Budapest Honvéd FC – Dunaújváros 3:0 (vége) | Fehérvár – Lombard Pápa FC 3:0 (vége) | Pécsi MFC – MTK Budapest FC 0:4 (vége)
Szombathelyi Haladás – Újpest FC 0:1 (vége)
Budapest Honvéd FC
3:0 (0:0)
Dunaújváros PASE
szombat 26.07.2014, 16:30 • Bozsik Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

Az első félidőben még egy kicsit tapogatózó volt a játék, viszont az újonc Dunaújváros PASE, Villám fegyelmezetlensége miatt már a 26. percben emberhátrányba került és már ekkor kérdéses volt, hogy így meddig bírja majd a nyomást az újvárosi együttes!
    Végül a 75. percig és ezt követően beindult a Honvéd és színesbőrű kiválóságainak köszönhetően újabb gólokat szerzett és simán megnyerte a mérkőzést, otthon tartva a három pontot!
    A vendégek számára tanulság; fegyelmezettebben kell játszani, mert több mint egy órán át emberhátrányban futballozva csak ez lehet az eredmény!
    Holnap a Galatasaray ellen játszik a kispesti csapat, természetesen akkor is a helyszínről jelentkezünk, tartsanak velünk a nemzetközi meccsen és a többi közvetítésünk alkalmával is!
    Egyelőre köszönöm a figyelmet Kispestről! (18:31:54)

90+4

90+3
    A Honvéd gólt szerzett!
    Gólszerző TRAORÉ. Szétesett a végére a Dunaújváros! Az éppen most beálló KANDIA TRAORÉ kapott labdát, betört a 16.oson belülre és kissé kisodródva, mintegy hat méterről, Milinte alatt a kapuba lőtt! 3-0

90+3
    Még egy változatás Vierchowod mestertől, Youla helyett beállt Traoré!

90+2
    Holender passza után Youla most "elcselezte magát".

90+1
    Emberelőnyben hozza tehát a kötelező három pontot a Bp.Honvéd!

90
    Három perc a ráadás!

89
    A mérkőzés ezzel azt gondoljuk el is dőlt! Két gól- és egy ember a Honvéd előnye!

87
    Pascua helyére Sóron Tibor is beállt Dobos Barna csapatába!

86
    Gólszerző YOULA. A pontrúgást elrontották a vendégek és az ellenakcióból SOULEYMANE YOULA egyedül lépett ki és végül tízméterről a kifutó Milinte felett a kapu közepébe emelt! 2-0

86
    Vécsei helyén Hidi a pályán a Honvédban.

86
    Megint szabadrúgáshoz jutott a DPASE, most egy kicsit távolabbról, mint az imént.