Magyarország – Brazília 14:5 (vége) | Magyarország – Kanada 25:2 (vége)
Magyarország – Brazília

14:5

(3:1, 5:1, 1:2, 5:1)

péntek 25.07.2014, 11:00 • Újszegedi Sportuszoda, Szeged • Tiszavirág Nemzetközi Vízilabda Kupa

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (12:14:29)

A torna nyitómérkőzésén Montenegró 13:5-re verte Ausztráliát. A következő meccset is a mieink játsszák, ma délután ötkor Kanada lesz az ellenfelünk. Kövessék azt a meccset is velünk, mi itt leszünk!

Kiütéses, fölényes győzelmet aratott az első mérkőzésén U18-as válogatottunk Brazília korosztályos legénysége ellen. A második és a negyedik negyedet nagyon meghajtottuk, s egyedül a harmadikban akadtak gondjaink támadásban. A magyar csapat sikere e különbséggel is teljesen megérdemeltnek nevezhető.

32
    Véget ért a mérkőzés.

32
    Nem jutnak el már lövésig a brazilok, Rafael Real el is dobja a labdát.

32
    Psanquevich kiállítása után PELLEI FRANK lő középről a léc alá: 14:5.

31
    Kontra centerben Luis Ricardo Silva ellen.

31
    Lopes kiállítása után Pellei passzából KISS KRISTÓF lő a bal felső sarokba: 13:5.

30
    Pedro Real csavarását védi a magyar kapus, az ismétlés pedig a kapu fölé száll.

30
    Rafael Real átadását Pedro Real csavarja a jobb sarok mellé, a gyors kontra végén a védők szerelik a megúszó Szatmárit.

30
    Kiss Kristóf indította a jobb oldalon egyedül megúszó HORNYÁK OLIVÉR-t, aki kis kivárás után lőtt a jobb sarokba: 12:5.

29
    Lopes bejátszása nem jó a falba, a védőink megszerzik a labdát.

29
    Kiss Kristóf távoli lövését védi Leonardo Silva.

29
    Kontra centerben Pedro Real ellen, a miénk a labda.

28
    Hornyák veszít labdát a jobb szélen, indulhatnak a brazilok.

28
    Nagy Ádám kiállítása után HENRIQUE LOPES lő szép gólt a bal felső sarokba: 11:5.

27
    5:31-el a negyed vége előtt időt kér a brazil kapitány.

27
    Rafael Real jobb felső sarokba tartó lövését kiszedi Vogel Soma, de Lovas távoli lövése nem tudja meglepni a kissé kinn posztoló Carelli kapust.