Németország-Spanyolország 8:16 (vége) | Franciaország-Románia 8:15 (vége)
Oroszország-Grúzia 9:8 (vége) | Olaszország-Magyarország 7 : 8 (vége)
Szerbia-Montenegró 10:9 (vége)
Oroszország-Grúzia

9:8

(2:2, 2:2, 2:1, 3:3)

péntek 25.07.2014, 17:30 • Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda, Budapest • Férfi Vízilabda EB

Egy végig szoros mérkőzésen végül az oroszok örülhetnek, egy góllal sikerült felülmúlniuk Grúziát. A két csapat fej-fej mellett haladt az egész találkozón, a harmadik negyedet sikerült egy góllal megnyerni az oroszoknak, végül ez vezetett a boldogsághoz.
    Ezzel a győzelemmel Oroszországé a 11. hely, Grúzia pedig minden mérkőzését elveszítve, de tapasztalattal gazdagodva távozhat az Európa-bajnokságról.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket. (18:50:19)

Vége a mérkőzésnek.

32
    Néhány másodperc maradt hátra, a grúzok megpróbáltak labdát szerezni, de ez már nem sikerült.

32
    JELACA a végén még akcióból betalált, de ez már gyakorlatilag nem oszt nem szoroz.

32
    Az oroszoknak nem sikerült góllal befejezni a támadást, a grúzok jöhetnek.

32
    Oroszország időt kért.

32
    Az oroszok támadhattak, de már az idővel játszanak leginkább.

32
    TSREPULIA használta ki az emberelőnyt, két gól a különbség, de bizonyára ez már eldőlt.

31
    Grúzia időt kért.

31
    ODINTSOV-ot szórták ki, emberelőnyben támadhat Grúzia.

30
    NAGAEV talált be akcióból, szinte lemásolta az előző orosz támadást, távolról bal kézzel a bal sarokba varrta be.

30
    A grúzok támadószabálytalansága után az oroszok támadhatnak a három gólos vezetésért.

29
    Ami nem megy emberelőnyben az megy akcióból. STEPANYUK lőtt nagy gólt távolról.

29
    NIKOLEISHVILI állt ki, de az oroszok nem tudták kihasználni az emberfórt.

29
    FRANICEVIC használja ki az emberelőnyt, lövésénél a felső kapufáról pattant a hálóba a labda.