Jelaca! Öt mezőnyjátékosuk maradt!

30
    Ugyanez megtörténik Rusishvilivel is! A két gólos előnyért támadnak az oroszok.

30
    Így még nem, Antipov ellenítélnek kontrát a játékvezetők.

30
    Tsrepulia lő mellét! Ez akár végzetes is lehet!

29
    Stepanyuk is kiállítja magát, haramadik volt neki!

29
    Tsrepulia durrant bődületes kapufát, de visszapattan hozzájuk a labda.

29
    Khvedeliani is háromnál jár, ezzel kezdenek elfogyni a grúzok. NAGAEV viszont nem zavartatja magát negyedik góljával veszi át válogatottja újra a vezetést.
    12:13

28
    Antipov gyűjti be a bejátszást! Jöhet Oroszország.

28
    Oroszország egyenlít! NAGAEV harmadik találata volt az egalizáló lövés, jobb szélről szerezte.