Qarabag – AS Saint-Étienne 0:0 (vége) | Borussia M'gladbach – Villarreal 1:1 (vége) | Apollon Limassol – Zürich 3:2 (vége)
Club Brugge KV – Torino FC 0:0 (vége) | FC København – HJK 2:0 (vége) | Partizan Bělehrad – Tottenham Hotspur 0:0 (vége)
Besiktas JK – Asteras 1:1 (vége) | Salzburg – Celtic Glasgow 2:2 (vége) | Din. Zagreb – AFC Astra Giurgiu 5:1 (vége)
PSV Eindhoven – Estoril 1:0 (vége) | Panathinaikos FC – Dinamo Moszkva 1:2 (vége) | FC Dnipro Dnipropetrovsk – Internazionale 0:1 (vége)
Standard Liège – Rijeka 2:0 (vége) | Sevilla – Feyenoord Rotterdam 2:0 (vége) | Lille OSC – FK Krasznodar 1:1 (vége)
Everton FC – VfL Wolfsburg 4:1 (vége) | BSC Young Boys – SBA 5:0 (vége) | SSC Napoli – AC Sparta Praha 3:1 (vége)
FCSB – Aalborg 6:0 (vége) | Rio Ave FC – Dynamo Kijev 0:3 (vége) | PAOK – Dinamo Minszk 6:1 (vége)
ACF Fiorentina – En Avant Guingamp 3:0 (vége) | Metalist Harkov – Trabzonspor 1:2 (vége) | Legia – KSC Lokeren 1:0 (vége)
ACF Fiorentina
3:0 (1:0)
En Avant Guingamp
csütörtök 18.09.2014, 21:05 • Stadio Artemio Franchi, Firenze • Európa liga

Egyértelmű győzelmet aratott a Fiorentina, az első félidőben is jobban játszottak, az egy gólos vezetésük is megérdemelt volt a szünetben, a vendégek pedig már a 38. perctől emberhátrányban játszottak, ami reménytelenné tette számukra akárcsak az egyenlítést is, mert ehhez nem voltak helyzeteik.

Egy jó lövésük végül akadt Beauvue részéről a 66.percben, azt bravúrral védte Tatarusanu, ezt pedig követte a hazaiak második gólja, ami eldöntötte végleg az összecsapást.

Bernardeschi gólja csak hab volt a torán a Fiorentinának, a rossz bajnoki kezdet után rá is fért a csapatra a sikerélmény. (23:01:16)

90+3

90+2
    Giresse emel Douniama irányába egy labdát, megelőzik a védők a 16-os előterében, jöhet a hazai csapat.

90+1
    Most egy percre megtartja a Guingamp a labdát, de nem jutnak át a felezővonalon.

90
    2 perc a ráadás.

89
    Richard lép ki középen, elakad a labdája a kifutó kapusban, róla Gómez elé kerül, aki a 16-os vonaláról fölé emel.
    BERNARDESCHI - 3:0

88
    A Fiorentina gólt szerzett!
    Richards labdájával FEDERICO BERNARDESCHI húz középre jobbról, ballal lő 20 méterről, a labda a késlekedő Samassa mellett kerül a jobb alsó sarokba! 3:0

87
    Pasqual beadását kiöklözi a kapu elől Samassa, Tomovic adja vissza a labdát középre, ebből sem lesz helyzet.

86
    Nyomasztó a Fiorentina fölénye, a vendégek csak a védekezésre tudnak koncentrálni, de azt nem csinálják rosszul.

85
    Pizarro labdáját veszi át szép mozdulattal Mario Gómez, de nem tudja végül megtartani, most sem jut lövéshez.

84
    Giresse ívelhet be jobbról szögletet, a rövid sarokról kifejelik a védők.

84
    Vargas lő ballal 25 méterről, ez is elakad a védőkben.

83
    Badelj szöglete után Pizarro lőhet, blokkolnak a védők.

83
    Gómez csinál egy visszacselt a bal szélen, szögletre szerelik, nem jut lövéshez.

82
    Gómez elől vágják ki a védők a labdát a 16-osról.

81
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Beauvue (En Avant Guingamp), Kurticot buktatta a pálya közepén.

80
    Giresse tekeri ballal a kapu elé a szabadrúgást, elakad a védőkben a rövid saroknál.