Szolnok - Szentes 15:3 (vége) | Szeged - PVSK-Mecsek Füszért 14:8 (vége)
ZF Eger - A-Híd OSC 13:6 (vége) | Kaposvár - FTC 6:11 (vége)
VasasPlaket - YBL WPC 12:9 (vége) | DVSE - UVSE 7:7 (vége)
RacioNET Honvéd - MVLC Miskolc 7:7 (vége) | BVSC Wáberer - KSI SE 12:8 (vége)
PVSK-Mecsek Füszért - VasasPlaket 5:11 (vége) | Szentes - Kaposvár 5:13 (vége)
A-Híd OSC - DVSE 9:4 (vége) | MVLC Miskolc - BVSC Wáberer 7:10 (vége)
YBL WPC - Szeged 6:14 (vége) | FTC - Szolnok 5:13 (vége)
UVSE - ZF Eger 9:15 (vége) | KSI SE - RacioNET Honvéd 7:8 (vége)
MVLC Miskolc - BVSC Wáberer

7:10

(1:4, 1:1, 2:2, 3:3.)

szombat 04.10.2014, 19:00 • Miskolc, Kemény Dénes Városi Sportuszoda • Theodora Férfi Magyar Kupa

Hamarosan következik a mai nap utolsó mérkőzése, ahol az előbb említett két csapat, a Honvéd és a KSI csapnak össze! Tartsanak velünk arra a mérkőzésre is! (20:11:12)

Az egyik továbbjutó csapat a, BVSC már megvan, ugyanis két győzelemmel biztosan ott lesz a negyeddöntőben. A Miskolcnak sincs még minden veszve, ha döntetlent játszik a Honvéd a KSI ellen, akkor még reménykedhetnek.

Az első negyedben kialakult a csapatok közötti különbség! Hiába zárkózott fel már egy gólra is a Miskolc, most jobb volt a budapesti csapat egyértelműen!

32
    Létay Kotsisid keresztpasszát váltja gólra a jobb szélről! Csodálatos játék volt!
    7:10

32
    Jakab L. a jobb szélen tudott megúszni, majd passzolt középre, ahol Somlai érkezett és a kapu jobb oldalába lökte a labdát. A végére kiengedett a BVSC.
    7:9

32
    Lejárt a vendégek támadóideje.

31
    Hegedűs I. azért még közelebb hozza csapatát, de még így is három a lemaradásuk.

31
    Szétszakadt a pálya, nincs felállt védekezés! Borsós közelről pattint a felső lécre!

31
    Bendes tudta védeni Létay próbálkozását.

30
    Kontra a miskolciak ellen! A találkozó végképp eldőlt.

30
    Kerschbaum kiállítása után Kotsidis lőtt bal oldalról, de Bendes ki tudta védeni.

29
    Jakab L. nagyon távolról lőtt, Györkét nem is lepte meg vele, könnyedén hárított.

29
    Pásztor lőtt középről, de Jakab D. túl közel volt hozzá, nem tudta ellőni mellette, szép volt a blokk.

28
    Somlai ejtése középről a felső lécről pattan a kapu mögé.

28
    Kotsidis az utolsó másodpercben lőtt kapu mellé, már az időt is húzzák a vendégek.

27
    Létay robbant ki és előzte meg emberét! Szép labdaszerzés volt!

27
    Így végképp! Török bal oldalról a kapu bal alsó sarkába bombáz! Az eddigi legnagyobb különbség alakul ki.
    5:9

27
    Kovács P. tud labdát szerezni, valószínűleg eldőlt a találkozó!

26
    Tatár Mészáros átadásából szerez gólt bal szélről! újra három közte és majd két perc el is telt a negyedből!
    5:8

25
    Hegedűs B. kap kiállítást, de Nagy S. jobb szélről a kapufát találja el. A labda marad a BVSC-nél.

25
    Jakab D. sokadik átlövése utat talál a kapuba, a jobb alsót vette célba sikeresen!
    5:7

25
    Hegedűs B. úszik Mészárossal versenyt az utolsó ráúszásért, és a miskolci nyeri ezt a csatát.

A utolsó nyolc perc következik! Három gólos előnyt illik megtartani már ezen a szinten, de kérdéses, hogy a BVSC megint közel engedi-e magához a miskolciakat, illetve van-e még elég hite a házigazdáknak, hogy újra felzárkózzanak.
    Pillanatokon belül kiderül!

24
    Hat másodperc van még a negyedből mikor a Miskolc is időt kér, de itt sincs lövés.

24
    Időt kér a BVSC, de lőni már nem tudnak, Ambrus ellen kontra!

24
    Hegedűs I. lövi bele Törökbe a labdát jobb oldalról.

24
    Hiába jött fel egy gólra a MVLC, a negyed végére újra három közte, Török segített ebbe, aki középről szerzett találatot.
    4:7

24
    Hegedűs I. ellen fújnak a sporik kontrát!

23
    Ambrus elemi erővel találja el a felső kapufát.

23
    Elrontott akció a miskolciaknál, sok volt a pontatlan passz, jöhet a BVSC.

23
    Létay góljával hosszú idő után növeli csapata góljainak számát! Két gólra állítja ezzel vissza a különbséget.
    4:6

22
    Jakab L. közvetlen közelről leadott lövésével Györkét találja el! hatalmas hiba az egyik oldalt, hatalmas bravúr a másikon.

22
    Borsós lövése is egy kézben akad el Kerschbaumé volt az!

21
    Szilvasán középről leadott lövése akad el a blokkban.

21
    Borsós bejátszására robban ki Bendes és szerzi meg a játékszert! Kovács P. volt a célpont.

20
    Borsós Kovács Z.-t választja el a labdától centerben.

20
    Kovács P. ellen ítélnek kontrát a játékvezetők! Az egyenlítésért mehetnek a vendéglátók.

20
    Elrontott hazai akció után a labda újra a vendégeké.

19
    Azonban Létay kihagyja! a felső lécet találja el.

19
    Büntetőhöz jut a BVSC! Kovács Z. volt a bűnös.

19
    Somlai találatával emberelőnyből fel is zárkózik a hazai gárda! Jobb szélről Kotsidis kiállítása után lőtte.
    4:5

Elrontott BVSC akció után egy gólra zárkózhat a Miskolc.

18
    Előbb Tatár, majd Ambrus is a kiállítás sorsára jutott, de kis híján elpuskázták a kettős fórt a miskolciak, végül Kerschbaum szerzett gólt bal szélről. A hosszúba lőtt.
    3:5

17
    Pásztor bal oldali bejátszásával Ambrust találta meg, de a pöccintés elakad Bendesben, aki meg is fogja a labdát.

17
    Török tudja megverni Salamont a harmadik ráúszásnál, újra a BVSC támadhat.

Az első félidőn túl vagyunk, de eddig nagyon sima a mérkőzés a BVSC javára. Nincs semmi ötlet a házigazdák játékában, így pedig nem lehet meccset nyerni, hogyha a távoli lövések nem akadnak be.
    A budapesti csapat most már az idővel is játszhat, magabiztos az előnyük, de ettől függetlenül még oda kell figyelniük. A Honvéd is felállt három gólos hátrányból a Miskolc ellen, látták tehát hogy nem lehetetlen!

Pillanatokon belül folytatódik a találkozó!

16
    Jakab D. precíz labdával találta meg Hegedűs I. a kapu előtt, aki kapásból húzta a hálóba a labdát!
    2:5

16
    Ambrus ellen ítélnek kontrát.

16
    Borsós szerzett labdát, de nagyon lassan vette észre, hogy mehet vele a kapuig, majd a ziccerével Bendest lőtte fejbe. Sarokdobás!

15
    Létay kezében áll meg a játék, jöhet a Miskolc lejáró támadóidő után.

15
    Időt kér a BVSC, 1:27 van vissza az órán.

15
    Természetesen Jakab L. próbálkozott és természetesen Györke védett! Nulla a hazaiak kreativitása!

15
    Lejárt a vendégek támadóideje!

14
    Jakab L. most a centerbe játszást próbálta meg, de Kovács Z.-től elvették a játékszert.

13
    A két Jakab nagyon bátran lő, de eddig elég sikertelenül. Most Jakab D. próbálkozott, de Györkének ez se okozott gondot.

13
    Időt kér a házigazda csapat labdaszerzés után. 3:41 van a szünetig.

13
    De pillanatokon belül már újra a fővárosiaknál a labda.

12
    Kovács P. ellen kontra! Jöhet a Miskolc.

12
    Jakab L. távolról pattintott kapura középről, de a Felső kapufa ismét nem a hazaiakkal volt.

11
    Pásztor nagyon él, a harmadik találatát szerzi! Hegedűs B. jutott kiállítás sorsára, így Pásztor középről könnyedén a felső léc segítségével talált be.
    1:5

11
    Hegedűs I. ellen fújnak a játékvezetők kontrát.

11
    Somlai kiállításával jutott fórhoz a BVSC, de Létay jobb oldalról leadott próbálkozását Bendes tudta hárítani.

10
    Kotsidis tudja blokkolni Somlai lövését a jobb szélen. Marad a három gólos különbség.

9
    Borsós jut kiállítás sorsára, amivel ez neki a második.

9
    Elrontott lövés után támadhatnak a vendéglátók.

9
    Mészáros is leússza ellenfelét, Hegedűs B. volt lassabb nála.

Egyelőre a budapesti brigád könnyedén masírozik át ellenfelén. A házigazdáknak minden lövésüket elpuskázzák és a ziccerek is rendre kimaradnak. Ennél sokkal jobb játék kell, hogyha legalább meg akarják szorongatni a BVSC-t.
    Rövidesen folytatjuk.

8
    Jakab D. elemi erővel lő, de inkább helyeznie kellett volna, a középre tartó lövést, Györke a felső kapufára paskolja.

8
    Öt métereshez jut az MVLC, Kovács P. ellen az ítélet!

8
    Elhúz az első negyedben a BVSC! Salamon kiállítása után Borsós váltja gólra a fórt. Három közte!
    1:4

8
    Borsós kap kiállítást, de ebből se születik gól, Jakab L. a bal szélről lő, de Györke hárítani tud.

7
    Pásztor talál a kapuba, ezzel már két gólnál jár és ezt is a bal szélről szerezte. Török játszotta meg.
    1:3

7
    Folytatódik a találkozó, 1:37 van hátra az első nyolc percből.

7
    Jakab L. volt túl kemény a vízben védekezés közben, kapja is a kiállítást! Időt kérnek a vendégek!

6
    Jakab L. lövését középről a kereszt léc menti meg.

6
    Kovács P. segédletével átveszi a vezetést a BVSC. Folytatja a fővárosi játékos a gólgyártást a kupán!
    1:2

6
    Tatár-t most kiállítják Kovács Z.-ről. Azonban Szilvasán mellé teszi utána a labdát.

5
    Újra Jakab D. kemény védekezéssel tud labdát szerezni, Kovács P.-től szedte el.

5
    Szilvasán ejtése bal oldalról rövid, Györkének könnyű csemege.

4
    Jakab D. szerez labdát, de nincs megúszó ember.

4
    Tatár ügyeskedett megint, Kovács Z. előzte meg védekezésben.

3
    Hegedűs B.-nek kell elhagyni a medencét kiállítás miatt, amit Pásztor gólra is vált a bal szélről. A rövidbe helyezett.
    1:1

3
    Tatár szed össze egy pontatlan miskolci bejátszást.

2
    Török próbált másodszor is szerencsét, most középről, de Bendes ezt is kivédi.

2
    Jakab L. középről laposan lő a jobb alsóba!
    1:0

2
    Török lövése is elakad jobb szélről, Bendes ott folytatja, ahol abbahagyta a Honvéd ellen.

1
    Hegedűs B. már a túl oldalon került helyzetbe, de jobb szélről Györkébe lőtte a labdát.

1
    Borsós Ambrusnak szánt bejátszását Hegedűs B. csípte el.

1
    Török és Szilvasán úszik versenyt az első támadás jogáért, fővárosi játékos nyerte a csatát.

Tartsanak velünk, mindenképpen izgalmas mérkőzés várható, és kiderül a miskolciak jó játéka véletlen volt-e!

A házigazdák a Honvéddal játszottak 7:7-es döntetlent egy kétarcú mérkőzésen. Már három góllal is vezettek, de a végére kiengedtek és az egy pont is nagy eredmény.

A BVSC a KSI-t győzte le 12:8 arányban. Hat ponttal biztos a továbbjutásuk és a Honvéddal szemben is nagy előnnyel indulnának feltéve, hogy megveri a sportiskolásokat.

Két veretlen csapat játszik a Magyar Kupa miskolci csoportjának második körében. Amelyik győzedelmeskedik, az hatalmas lépést tesz a továbbjutás felé.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 19:00 - kor kezdődik..