Szolnok - Szentes 15:3 (vége) | Szeged - PVSK-Mecsek Füszért 14:8 (vége)
ZF Eger - A-Híd OSC 13:6 (vége) | Kaposvár - FTC 6:11 (vége)
VasasPlaket - YBL WPC 12:9 (vége) | DVSE - UVSE 7:7 (vége)
RacioNET Honvéd - MVLC Miskolc 7:7 (vége) | BVSC Wáberer - KSI SE 12:8 (vége)
PVSK-Mecsek Füszért - VasasPlaket 5:11 (vége) | Szentes - Kaposvár 5:13 (vége)
A-Híd OSC - DVSE 9:4 (vége) | MVLC Miskolc - BVSC Wáberer 7:10 (vége)
YBL WPC - Szeged 6:14 (vége) | FTC - Szolnok 5:13 (vége)
UVSE - ZF Eger 9:15 (vége) | KSI SE - RacioNET Honvéd 7:8 (vége)
MVLC Miskolc - BVSC Wáberer

7:10

(1:4, 1:1, 2:2, 3:3.)

szombat 04.10.2014, 19:00 • Miskolc, Kemény Dénes Városi Sportuszoda • Theodora Férfi Magyar Kupa

32
    Létay Kotsisid keresztpasszát váltja gólra a jobb szélről! Csodálatos játék volt!
    7:10

32
    Jakab L. a jobb szélen tudott megúszni, majd passzolt középre, ahol Somlai érkezett és a kapu jobb oldalába lökte a labdát. A végére kiengedett a BVSC.
    7:9

31
    Hegedűs I. azért még közelebb hozza csapatát, de még így is három a lemaradásuk.

27
    Így végképp! Török bal oldalról a kapu bal alsó sarkába bombáz! Az eddigi legnagyobb különbség alakul ki.
    5:9

26
    Tatár Mészáros átadásából szerez gólt bal szélről! újra három közte és majd két perc el is telt a negyedből!
    5:8

25
    Jakab D. sokadik átlövése utat talál a kapuba, a jobb alsót vette célba sikeresen!
    5:7

24
    Hiába jött fel egy gólra a MVLC, a negyed végére újra három közte, Török segített ebbe, aki középről szerzett találatot.
    4:7

23
    Létay góljával hosszú idő után növeli csapata góljainak számát! Két gólra állítja ezzel vissza a különbséget.
    4:6

22
    Jakab L. közvetlen közelről leadott lövésével Györkét találja el! hatalmas hiba az egyik oldalt, hatalmas bravúr a másikon.

19
    Azonban Létay kihagyja! a felső lécet találja el.

19
    Büntetőhöz jut a BVSC! Kovács Z. volt a bűnös.

19
    Somlai találatával emberelőnyből fel is zárkózik a hazai gárda! Jobb szélről Kotsidis kiállítása után lőtte.
    4:5

18
    Előbb Tatár, majd Ambrus is a kiállítás sorsára jutott, de kis híján elpuskázták a kettős fórt a miskolciak, végül Kerschbaum szerzett gólt bal szélről. A hosszúba lőtt.
    3:5

16
    Jakab D. precíz labdával találta meg Hegedűs I. a kapu előtt, aki kapásból húzta a hálóba a labdát!
    2:5

16
    Borsós szerzett labdát, de nagyon lassan vette észre, hogy mehet vele a kapuig, majd a ziccerével Bendest lőtte fejbe. Sarokdobás!

11
    Pásztor nagyon él, a harmadik találatát szerzi! Hegedűs B. jutott kiállítás sorsára, így Pásztor középről könnyedén a felső léc segítségével talált be.
    1:5

8
    Jakab D. elemi erővel lő, de inkább helyeznie kellett volna, a középre tartó lövést, Györke a felső kapufára paskolja.

8
    Öt métereshez jut az MVLC, Kovács P. ellen az ítélet!

8
    Elhúz az első negyedben a BVSC! Salamon kiállítása után Borsós váltja gólra a fórt. Három közte!
    1:4

7
    Pásztor talál a kapuba, ezzel már két gólnál jár és ezt is a bal szélről szerezte. Török játszotta meg.
    1:3

6
    Kovács P. segédletével átveszi a vezetést a BVSC. Folytatja a fővárosi játékos a gólgyártást a kupán!
    1:2

3
    Hegedűs B.-nek kell elhagyni a medencét kiállítás miatt, amit Pásztor gólra is vált a bal szélről. A rövidbe helyezett.