Eintracht Frankfurt – FC Augsburg 0:1 (vége) | Hannover 96 – Hamburger SV 2:0 (vége)
Eintracht Frankfurt
0:1 (0:0)
FC Augsburg
vasárnap 14.09.2014, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Bundesliga

A második félidőben fölénybe került az Augsburg a kiegyenlített első félidőt követően. Bobadilla eldöntötte a mérkőzést a 49. percben szerzett góljával. Werner kétszer is a kapufát találta el a második játékrészben. Az Eintracht a meccs végén már helyzetbe sem tudott kerülni. Megérdemelt győzelmet aratott az addig 0 pontos Augsburg.

Frankfurt – Augsburg 0:1

Köszönöm a figyelmet. (17:40:08)

90+4

90+4
    Egyik felívelt labdája sem volt veszélyes a Frankfurtnak.

90+3
    Időhúzás miatt kapta a sárgát Feulner.

90+2
    Anderson volt lesen a felívelt szabadrúgásnál.

90+1
    Négy perc a hosszabbítás.

90
    Djakpa szöglete teljesen veszélytelen volt.

89
    Seferovic beívelt labdáját öklözte ki Hitz.

87
    Caiuby szaladt végig a frankfurti térfélen, Wernerhez passzolt, aki jobbösszekötő helyről emelt a kijövő Trapp mellett kapufára, majd végig gurult a labda a gólvonalon, de nem ment be.