Dab.Docler – Nové Zámky 2:0 (vége) | HSC Csíkszereda – DVTK Jegesmedvék 3:2 (2:1 szétlövés után) | Ferencváros Bp. ESMTK – Budapešť 2:3 (vége)
szétlövés vége (2:1)
HSC Csíkszereda
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
vasárnap 05.10.2014, 17:00 • Vákár Lajos Műjégpálya, Csíkszereda • MOL Liga

A büntetőprbajt végül Sjölund dönti el, aki mindkét nekifutása során betalált. A HSC legyőzi a listavezetőt, ezzel 4 pontos a tabellán. Megérdemelt győzelmet érdemelt a HSC ami lehetett volna 3 pont is, de a harmadik harmadban nem sikerült megőrizni az előnyt a csíkiaknak. A Miskolc végül 3 ponttal zárja az erdélyi turnét. A HSC következő mérkőzése kedden lesz a Brassó ellen. Tartsanak velünk! (19:28:25)

64:57
    Metcalfe kap 2 percet sportszerűtlen magatartásért.

64:57
    Hazai időkérés.

64:35
    Dudas lő távolról, Kozuch könnyedén véd.

62:12
    Spady átadásából Salló lőtt, Duschek szépen védett, veszélyes helyzet volt.

Imre Hunor

Gólok és gólpasszok: 6. Sjölund (Satek), 39. Satek – 11. Boyle (Gőz), 47. Tóth (Boyle)

2:1   Sjölund (HSC)

HSC Csíkszereda: Kozuch (Ruczuj) – Bors, Spady, Satek, Sjölund, Bíró T., Salló, Nagy I., Mihály E., Farkas, Papp Sz. (C), Gecse, Bíró M., Tranca, Bíró O., Pál, Molnár, Rokaly, Hildebrand, Curilla, Molnár Zs., Geréb. Edző: Christer Dreberg
    DVTK Jegesmedvék Miškovec: Duschek (Bálizs) – Boyle, Gőz, Sagert, Hajós, Popovics, Metcalfe, Roczanov, Nagy, Szilágyi, Láda Balázs, Cohen, Becze, tóth, Dansereau, Láda Péter, Dudas, Vojtkó, Miskolczi, Dósa, Fliszár. Edző: Majoross Gergely

Játékvezetők: Marius Iliescu, Gergely Lehel, Rédai Botond, Máté István