Eintracht Frankfurt – FC Augsburg 0:1 (vége) | Hannover 96 – Hamburger SV 2:0 (vége)
Eintracht Frankfurt
0:1 (0:0)
FC Augsburg
vasárnap 14.09.2014, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Bundesliga

A második félidőben fölénybe került az Augsburg a kiegyenlített első félidőt követően. Bobadilla eldöntötte a mérkőzést a 49. percben szerzett góljával. Werner kétszer is a kapufát találta el a második játékrészben. Az Eintracht a meccs végén már helyzetbe sem tudott kerülni. Megérdemelt győzelmet aratott az addig 0 pontos Augsburg.

Frankfurt – Augsburg 0:1

Köszönöm a figyelmet. (17:40:08)

90+4

90+4
    Egyik felívelt labdája sem volt veszélyes a Frankfurtnak.

90+3
    Időhúzás miatt kapta a sárgát Feulner.

90+2
    Anderson volt lesen a felívelt szabadrúgásnál.

90+1
    Négy perc a hosszabbítás.

90
    Djakpa szöglete teljesen veszélytelen volt.

89
    Seferovic beívelt labdáját öklözte ki Hitz.

87
    Caiuby szaladt végig a frankfurti térfélen, Wernerhez passzolt, aki jobbösszekötő helyről emelt a kijövő Trapp mellett kapufára, majd végig gurult a labda a gólvonalon, de nem ment be.

86
    Djakpa ezúttal a jobb oldalról adott be, Hitz kiöklözte.

85
    Baier helyett jött Hong.

84
    Ignjovski beadása mindenkinek magas volt.

83
    Seferovic visszagurított labdája után lőhetett Meier a jobb szélről, de elakadt a labdája.

82
    Verhaeg veszítette el a labdát.

81
    Werner lőtt 25 méterről jobb lábbal laposan kapufát, Trappnak nem volt esélye már a hárításra, nagy szerencséje volt a Frankfurtnak.

80
    Feulner indult meg, de Caiuby szabálytalansága miatt megakadt az akció.

79
    Caiuby volt túl erőszakos Ignjovskival szemben.

78
    Hitz játszadozik a labdával, húzza az időt.

77
    Werner Djakpát rúgta fel.

75
    A gólszerző Bobadilla helyére jött Caiuby.

75
    Piazon szabálytalankodott.

74
    Djakpa adhatott be kétszer is, egyik sem volt jó.

72
    Feulner jött be Altintop helyett.

72
    Meier ívelt át a bal oldalról a jobbra, de senki nem volt ott.

71
    Zambrano és Werner akaszkodott össze.

70
    Verhaeg beadását nem tudta elfejelni Werner.

69
    Zambrano rúgta meg Kohr bal lábát.

68
    Djakpa beadását fejelte meg 6 méterről Seferovic, Hitz könnyedén védett.

68
    Meier nem tudta átvenni a labdát ígéretes helyzetben.

66
    Seferovic visszatett labdája nem volt jó.

65
    Baba szerelt szépen.

64
    Kohr egy eladott labdát követően lódult meg és lőtt kevéssel mellé 20 méterről.

63
    Piazon és Verhaeg kakaskodott.

62
    Időhúzásért kapott sárga lapot Verhaeg.

61
    Flum ívelt Meier felé, aki nem tudta levenni a labdát.

60
    A második félidőben nagy fölénybe játszik az Augsburg.

59
    Bobadillának rúgott oda Djakpa, Bobadillát kellett ápolni.

57
    Verhaeg lőtt messzire, de nem talált kaput.

56
    Meier válototta Inuit, aki ma nem volt jó formában.

56
    Russ helyett jött Flum.

55
    A Frankfurt dobhatott többször is.

53
    Újabb Augsburg helyzet. Altintop 10 méterre a kaputól nem tudta átvenni a labdát, de így lett az jó Wernernek, akinek a pattogós lövése alig ment mellé.

52
    Inui volt lesen.

51
    A középpályán szabálytalankodott Kohr feleslegesen.
    Raul BOBADILLA - 0:1

49
    Az Augsburg gólt szerzett!

Altintop forgatta meg Andersont, aki csak elpöckölni tudta előle a labdát éppen RAÚL BOBADILLA elé, aki a jobbösszekötő helyéről 13 méterről lőtt jobb lábbal a hosszú alsó sarokba, a kapufáról pattant be a lövése.

48
    Werner elé került a labda, aki kétszer is lőhetett, de előbb Djakpa vágta ki a gólvonalról a labdát, majd Trapp védett.

47
    Hátul passzolgatott a Frankfurt.

46
    Hasebe közel állt, hogy kiállítsa a bíró, a helyére jött Medojevic.

46

Többet birtokolta a labdát az Augsburg, de a Frankfurtnak is voltak nagy helyzetei. A vendégek legveszélyesebb játékosa Bobadilla volt, Altintop pedig remekül mozgatta csapatát. Az Eintrachban Kadlec nyújtott kiemelkedő teljesítményt, közel járt a gólszerzéshez. Trapp többször is bravúrral mentette meg csapatát a góltól.

45+2

45+1
    Klavan fejesét is védte Trapp.

45+1
    Altintop passza után Bobadilla a jobbösszekötő helyéről jobb lába lőtt, nagyot kellet védenie Trappnak, a felsőbe tartott a labda.

45
    A ráadás egy perc.

44
    Trapp szedte fel a labdát a kilépő Mölders elől.

43
    Inui indítása ezúttal sem volt pontos.

42
    Werner indult el, de előtte lekönyökölte Zambranót.

41
    Hátul adogattak az augsburgiak.

40
    Piazon nem érte utol a hosszú indítást.

39
    61%-ban az Augsburg birtokolja a labdát, de mindkét csapat előtt adódtak nagy helyzetek.

38
    Zambranót kellett ápolni.

37
    Kadlec lőhetett Piazon passza után 18 méterről ballal, nagyot védett Hitz.

36
    Djakpa középre ívelt szabadrúgását könnyedén kifejelték a védők.

35
    Ignjovskit buktatta az augsburgi alapvonal közelében Baba.

34
    Altintop indította Bobadillát, amihez hozzáért még Mölders, Bobadilla belőtte a labdát, de lesen volt.

32
    Altintop kapott labdát 15 méterre a kaputól, önzetlen volt és passzolt Möldershez, aki hatalmas helyzetben a kapushoz gurította a labdát.

31
    Szögletet harcolt ki a Frankfurt.

30
    Seferovic vitte el az alapvonalig a labdát, centerezett Kadlechez, aki sarokkal tette kapu felé a játékszert, de mellé ment a kísérlete.

29
    Trapp húzta le a labdát a kilépő Mölders elől.

28
    Hasebe rúgta meg hátulról Babát.

26
    Hasebe reklamált, hogy nem kapott bedobást.

25
    Bobadilla szöglete után Werner lőhetett kapura, de blokkolták a védők.

24
    Werner ugratta ki Mölderst, aki szögletet harcolt ki.

23
    Wernert ápolni kellett, de visszajött a pályára.

22
    Werner maradt lenn a földön ismét Kadlec belépőjét követően.

21
    Anderson könyöklésért kapott sárga lapot.

21
    Seferovic bal oldali beadása senki sem volt jó.

20
    A Frankfurt az utóbbi pár percben fölénybe került.

18
    Kadlec ugyanonnan próbálkozott, mint az előbb, de most a védőben megakadt a labda.

17
    Kadlec lőtt ballal 16 méterről laposan, Hitz könnyedén védte a lövést.

16
    Kadlecet rántotta le Kohr a szöglet után a 16-oson belül, de a játékvezető sípja néma maradt

15
    Inuit ugratta ki Hasebe, Inui a jobbösszekötő helyéről 10 méterről lőtt, de a Hitz nagyot védett lábbal.

14
    Bobadilla lőtt Baier keresztlabdáját követően kapásból a jobbösszekötő helyéről, de csak az oldalhálót találta el.

13
    Hasebe indítása pontatlan volt.

12
    Inui adta el csúnyán a labdát.

11
    Ignjovski rúgta fel Wernert, aki fél percig feküdt a földön, de nem kellett ápolni.

10
    Klavan maradt fenn az ellenfél kapujánál, de lesen volt.

9
    Inui szabálytalankodott Altintoppal szemben.

8
    Bobadilla lódult meg, de elhagyta a labdát.

7
    Russ rúgta meg Baiert, mégis a Inui rúghat szabadrúgást, de az nem volt veszélyes.

6
    Mölders maradt lent a földön, miután fellökték.

5
    Piazon tört be a 16-oson belülre, de Baba szerelte.

4
    Trapp húzott le egy felívelt labdát.

3
    Baba harcolt ki bedobást kétszer egymás után.

2
    Callsen-Bracker fejelte el a szögletet, alig ment fölé a próbálkozása.

1
    Bobadilla harcolt ki szögletet.

1

Eintracht Frankfurt: Trapp – Ignjovski, Zambrano, Anderson, Djakpa – Russ, Hasebe – Kadlec, Inui, Piazon – Seferovic
    Cserék: Wiedwald – Chandler, Madlung, Flum, Medojevic, Stendera, Meier

FC Augsburg: Hitz – Verhaeg, Callsen-Bracker, Klavan, Baba – Kohr, Baier – Bobadilla, Altintop, Werner – Mölders
    Cserék: Manninger – M. de Jong, J-H. Hong, Feulner, Caiuby, Djurdjic, Matavz

Játékvezetők: Manuel Gräfe, Guido Kleve, Mark Borsch.

A német Bundesliga harmadik fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén a jó formában lévő Frankfurt fogadja a sereghajtó Augsburgot.

A forduló előtt ötödik helyen álló frankfurtiak a Freiburg elleni 1-0-ás győzelemmel kezdték a bajnokságot, majd Wolfsburgban játszottak 2-2-t. A hiányzók névsora igencsak hosszú, közülük a legnagyobb név a paraguay-i Nelson Valdez. Az Eintrachtban eddig Kadlec és Seferovic volt egyszer-egyszer eredményes, valamint a wolfsburgi Jung vétett öngólt Schaafék ellen.

Az Augsburg rosszul kezdte az idényt előbb a Hoffenheimtől kapott ki 2-0-ra, majd a Dortmundtól 3-2-re. Sérülés miatt kihagyja a Frankfurt elleni meccset Parker, Moravek és Reinhardt. A Dortmund ellen eredményes Matavz és Bobadilla viszont ott lehet a kezdőben a 15:30-kor kezdődő összecsapáson.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik..