ASC Duisburg - Sintez Kazany 10:17 (vége) | A Híd-OSC-Újbuda - CSM Digi Oradea 12:7 (vége)
ASC Duisburg - Sintez Kazany

10:17

(3:4, 0:6, 4:3, 3:4)

péntek 17.10.2014, 17:00 • Nyéki Imre Uszoda • Vízilabda BL

Az első negyed izgalmasnak indult, a 6:0-s második nyolc perc viszont eldöntötte a mérkőzést. Az oroszok ahogy az várható volt, kicsit tartalékoltak is a mérkőzés második felében, de ettől függetlenül megérdemelten nyertek. A Kazany jó helyzetből várhatja a folytatást, a Duisburgnak viszont nehéz dolga lesz, ha még tovább akar jutni. Hamarosan következik az OSC-Oradea mérkőzés is. Tartsanak velünk! (18:11:07)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    A bal kapufa segít a németeken, de marad a labda az oroszoknál.

31
    ZHITNIK fórban húzza a labdát pár méterről a hálóba! (10:17)

30
    PLISKEVICH is feliratkozik a góllövőlistára! (10:16)

30
    Újabb gyors találat, MANUEL GROHS a job felsőbe helyez a jobb oldalról! (10:15)

29
    DANIEL GROHS fórból szépít és talál a jobb alsóba! (9:15)

29
    NAGAEV szép gólja! A jobb szélről egy lövőcsellel elküldi a kapust, ő pedig a jobb felsőbe lő! (8:15)

28
    Schüler lő takarásból kintről, de Dudkint nem lehet meglepni.

28
    Hans ér oda a jobb alsóba tartó labdára.

27
    Két sarokdobás után, harmadszorra már a blokkról pattan mellé a németek kísérlete.

27
    Lövés nélkül telik le az oroszok támadóideje.

26
    KOVACIC hatalmas gólt zúdít a jobb felsőbe hét méterről! (8:14)

25
    SCHÜLER az utolsó pillanatban használja ki a fórt, középről lő a jobb felsőbe! (8:13)

25
    Elkezdődött a negyedik negyed, és a Kazany hozza el a labdát.

Bár ezt a negyedet megnyerte a Duisburg, már akkora a hátrányuk, hogy ha valamilyen csoda nem történik, akkor vereséggel kezdik a németek a tornát.

24
    Vége a harmadik negyednek.

24
    KOVACIC válik le emberéről centerben, és lövi ki a jobb felsőt! (7:13)

24
    Orosz időkérés.

24
    Zárkózik a Duisburg, de még mindig öt gól a hátrányuk! SCHÜLER pár méterről pofozza a hálóba a labdát! (7:12)

23
    Real bal oldali lövését két kézzel hárítja Dudkin a jobb alsóból.

23
    Német időkérés.

22
    Eidnernek magas a labda centerben.

22
    Zhitnik a jobb oldali kapufára pattint középről.

21
    Zárkózik a német együttes! EIDNER a kapu elől dobja a hálóba a labdát! (6:12)

20
    Dudkin üti ki a bal felsőbe tartó labdát sarokra.

20
    KALBERG fórból a jobb alsóba lő! (5:12)

19
    Lejár az oroszok támadóideje lövés nélkül.

18
    Hosszú idő után talál be a Duisburg! A gólt IANC szerzi emberelőnyből! (4:12)

18
    SHEPELEV úszik meg a labdával a jobb szélen és fejezi be góllal a ziccert! (3:12)

18
    TIMAKOV pár lóba után négy méterről a jobb alsóba lő! (3:11)

17
    Schüler mellé tüzel a bal oldalról.

17
    Timakov csavar mellé centerből, háttal a kapunak.

17
    Elkezdődött a harmadik negyed, ismét az oroszok a gyorsabbak.

Az első nyolc percet követően ahogy a Duisburg 0:4-ről visszajött a mérkőzésbe, azt gondoltuk izgalmas lehet a találkozó. Az oroszok a második negyedben azonban esélyt sem adtak ellenfelüknek, így megérdemelten vezetnek. Valószínűleg kicsit már tartalékolnak is a folytatásban, hiszen még két mérkőzés ezután hátra lesz.

16
    Vége a második negyednek.

16
    Schüler fórban a védőkbe dobja a labdát.

16
    Megállíthatatlannak tűnik a Kazany! RIZHOV is triplázik! (3:10)

15
    TIMAKOV fórban zúdít a kapu közepébe! (3:9)

14
    Robog a Kazany! NAGAEV is duplázik, a jobb alsóba helyez! (3:8)

14
    Újabb kontra a németek ellen.

13
    Ez az ejtés most nem jön be a bal szélről az oroszok részéről, a védők lefülelik a labdát.

12
    Jól zár az orosz védelem, ismét kivédekeznek egy hátrányt.

12
    Kontra a németek ellen.

11
    KOVACIC használja ki az utolsó másodpercben a fórt, és lő a jobb alsóba! (3:7)

11
    Felúszás közben emberelőnybe kerülnek az oroszok, edzőjük pedig rögtön időt kér.

11
    Kimarad a németek emberelőnye, a jobb kapufa kisegíti a Kazanyt.

10
    TIMAKOV hatalmas erővel zúdítja a labdát a jobb szélről a hosszú alsóba! (3:6)

9
    A büntetőt a bal alsóba lövi RIZHOV! (3:5)

9
    Elkezdődött a második negyed, ismét a Kazany hozza el a labdát.

Eddig eléggé kétoldalú a találkozó. A Kazany nagyon jól kezdett, a Duisburg viszont jól hajrázott. Izgalmas lehet a folytatás.

8
    Vége az első negyednek.

8
    Labdát szereztek hátul a németek, a lefordulást követően KALBERG kerül helyzetbe és a jobb oldalról a kapu rövid sarkába lő! (3:4)

8
    Az oroszok is időt kérnek.

8
    SCHÜLER használja ki pillanatok alatt a fórt és zúdít a bal oldalról a hosszú felsőbe! (2:4)

8

7
    Rizhov emberelőnyben próbálkozhatott a bal szélről, de Schenkel védeni tudott.

7
    Nagyon szép svédcsavarral szerzi meg csapata első gólját IANC centerből! (1:4)

6
    Schenkel védi Elizarov pár méterről ellőtt labdáját.

5
    A túl oldalon NAGAEV nem hibázik és fórban lövi ki a jobb alsót a jobb oldalról! (0:4)

5
    Az első emberelőny a mérkőzésen, viszont a Duisburg nem tudja kihasználni a lehetőséget.

4
    Schenkel nyújtózik, de a felső léc besegít neki.

4
    SHEPELEV nézi ki magának a jobb alsót, Schenkel nem tud védeni!

3
    Schüler lőhetett a bal oldalról, de blokkolják a védők a kísérletét. (0:3)

2
    Újabb orosz gól, RIZHOV pár méterről talál a jobb alsóba! (0:2)

2
    TIMAKOV szerzi a torna első gólját, középről lő a jobb felsőbe! (0:1)

1
    Eidner a szabaddobást az oroszokhoz passzolja.

1
    Elkezdődött a mérkőzés, a Kazany hozta el a labdát.

A Duisburg-Kazany mérkőzéssel nyitjuk a vízilabda Bajnokok Ligája-hétvégénket Budapestről! A németek a selejtezők ezen szakaszában kapcsolódnak be a küzdelmekbe, a Kazany viszont már túl van egy körön. Az oroszok jól teljesítettek eddig, hiszen csupán a Mladost Zagrebtől kaptak ki, így négy győzelemmel másodikként végeztek csoportjukban.