Lokomotiv Moszkva – Apollon Limassol 1:4 (vége) | Omonia – Dinamo Moszkva 1:2 (vége) | Metalist Harkov – KS Ruch Chorzów 1:0 (hosszabbítás vége)
Neftchi – Partizan Bělehrad 1:2 (vége) | FK Krasznodar – Real Sociedad 3:0 (vége) | PAOK – FC Zimbru Chişinău 4:0 (vége)
AFC Astra Giurgiu – Olympique Lyon 0:1 (vége) | Hajduk – FC Dnipro Dnipropetrovsk 0:0 (vége) | Soligorsk – PSV Eindhoven 0:2 (vége)
FK Rostov – Trabzonspor 0:0 (vége) | Sheriff – Rijeka 0:3 (vége) | FC Twente – Qarabag 1:1 (vége)
Maccabi Tel Aviv F.C. – Asteras 3:1 (vége) | Feyenoord Rotterdam – FC Zorya Luhansk 4:3 (vége) | FC Midtjylland – Panathinaikos FC 1:2 (vége)
Rapid – HJK 3:3 (vége) | AS Saint-Étienne – Kardemir DÇ Karabükspor 1:0 (4:3 bűnt. vége) | Debreceni VSC – BSC Young Boys 0:0 (vége)
AC Sparta Praha – PEC Zwolle 3:1 (vége) | Zürich – FC Spartak Trnava 1:1 (vége) | Internazionale – UMF Stjarnan 6:0 (vége)
Villarreal – Astana 4:0 (vége) | Tottenham Hotspur – AEL Limassol 3:0 (vége) | CD Nacional Funchal – Dinamo Minszk 2:3 (vége)
Hull City – KSC Lokeren 2:1 (vége) | Borussia M'gladbach – FK Sarajevo 7:0 (vége) | Legia – Aktobe 2:0 (vége)
Din. Zagreb – Petrolul 2:1 (vége) | Club Brugge KV – Grasshopper 1:0 (vége) | Rio Ave FC – Elfsborg 1:0 (vége)
Hull City
2:1 (1:0)
Sporting Lokeren
csütörtök 28.08.2014, 20:45 • Kingston Communications Stadium, Hull • Európa liga

A Hull city korán vezetést szerzett, ezt még a vendégek kiegyenlítették. Viszont a második félidőben jött ismét Brady, és büntetőből megszerezte a második gólt is a hazaiaknak. A játékvezető Sagbót kiállította a 71. percben, így a tigrisek nehéz helyzetbe kerültek. Hiába hozták be a hajrára Jelavicot és Ince-t is, nem sikerült újabb gólt lőniük. Így a Lokeren jutott tovább idegenben szerzett több góllal. És ők várhatják a holnapi sorsolást az Európa liga csoportkörében. (22:39:38)

90+3
    Livermore kerül még helyzetbe, Verhulst véd.

90+1
    A vendégek elvégezhetnek még egy szabadrúgást.

89
    Jelavic akadályozza Vanakent. Szabadrúgás.

88
    Maes mester lehozza Remacle-t, és beküldi Ngollock-ot a pályára.

87
    Huddlestone került helyzetbe,de Verhulst védte a próbálkozást.

85
    Folyamatosan érkeznek a beívelt labdák McGregor kapuja elé.

85
    Davies volt szabálytalan De Pauw-al szemben. Vendég szabadrúgás.

80
    Tíz perce maradt a hazaiaknak, hogy gólt szerezzenek. Ráadásul emberhátrányban.

76
    Frissít a vendégek mestere is. Dutra helyett Leye a pályán.

75
    Kettős csere a vendégeknél. Huddlestone jön Meyler helyett. Chestert pedig Ince váltja.

75
    Jelavic szabálytalankodik Overmeire-vel.

74
    Persoons is kap egy sárga lapot.

71
    Sagbo kap egyből pirosat a csúnya szabálytalanságért.

71
    Sagbo szabálytalankodik Galitsios-al.

68
    Jelavic lő csúnyán fölé bemutatkozásként.

67
    Mohamed Essa rúgja föl Junior Dutrát.

66
    Jelavic jön be Rosenior helyett. A horvát támadót sokan a kezdőcsapatba várták.

64
    Overmeire kap sárga lapot.

63
    Bő fél óra van hátra. A Lokeren áll továbbjutásra idegenben szerzett góljának köszönhetően.

63
    Scholz borítja föl Daviest. Vendég pontrúgás jöhet.

62
    Ez a sarokrúgás is sikertelen.

62
    A Lokeren végezhet el szögletet.

61
    Brady szabálytalankodik Remacle-vel szemben.

59
    Aluko feje felett át száll a labda.

59
    Hazai szöglet következik.

57
    Essa szabálytalankodik a vendégek támadójával.

46

A hazaiak korán megszerezték az áhított gólt Brady révén, de eddig nem tudták tovább növelni az előnyüket. Így hosszabításra áll a párharc.

45

44
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Rosenior (Hull City).

43
    Közeleg a szünet. Eddig egy gólos előnyben a hazaiak, amely hosszabítást érhet.

23
    Hosszabításra áll a párharc.

22
    Labdabirtoklás: 50 – 50 %.
    BRADY - 1:0

6
    A Hull City gólt szerzett! BRADY a gólszerző.

1
    Felhívjuk figyelmüket, hogy technikai okok miatt a mérkőzést csak eredménykövetéssel közvetítjük.

1

Hull City: McGregor – Rosenior, Figueroa, Chester, Davies – Meyler, Elmohamad, Livermore – Sagbo, Aluko, Brady
    Cserék: Boyd, Bruce, Harper, Huddlestone, Ince, Jelavic, Maguire

KSC Lokeren: Verhulst – Scholz, Odoi, Maric, Galitsios – Overmeire – Persoons, Remacle, Vanaken, De Pauw – Dutra,
    Cserék: Abdurahimi, Barry, Henrique, Kaya, Leye, Mertens, Ngolok

Játékvezetők: Ovidiu Haţegan, Octavian Șovre, Radu Ghinguleac.

Az Európa Liga play-off körének visszavágóján az angol Hull city
    és a belga Lokeren gárdája feszül egymásnak, ahol eldől, hogy melyik csapat jut be az Európa Liga csoportkörébe. A párharc előtt a Hull city tűnt a párharc esélyesének, de ez első mérkőzésen a belga csapat került egy gólos előnybe. Az angolok hazai pályán mindent meg fognak tenni azért, hogy történetük első európai kupaidénye minél tovább tartson. Így egy igazán izgalmas 90, vagy netán 120 percnek nézünk elébe.

A Hull city az Európa Liga előző körében a szlovák Trencin csapatán jutott túl. A Premier League-ben pedig két fordulót követően egy győzelemmel és egy döntetlennel áll. Az első fordulóban az újonc QPR-t győzték le idegenben a tigrisek. A hétvégén pedig egy igen érdekes mérkőzésen meg kellett elégedniük az egy pontal Steve Bruce-éknak. Miután megszerezték a vezetést emberhátrányban(!) a mindig kellemetlen ellenfél Stoke city ellen, egy egészen szerencsétlen góllal sikerült a vendégeknek egyenlíteniük.

A Lokeren csak az utolsó selejtezőkörben csatlakozott az Európa Liga mezőnyéhez. A belga pontvadászatban öt fordulót követően a hetedik helyen áll Peter Maes legénysége, két győzelemmel, egy döntetlennel és két vereséggel. Vasárnap a Cercle Brugge gárdájától kaptak ki 1-0-ra.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:45 - kor kezdődik..