Gyirmót – Pénzügyőr SE 3:1 (vége) | Orosháza FC – Kondorosi TE 4:1 (vége) | BKV Előre SC – Szigetszentmiklós 0:3 (vége)
Ajka – Videoton FC II. 3:2 (vége) | Tatabánya – Dunaharaszti MTK 3:0 (vége) | BFC Siófok – Maccabi N. 0:2 (vége)
REAC – Budaörs 1:1 (vége)
BFC Siófok
0:2 (0:0)
Maccabi Netanya
szombat 26.07.2014, 18:00 • Telki • Felkészülési mérkőzések

A találkozó első hetvenöt percében abszolút kézben tartotta a mérkőzést a Siófok. Jobban és veszélyesebben játszott ellenfelénél. Be is talált, ám Daru Bence gólját érvénytelenítette les miatt a játékvezető. Az utolsó negyed órában rákapcsolt a Maccabi Netanya, Akoya majd Roll is betalált, így végül 2:0-ra nyerték meg a találkozót. (19:52:40)

Vége!

90
    Két perc ráadás.

89
    A Maccabi gólt szerzett!
    Gólszerző ROLL.
    Egy lecsorgó labdára ROLL érkezik, aki a tizenhatos vonaláról , kissé jobból kilövi a kapufa érintésével a hosszú alsót.

87
    Akoya 15 méteres lövése száll fél méterrel a bal fölső sarok fölé.

86
    Szöglet után kontrázik a Maccabi Netanya, ám Peszmeg menteni tud.

80
    Shoshan 8 méteres léc alá tartó lövését védi bravúrral Tajti!

78
    Gólszerző AKOYA.
    Kanada 20 méteres lecsúszott lövésébe lép bele 10 méterre a siófoki kapu előterében helyezkedő AKOYA, így a labda a kapu bal oldalába pattan. Tajti tehetetlen volt.

77
    Utóbbi percekben támadólag lép fel a Maccabi Netanya.

75
    Csere a FGSZ Siófok-nél/nál: lemegy Fülöp, bejön Pécseli.

74
    Eisenberger húzza meg a jobb szélt. Épphogy kivezeti azonban.

73
    Akoya lő tizenhatról. Lövése gyengére sikerül, így Tajti könnyedén magához öleli.