Budapest Honvéd FC – Galatasaray 1:2 (vége)
Budapest Honvéd FC
1:2 (0:1)
Galatasaray
vasárnap 27.07.2014, 18:00 • Bozsik Stadion, Budapest • Felkészülési mérkőzések

A sok fiatal játékossal felálló Bp.Honvéd végeredményben helyt állt a BL-re és persze a török bajnokságra készülőben Budapestre érkező török Galatasaray ellen, ezen a nemzetközi felkészülési mérkőzésen! Ne feledjük; a kispestiek tegnap még bajnoki meccset játszottak, így a kezdőegyüttesét gyakorlatilag nélkülözte ma Vierchowod mester.
    Mindenesetre edzőmeccsnek ez kiváló volt, a meglehetősen kis létszámú közönség jól érezhette magát itt, a Bozsik stadionban!
    Reméljük, Önök is, köszönjük szépen a megtisztelő figyelmet és tartsanak továbbra is velünk! (19:58:21)

90+1

90
    A Honvéd gólt szerzett!
    Gólszerző VERNES. Szépít a Bp.Honvéd, GÓÓÓÓL! VERNES RICHÁRD a pontrúgásból remekül csavarta a labdát a Galatasaray kapujába! 1-2

89
    Még egy jó helyről rúghat szabadrúgást a Honvéd 17 méterről!

87
    Bolat egy remek vetődéssel kaparintotta meg a labdát Ihrig-Farkas elől!

86
    Felipé Melo és Veysel helyén játszik egy kicsit Umut Gündogan és Hamit Altintop is!

85
    Gazdag, Karacs és Sundas is beállt Fejes, Vadócz és Traoré helyére

83
    Yekta indítási kísárletét Baráth fülelte le!

82
    Vernes nem tudta két Galata védő között a kapu felé vinni a labdát a bal szélről!

81
    Olcan helyett Furkan Ozcal is kap egy kis lehetőséget Prandellitől!

81
    Olcan ballal a sorfalba csavarta a labdát a pontrúgásból.

80
    17 méterről rúghat szabadot a török együttes.

79
    Az albán Marku vesztett labdát a Honvéd tárfelén, de nem indult meg belőle a Galata.

78
    Vernes balról középre küldött szabadrúgása után fejelték ki a labdát a vendégjátékosok.

77
    Traoré szépen vett át egy labdát, de aztán 10 méterről, jobbal a bal kapufa mellé lőtt!

75
    Hátul adogat most is a kétgólos előnyben lévő török élcsapat.

74
    Baráth szerelte szépen Tellest a bal oldalon.

73
    Továbbra is a Galatánál van többet a labda, de most nem eröltetik annyira a góllövést.

71
    A Honvédban Mancini helyére Koszta Márk, a Galatasarayba pedig Selcuk Inan csapatkapitány helyett Yekta állt be.

Juhász Attila

Gólok: 90. Vernes – 36. Burak Yilmaz, 50. Burak Yilmaz

Budapest Honvéd FC: Kemenes (Horváth A. a szünetben) – Baráth, Marku, Mello, Fejes (Gazdag 85.) – Hidi (Vadócz a szünetben, Karacs 85.)), Portilla (Kapacina 52.), Mancini (Koszta 71.) – Ihrig-Farkas – Keita (Vernes 58.), Traoré (Sundas 85.). Vezetőedző: Pietro Veierchowod.
    Cserék: Horváth A. (kapus), Kapacina, Vadócz K., Prosser, Karacs, Gazdag, Vernes, Koszta, Sundas, Relu.

Galatasaray: Bolat – Veysel (Hamit Altintop 86.), Chedjou, Semih (Hakan Balta a szünetben), Telles – Selcuk Inan (Yekta 71.), Felipé Melo (Umut Gündogan 86.), Olcan (Furkan 81.), Emre Colak (Sinan Gümüs 65.) – Bruma (Amrabat 59.), Burak Yilmaz (Umut Bulut 68.). Vezetőedző: Cesare Prandelli.
    Cserék: Eray, Alperen (kapusok), Emrecan, Hakan Balta, Koray, Birhan, Furkan, Yekta, Umut Gündogan, Berk, Sinan Gümüs, Amrabat, Hamit Altintop, Umut Bulut.

Játékvezetők: Szőts Gergely (Király Krisztián, Becséri Gergely)