Orosháza – PICK 25:39 (vége) | PLER-Budapest – Sport36 Komló 36:26 (vége)
36:26 (18:10)
Sport36 Komló
szerda 08.10.2014, 19:00 • Lőrinci sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1

56
    Sokan voltak a pályán a vendégeknél, Wéber is két percet kapott. (34:25) (34:25)

55
    Szöllősi kapott két perces büntetést. (34:24) (34:24)

45
    Szögi kapott két perces büntetést. (30:18) (30:18)

44
    Stranigg kapott két perces büntetést. (29:17) (29:17)

42
    Bajorhegyi kapott két perces büntetést, emberhátrányban a Komló. (28:15) (28:15)

38
    Kemény kapott két perces büntetést, emberelőnyben támadhat a Komló. (25:12) (25:12)

26
    Bajorhegyi védekezett durván, két percet kapott a játékvezetőtől. (14:9) (14:9)

25
    Leimeter kapott két percet, ezzel egyenlő létszámban a csapatok. (14:9) (14:9)

24
    Oszlár kapott két perces büntetést, a Komló emberhátrányban támadhat. (13:9) (13:9)

20
    Auth kapott két perces kiállítást, emberelőnyben játszhat a Komló. (11:7) (11:7)

9
    Leimeter is kiment két percre. (4:3) (4:3)

8
    Nagy kapott két perces büntetést. (4:3) (4:3)

7
    Vadkerti kapott két perces büntetést, emberelőnyben játszhatnak a vendégek. (3:3) (3:3)

Kommentátort keresünk a Sport36 Komló csapatának meccseihez. További információk.

PLER-Budapest: Váczi, Kránitz (kapusok) – Bak, Kemény, Gyene, Kocsi, Tóth P.,Uzonyi, Leimeter, Vadkerti, Stranigg, Rédai, Auth, Bohács, Sinkovits, Mikita
    Sport36 Komló: Granic, Kiss, Selymes (kapusok) – Radjenovic, Hidasi, Győri, Szögi, Bajorhegyi, Péter Szabó, Szöllősi, Nagy, Rahimic, Sebestyén, Oszlár, Wéber, Hadziomerovic

Játékvezetők: Kékes Csaba, Kékes Pál