Németország-Franciaország 14:13 (vége) | Spanyolország-Románia 8:7 (vége)
Horvátország-Görögország 11:7 (vége)
Spanyolország-Románia

8:7

(3:1, 1:3, 2:1, 2:2.)

szombat 26.07.2014, 12:00 • Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda, Budapest • Férfi Vízilabda EB

32
    Labdaszerzés! Munarriz szedi össze a labdát a jobb szélen!

30
    De nem képes egyenlíteni Románia! Radu lövi bele Aguilarba centerben a labdát!

30
    Kettős emberelőny a románoknak! Előbb Molina szedi harmadik faultját, majd Minguell kiállíttatja magát végleg cserével!

29
    RADU harmadik góljával hozza vissza csapatát egyre! Molina szedte össze második hibáját előtte!
    8:7

29
    De így nehéz lesz! Busila kiállítása után előbb Mallarach lövését ugyan védte Stoenescu, de a kipattanót GARCIA szedi össze, aki jobb szélről a hálóba vágja a játékszert.
    8:6

28
    POPOVICIU talál be a spanyol kapuba, bal oldalról a rövidbe pattint keményen!
    7:6

28
    Roca pontozódik ki, harmadik hibáját szedte össze!

27
    Egészen eddig, Spanyolország növeli kettőre előnyét! MUNARRIZ középről a jobb alsóba helyez!
    7:5

24
    Stoenescu kivédi a kapu bal oldalába tartó lövést! Espanol nem volt képes gólt szerezni!

24
    Hatalmas hiba a románok legjobbjától, Negrean kiállítása után ér bele a labdába, harmadik hibája így és kipontozódik, ráadásul büntető is!

23
    Renadez és Ghiban akadnak össze a vízben és a sípszó ellenére is folytatják, cserével kiállnak mind ketten!

23
    Egészen eddig, ESPANOL bal szélről Stoenescu feje felett lő a kapuba!
    6:5

19
    Garcia jobb szélről próbálkozott, de Stoenescu nagyot véd!

18
    Emberelőnyből szerez gólt Románia és egyenlít, Előbb Popoviciu lövését kivédte Aguilar, de NEGREAN duplázását csak egy alkalommal!
    5:5

17
    GARCIA az első duplázó a spanyolok részéről, újra a náluk az előny!
    5:4

16
    Románia egyenlít, RADU váltja a kapufa segítségével gólra a kétesen megítélt büntetőt!
    4:4

16
    Gabi Hernandez a figyelmeztetés után se hagyta abba a reklamálást, így sárga lapban részesül!

16
    Román büntető következhet!

15
    GHIBAN középről rövid lóba után lő, egy blokkoló kéz beleér, így Aguilart megzavarta az irányt váltott labda és nem tud védeni!
    4:3

13
    Mallarach bal szélről leadott lövése után ismételt egy újabb spanyol, de Stoenescu ezt most ki tudta szedni a gólvonalról! A játékvezetők most pont ezt nézik vissza!

12
    Popoviciu második hibáját követően továbbra is emberelőnyben Spanyolország, GARCIA lőtt középről és Stoenescu majdnem ki is védte, de becsorog a kapuba róla a labda!
    4:2

9
    Közelebb jön a román válogatott Roca kiállítása után, RADU talál be hosszú adogatások után centerből.
    3:2

6
    Az első fórt gólra is váltja Spanyolország MOLINA révén, bal oldalról a hosszúba pattint.
    3:1

4
    Már a "hazaiak" vezetnek, Fernandez bal szélről centerezett ROCA pedig lágy csuklómozdulattal pöccintette a kapu bal oldalába a labdát.
    2:1

2
    Nem késlekedik a spanyol gól se, ESPANOL bal szélről a hosszú felsőbe ejt!
    1:1

2
    Hosszú támadás után, DIACONU középről szerzi a mérkőzés első gólját, bal alsóba pattintott.