Orosháza – PICK 25:39 (vége) | PLER-Budapest – Sport36 Komló 36:26 (vége)
PLER-Budapest
36:26 (18:10)
Sport36 Komló
szerda 08.10.2014, 19:00 • Lőrinci sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1

A PLER-Budapest végig fölényben játszva, végül tíz góllal megnyerte az alsóházi rangadót.
    A hazaiak győzelmét ma semmi nem veszélyeztette, a fővárosiaknak az is belefért, hogy az utolsó húsz percben gyakorlatilag már a cseresor játsszon. A találkozó igazából már az első félidőben eldőlt, a második játékrészben leginkább a kapkodás, rohanás volt a jellemző.
    Ezzel a sikerrel a PLER-Budapest megszerezte első pontjait a bajnokságban, míg a Komló maradt nullapontos.
    Köszönöm a figyelmet! (20:41:31)

60
    Mérkőzés vége. (36:26)

60
    A PLER vezetett támadást, elhamarkodták az akciót, de a vendégeknek már csak néhány másodperce maradt, újabb gól már nem született. (36:26) (36:26)

59
    A játékvezető szórja a büntetőket, GYŐRI nem hibázott. (36:26) (36:26)

58
    TÓTH vállalta el a hazaiak hétméteresét, Kiss feje fölött talált a kapuba. (36:25) (36:25)

57
    Péter Szabó büntetőjét védte Váczi, majd a kipattanónál is hárított. (35:25) (35:25)

56
    Labdaszerzés után leindított a PLER, AUTH bevágta, ezzel ismét megvan a tíz közte. (35:25) (35:25)

56
    Sokan voltak a pályán a vendégeknél, Wéber is két percet kapott. (34:25) (34:25)

55
    PÉTER SZABÓ dobta most is a Komló büntetőjét, bevágta. (34:25) (34:25)

55
    Szöllősi kapott két perces büntetést. (34:24) (34:24)

54
    SINKOVITS lőtte a hazaiak büntetőjét, nem hibázott. (34:24) (34:24)

54
    NAGY eresztette el középről, Váczi nem védhette. (33:24) (33:24)

53
    A hazaiak kapkodnak, idő előtt befejezik a támadásokat. Bár az eredmény szempontjából már mindegy. (33:23) (33:23)

52
    PÉTER SZABÓ lőtte a vendégek büntetőjét, nem hibázott. (33:23) (33:23)

51
    UZONYI volt eredményes átlövésből, a hazaiaknál már a cseresor játszik. (33:22) (33:22)

50
    RAHIMIC betörésből volt eredményes. (32:22) (32:22)

49
    TÓTH saját kipattanóját szedte össze, másodszor már nem hibázott. Középről volt eredményes. (32:21) (32:21)

48
    A Komló labdát szerzett, azonnal leindított, SZÖLLŐSI a befejező ember. (31:21) (31:21)

48
    Váczi védése után a hazaiak támadhatnak. (31:20) (31:20)

Kommentátort keresünk a Sport36 Komló csapatának meccseihez. További információk.

PLER-Budapest: Váczi, Kránitz (kapusok) – Bak, Kemény, Gyene, Kocsi, Tóth P.,Uzonyi, Leimeter, Vadkerti, Stranigg, Rédai, Auth, Bohács, Sinkovits, Mikita
    Sport36 Komló: Granic, Kiss, Selymes (kapusok) – Radjenovic, Hidasi, Győri, Szögi, Bajorhegyi, Péter Szabó, Szöllősi, Nagy, Rahimic, Sebestyén, Oszlár, Wéber, Hadziomerovic

Játékvezetők: Kékes Csaba, Kékes Pál