UVSE - A-Híd OSC 9:17 (vége) | YBL WPC - PVSK-Mecsek Füszért 6:17 (vége)
RacioNET Honvéd - BVSC Wáberer 6:6 (vége) | FTC - Szentes 10:8 (vége)
ZF Eger - DVSE 14:6 (vége) | Szeged - VasasPlaket 15:6 (vége)
KSI SE - MVLC Miskolc 11:7 (vége)
RacioNET Honvéd - BVSC Wáberer

6:6

(3:1, 2:2, 0:1, 1:2.)

vasárnap 05.10.2014, 11:00 • Miskolc, Kemény Dénes Városi Sportuszoda • Theodora Férfi Magyar Kupa

Az utolsó találkozón a házigazda Miskolc ugrik medencébe a KSI ellen, ahol a harmadik helyért döntenek. Tartsanak velünk arra az összecsapásra is! (12:13:35)

Az érdemi kérdések tehát eldőltek a Magyar Kupa miskolci csoportjában, Hét ponttal elsőként jut tovább a BVSC, míg öt egységgel második a Honvéd.

Kiélezett találkozón a három gólos hátrányból felálló BVSC-nek még labdája is volt a győzelem megszerzésére, amivel a Honvédot veszélybe sodorhatta volna, viszont a kapufa a fehér sapkásokkal volt.

32
    A Honvéd utolsó lövése már nem volt érdemleges vége a találkozónak!

32
    Előbb Pásztor találja el a kapufát bal szélről, majd Létay a jobb szélről a kereszt lécet!

32
    Az órán 53 másodperc van, ennyi idejük van a csapatoknak eldönteni a mérkőzés sorsát.

32
    Simon A. harmadik hibájával végleg cserével áll ki! Időt kér a BVSC, hatalmas lehetőség a vezetés megszerzésére!

31
    Fazekas lőtte kapu mellé középről a szabaddobást!

31
    A mérkőzésből 1:39 van még hátra! Jelenleg a BVSC áll továbbjutásra az első helyen, míg a Honvéd csak a második pozícióból tud továbbmenni.

31
    Ambrus ellen ítélnek kontrát! Időt kér a Honvéd!

31
    Fazekas bal oldalról tüzelt kapura, de Szakonyi hárítani tudta. Továbbra is döntetlen!

30
    Kontra Stojcic ellen, de a túloldalt is támadó szabálytalanságot fúj a játékvezető.

30
    Pásztor pattintja centikkel kapu mellé a labdát bal oldalról!

29
    Létay kiállítása után Steinmetz bejátszását középre Illés pöccinti mellé. Hatalmas lehetőség volt!

28
    Lévait kell lecserélni, a jobb szemét fájlalja, György érkezik helyére a kapuba!