Debreceni HK – Budapešť 5:1 (vége) | Nové Zámky – HSC Csíkszereda 4:1 (vége) | Dab.Docler – Corona Brasov Wolves 4:3 (hosszabbítás vége)
DVTK Jegesmedvék – Ferencváros Bp. ESMTK 4:3 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
Ferencváros Bp. ESMTK
péntek 19.09.2014, 18:30 • Miskolci Jégcsarnok • MOL Liga

Véget ért az "örökrangadó".
    Az első két harmad elején a Fradi kezdett mindig kicsit erősebben, a hazaiaknak idő kellett, hogy "elkezdjék a játékot"

Az utolsó harmad hatalmas csatát hozott, a Fradi ledolgozta egy gólra a hátrányát és a harmad végén 6 mezőnyjátékossal harcolt az egyenlítésért, amit a hazaiaknak sikerült megakadályozni, így ma nekik sikerült megszerezni a győzelmet.

Igazi rangadó hangulata volt a mérkőzésnek, olykor csúnya szabálytalanságokkal

VÉGEREDMÉNY:

MISKOLCI JEGESMEDVÉK – FERENCVÁROSI TC 4-3

Tartsanak velünk holnap is, amikor a Csíkszereda csapata látogat a Miskolci Jégcsarnokba. (20:48:02)

60:00

59:45
    Hatalmas ferencvárosi offenzíva.

59:00
    Croteau próbálkozott, de lövése elakadt út közben.

58:09
    Mikusovic próbálkozott a kék vonalról, Bálizsról kipattant a korong.

57:27
    Becze lódult meg középen és lőtt, a lövést a kapus fogta.

56:09
    Hajós középről lőtte rá, a vendégek kapusát nem tudta átverni.

55:55
    Rafaj próbálkozott távolról, Bálizs fogta a korongot.

55:28
    A Ferencváros gólt szerzett!

HORVÁTH ANDRÁS elé pattant a korong, aki középről nem hibázott és kilőtte a hazai kapu bal alját.

54:40
    Beczéről pattant a korong Nagy elé, de nem számított rá és elsodorta azt.

53:47
    Dubek szerzett korongot a hazaiak térfelén, jobbról próbálkozott, de a korong elment keresztbe a kapu előtt.

53:06
    Hazaiak teljes létszámban.

52:10
    Horváth megpattanó lövése majdnem megtréfált mindenkit, a kapufa mellett pattant el a korong.

51:06
    Sagert kapott 2 percet durva játékért.

Kettős emberelőny a vendégeknél.

50:38
    Miskolczi kapott 2 percet bottal akasztásért.

50:38
    Mindkét csapat teljes erőbedobással küzd.

Balázs Czakó

Gólok és gólpasszok: 7. Metcalfe, 15. Dudás (Becze), 37. Becze (Cohen), 38. Becze – 4. Croteau, 30. Lencsés, 56. Horváth

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Bálizs(Duschek) – Boyle, Metcalfe, Cohen, Dansereau, Dudás – Gőz, Sagert, Nagy, Láda, Becze – Hajós, Roczanov, Tóth, Vojtkó, Dósa – Szilágyi, Ritó, Budai, Miskolczi, Fliszár
    Ferencváros Bp. ESMTK: Marton(Budai) – Horváth, Pál, Novak, Croteau, Cerny – Lencsés, Kramar, Kiss, Rafaj, Mikusovic – Dubek, Borbás, Revák, Hegyi, Sijka, Papp – Lévai, Géczi, Németh, Farkas,

Játékvezetők: Gangel, Németh – Kormos, Pálkövi