Németország-Spanyolország 8:16 (vége) | Franciaország-Románia 8:15 (vége)
Oroszország-Grúzia 9:8 (vége) | Olaszország-Magyarország 7 : 8 (vége)
Szerbia-Montenegró 10:9 (vége)
Franciaország-Románia

8:15

(3:3, 1:3, 1:6, 3:3)

péntek 25.07.2014, 16:00 • Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda, Budapest • Férfi Vízilabda EB

A továbbiakban Spanyolország-Románia összecsapás lesz a hetedik helyért vasárnap, Franciaország ellenfele pedig Németország lesz a kilencedik pozícióért.

Maradjanak velünk a továbbiakban is, a mai összes Európa Bajnoki mérkőzést közvetítjük.

Én köszönöm a figyelmüket, további kellemes péntek délutánt kívánok! (17:20:43)

Negrean ma is ellenállhatatlan volt négy gólt szerzett mezőnyből és egyet büntetőből, így öt találattal a mezőny legeredményesebbe lett. Mellette Gheorghe jutott el három gólig.

A túl oldalt Bodegas az első félidőben még csak-csak igyekezett, de a másodikra már leeresztett Ő is, így csak három rámolt be a románoknak, a mérkőzés végére Marzouki volt aki húzta a csapatát, két találatot szerzett.

Az első és a záró negyedet tudta döntetlenre hozni Franciaország, de két középsőben nem tudott mit kezdeni ellenfelével se támadásban, se védekezésben. Íg megérdemelten nyert Románia. A végére az indulatok is elszabadultak, így hat kipontozódott pólóssal vártak a csapatok egyelő arányban elosztva.

32
    Goanta második hibája után hiába ad precíz passzt Bodegas Simonnak, az utóbbi francia pólós a kereszt lécre helyez!

32
    Matei játszotta be centerbe a gólt, ahol CHIOVEANU a jobb alsóba helyez.
    8:15

31
    Románia kér időt, a vége előtt 1:07-el.

31
    Jobb szélről kapott bejátszást húzta be a kapu bal oldalába TOMASEVIC.
    8:14

31
    Fogynak rendesen a játékosok, Ghiban is kipontozódott!

31
    Florian Bruzzo kap azonnal piros lapot, nem tetszett neki a mai játékvezetés!

30
    Újabb kettős kiállítás, Laversanne-nak a harmadik, míg Chioveanu-nak az első!

30
    Goanta jobb szélről lőtt egy passz után kapásból, de Garsau odaért a rövid sarokhoz.

29
    Jó román védekezés után Popoviciu szerez labdát.

29
    Marzouki kiállítása után NEGREAN megszerzi az ötödik gólját is, ezúttal középről eredményes!
    7:14

28
    Későn éled a francia válogatott MARZOUKI volt megint eredményes, most középről aggatja a hálóba a labdát!