Szlovákia – Magyarország 5:3 (vége) | Lengyelország – Ausztria 2:5 (vége) | Szlovákia – Lengyelország 4:3 (vége)
Magyarország – Ausztria 3:1 (vége)
Szlovákia
4:3 (1:2, 2:1, 1:0)
Lengyelország
péntek 22.08.2014, 17:10 • Káposztásmegyeri Jégpalota, Budapest • Olimpiai Reménységek Versenye

Végül megnyerte a meccset a fiatalabb szlovák csapat, így hat pontja van!
    A lengyelek már biztosan a 3. helyért játszanak az, hogy kivel, az esti magyar-osztrák meccsen dől el!
    Tartsanak velünk akkor is! (19:19:08)

60:00

59:53
    Még egy bulira van idő a szlovák harmadban, lenn a lengyel kapus, 6 az 5 ellen a lengyelek!

Tilos most a lengyelek részéről, ebből így nem lesz kapuslehozatal!

59:06
    Lengyel időkérés, megbeszélik, mit lehet még csinálni egygólos hátrányban!

59:05
    Tilost ütöttek a szlovákok!

58:45
    Musiol lövését a bárddal védte a szlovákok kapusa!

58:01
    Belül az utolsó kettő percen!

57:41
    Buli a szlovák harmadban, kevés van már hátra, vajon kitalálnak -e valamit a lengyelek? Egy kapuslehozatal is benne lehet ebben a meccsben.

57:18
    Szoltysz elől mentett szépen Vican a szlovák kapu előtt!

56:52
    Manák kínálta meg egy távoli koronggal Lewartowskit, de a lengyel kapus a helyén volt.

56:08
    Rajski belőtt korongja senkinek sem lett jó a szlovák kapu előtt!

55:01
    Roman lépett ki, de szólója végén a lengyel kapu fölé emelt.

53:45
    Sisolák lépett ki, de nem tudta átcsúsztatni a korongot a lengyel kapus mamutja alatt!

53:19
    Hrehorcák lövése Lewartowski fejvédőjét találta el.

52:23
    A másik oldalon Rajski lövését Vican hárította!

52:12
    Kelemen lövését blokkolták a lengyel hátvédek.

51:42
    Vican Choraziczewski elől kaparintotta meg a korongot.

50:57
    Megint a lengyelek ütöttek tilost, jobban játszik és támad a szlovák együttes!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 4. Köver, 21. Hrehorcák (Roman), 34. Krivosik (Ruzicka), 46. Elias (Karaffa) – 2. Jeziorski (Gorzicki), 15. Choraziczewski (Michalowski), 36. Gozdziewicz (Nowak)

Szlovákia: Ovecka (Vican 40.01-től) – Iglovsky, Manák, Hrehorcák, Roman, Eliás – Duzek, Gregor, Ilko, Karaffa, Kelemen – Korencik, Stefánik, Köver, Krivosík, Valásek – Kupec, Ziak, Verbicky, Ruzicka, Sisolák. Szövetségi edző: Tomás Kochan
    Lengyelország: Lewartowski(Studzinski) – Skokan, Goscinski, Skrodziuk, Rajski, Musiol – Michalowski, Choraziczewski, Jarosz, Gorzicki, Jeziorski – Krok, Gozdziewicz, Podlipni, Nowak, Dvzy – Zyviolek, Zieliinski, Szoltysz, Krezolek. Szövetségi edző: Jaroslaw Morawiecki.

Játékvezetők: Juhász Gábor (Berger Ákos, Berkesi Balázs)