Montenegró-Grúzia 17:2 (vége) | Oroszország-Románia 8:11 (vége)
Franciaország-Németország 8:7 (vége) | Szerbia-Spanyolország 8:6 (vége)
Görögország-Olaszország 9:9 (vége) | Magyarország-Horvátország 7:6 (vége)
Görögország-Olaszország

9:9

(4:2, 0:4, 3:2, 2:1)

hétfő 21.07.2014, 19:00 • Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda, Budapest • Férfi Vízilabda EB

Előzetesen talán az olaszoktól többet várt a szakma és a közvélemény, kis szerencsével a görögök nyerhettek is volna. Az itáliaiak rapszodikusan játszottak, az első és az utolsó negyedben visszafogott volt a teljesítményük, míg a középső negyedekben kifejezetten látványosan vízilabdáztak. Ezzel a döntetlennel az olaszok végeztek a csoport második, a hellének pedig a harmadik helyén.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (20:13:49)

Vége a mérkőzésnek.

32
    Az utolsó percben egyik csapat sem tudta góllal befejezni az akciót, így döntetlennel zárult a találkozó.

31
    MOURIKIS állt ki, de emberfórban sem tudott a kapuba találni Olaszország.

31
    Az olaszok megakadtak támadásban, illetve jobban figyelnek a görögök. Megint jó blokk a hellénektől.

30
    GOUNAS egalizál emberelőnyben, jól megjáratott akció végén talált a kapuba.

29
    Görögország időt kért.

29
    GIACOPPO-t szórták ki a játékvezetők, a görögök támadhatnak emberelőnyben.

28
    Komoly védekezés most mindkét oldalon, az olaszoknak nem sikerült növelni az előnyüket.

28
    Jó blokk után az itáliaiak támadhatnak.

27
    FIGARI-t küldték ki a játékvezetők, ismét görög emberelőny.

27
    Nem sikerült az egalizálás a görögöknek, az olaszok pedig szabálytalankodtak támadásban.

26
    GALLO-t szórták ki, görög emberelőny.

26
    GIORGETTI volt szabálytalan támadásban, Görögország támadhat az egyenlítésért.

26
    VLACHOPOULOS távolról nagy gól vágott, labdája a felső lécet érintve csapódott a kapuba.