VfL Wolfsburg – Bayer Leverkusen 4:1 (vége) | 1. FC Köln – Borussia M'gladbach 0:0 (vége)
VfL Wolfsburg
4:1 (2:1)
Bayer Leverkusen
vasárnap 21.09.2014, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Bundesliga

Már a hetedik percben megpecsételődött a vendégek sorsa, hiszen tíz emberre fogyatkoztak, ráadásul büntetőt rúghatott Rodriguez! Drimic-nek még sikerült egyenlítenie, de a félidőre újra hátrányba került a Leverkusen.
    Tíz emberre a félidei frissítés ellenére sem sikerült újabb gól, gólokat rúgni. A Wolfsburg az Everton elleni 4:1-es vereséget követően, most ugyanilyen arányban nyertek.

Köszönöm a figyelmet, tartsatok velünk legközelebb is!

VfL Wolfsburg – Bayer Leverkusen 4:1 (17:21:17)

90+1

90
    Wendell csúsztatja ki a hosszú keresztlabdát szögletre!

89
    Naldo kap pihenőt, Klose érkezik.

87
    De Bruyne tette be a tizenhatosra betörő Hunt-nak. Hosszan tette maga elé a támadó, Leno kapuját elhagyva vette magához a játékszert.

86
    Bendtner el sem indul Schäfer kiugratási kísérletére.

86
    Naldo biccentése a kapu közepébe tartott. Lenonak könnyű dolga volt.

85
    Jedvaj-ról pattan ki a labda, szöglet!

84
    Hátul adogatnak a hazaiak, nem sietnek már sehova.

83
    Malanda hagyja el a pályát, átadja helyét Schäfer-nek!
    Aaron HUNT - 4:1

81
    A Wolfsburg gólt szerzett!
    Gustavo beadása a védőt érintve, Malanda-ról pattant oda AARON HUNT elé. Tizennégy méterről a bal alsóba helyez a középpályás. 4:1

80
    Hátra szorulnak a hazaiak, de marad náluk a játékszer.

80
    Vieirinha beadását Bendtner elől fejelik ki.

79
    Malanda tette ki a szélre De Bruyne-nek a labdát. A beívelést Wendell bólintotta szögletre az érkező támadó elől.