UVSE - A-Híd OSC 9:17 (vége) | YBL WPC - PVSK-Mecsek Füszért 6:17 (vége)
RacioNET Honvéd - BVSC Wáberer 6:6 (vége) | FTC - Szentes 10:8 (vége)
ZF Eger - DVSE 14:6 (vége) | Szeged - VasasPlaket 15:6 (vége)
KSI SE - MVLC Miskolc 11:7 (vége)
KSI SE - MVLC Miskolc

11:7

(3:1, 3:1, 2:3, 3:2.)

vasárnap 05.10.2014, 12:30 • Miskolc, Kemény Dénes Városi Sportuszoda • Theodora Férfi Magyar Kupa

Én köszönöm egész hétvégén át tartó kitartó figyelmüket, a csoport végeredményével búcsúzom!

1. BVSC-Wáreber 7 pont
    2. RacioNET-Honvéd 5 pont
    3. KSI SE 3 pont
    4. MVLC Miskolc 1 pont (13:47:13)

Ezen a találkozón egyértelműen jobb volt a KSI és meg is nyerte a találkozót. A Miskolc próbálkozott a második félidőben, de az első két negyedben nagyon elengedte ellenfelét és nem is tudott közelebb jönni.

Vége a mérkőzésnek és ezzel a Magyar Kupa miskolci csoportjának is.
    A végeredmény végül majdnem a papírformának megfelelően alakult, ugyanis az első BVSC és a második Honvéd talán fordított sorrendben volt várható.

32
    Bicskei még lő egyet a bal oldalról, a rövidet vette célba, de Bendesen ez se fogott ki.

32
    Kardos is véd még a végén egyet, húsz másodperc van a mérkőzésből.

32
    Hegedűs B. még kiállítattja magát az utolsó percben. De gól nem születik, Bendes tud védeni egy próbálkozásnál.

31
    Hegedűs B. bal szélről a rövid kapufát lövi telibe.

31
    Bicskai bal szélről eredményes most már és ez neki a harmadik találata volt. Újra négy közte és a találkozó is eldőlt most már biztosan.
    11:7

30
    Bicskei bal szélről tüzelt, Bendes azonban kapu mellé tolta, sarokdobással jöhet a vendég csapat.

30
    Kovács Z.-nak a bejátszás nagyon sűrű helyre ment, nem is tudta a labdát megjátszani.

30
    Hegedűs B. lövése középről a felső lécről pattan az alapvonalról túlra, de előtte még Kardos is beleért. korner következik.

29
    A mérkőzés valószínűleg eldőlt, a Miskolc azért időt kér, 3:04 van még a mérkőzésből vissza.

29
    A fórt viszont nem tudja kihasználni a vendég együttes, kidobják a pályáról a játékszert.