Győr – Diósgyőri VTK 1:1 (vége) | Nyíregyháza – Szombathelyi Haladás 2:0 (vége) | Dunaújváros – Pécsi MFC 3:2 (vége)
Lombard Pápa FC – Debreceni VSC 0:2 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Paksi FC 0:0 (vége)
Dunaújváros PASE
3:2 (0:1)
Pécsi MFC
szombat 01.11.2014, 16:00 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • OTP Bank Liga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik..

Az OTP Bank Liga 13. fordulójában szombaton fogadja a Pécsi MFC együttesét a Dunaújváros PASE csapata.

Az újváros eddig egyetlen meccset játszott a saját stadionjában azt meg is nyerte. A Haladást verték 1:0 ra.
    Plusz még a Pápa elleni 1:1 is hazainak tekinthető, de azt fehérváron játszották. Összességében nincs rossz formában most a hazai csapat. A Ligakupában remekelnek, vezetik a csoport tabelláját. A bajnokságban idegen mérkőzéseken viszont nem megy. Tíz meccs alatt három döntetlen, hét vereség. Az NB1-ben való feljutásuk viszont tavalyi hazai remek szereplésüknek volt nagyrészt köszönhető. Így bizakodóan várják ezt a találkozót is, egy esetleges győzelemmel elkerülhetnek az utolsó pozícióból.Legutóbb februárban kaptak ki otthon!

A Pécsi csapat jelenleg a 13. a tabellán. Ők eddig hazai környezetben szerepelnek gyengén, hét mérkőzés alatt két döntetlen és öt vereség termett. Viszont idegen szereplésük alkalmával öt mérkőzésen csupán egyszer kaptak ki két döntetlen és két győzelem mellett. Legutóbb a Fraditól 2:0-ra vendégként, előtte a Honvédot, és a Debrecent is verték. A Magyar Kupa hétközi mérkőzésén verték otthon a Debrecent 1:0-ra.

A mérkőzés végkimenetele kiszámíthatlan. A hazaiak jók otthon, a vendégek jók idegenben. Abszolút háromesélyes a meccs. A mérkőzés minden fontos pillanatáról tudósítunk.

Tartsanak velünk és nem maradnak le semmiről! Jó szórakozást !

5
    Sárközi szerelt remekül, de utána szabálytalankodott a hazai csapat. Jó helyről jöhet a szabad

8
    Böőr adott remek keresztlabdát a jobb oldalra, de nem sikerült helyzetbe kerülni

13
    Hatalmas helyzetbe került Zsótér, becselezte magát a 16-oson belülre, és csak a kapus volt vele szemben, öt-hat méterről próbálta lepasszolni, de szerencsével kivágták a védők a labdát

15
    Mohl dobja be a labdát, de rögtön elvesztik a pécsiek

16
    Poleksić rúgja ki a labdát, most a középpályán folyik a játék, sok a hiba

17
    Petneházi kapott szabadrúgást, majd nem sokkal ezután a jbob oldali beadás éppen hogy magas volt Petneházinak. Kirúgás jöhet

25
    Hátul passzolgatnak a pécsiek, nehézségekbe ütköznek, amikor támadni akarnak.

29
    A szögletból gól lett. Egy védő belecsúsztatott, de ajtó ablak helyzetbe került BALOGH BÉLA és belőtte.

31
    Újabb nagy helyzetet hagyott ki a hazai csapat, hatalmas 20 méterről érkező lövést eresztett el Nikházi, a kapus szögletre ütötte

32
    A szögletet kifejelték a védők

33
    Hazai bedobás jöhet, fokozódik a tempó érezhetően

34
    Nagy lőtte ki a labdát, többet van a hazai csapatnál a labda, de a gólt mégis a vendégek szerezték.

45+1

Az első negyedórát megnyomta az újváros. Beszoritotta ellenfelét, helyzeteket dolgozott ki, de gólra váltani nem tudták azokat. A Pécs első szögletéből gólt szerzett kisebb szerencsével jutott el Balogh Bélához a labda, és kihagyhatatlan helyzetbe került egy méterre üres kapura belőtte a labdát. Ez a gólt megfogta az újvárost. Kiegyenlitett játék folyt a pályán az első félidőben. Hamarosan folytatjuk. Tartsanak velünk!

46

46
    A hazaiak kezdték a második félidőt.

47
    Egy baloldali beadás ment Orosznak, de nem tudta kapura bólintani.

48
    Villám beadása veszélyes volt, de kifelé pattant.

49
    Szatmári támadott le, de labdát nem tudott szerezni, rövid passzokkal próbálkozik az újváros.

50
    A passz hosszú volt Zsótérnak, kirúgás következik.

51
    A beadás lecsorog, majd egy pécsi védőhöz kerül, aki kivágja a játékszert.

51
    Hazai szöglet jöhet.

52
    Böőr remek beadását követően Zsótér lőtte kapura a labdát, de fölé szállt.

53
    A Dunaújváros legnagyobb lehetősége! Zsótér érkezett a labdára, és fejelt fölé centikkel.

54
    Hazai szabadrúgás 30 méterről.

55
    A lövést a kapus szögletre ütötte.

55
    Egyenlített az újváros !A szögletre nagyszerűen robbant be PETNEHÁZI MÁRK, és védhetetlenül vágta be a labdát. Szép volt!

55
    Az első csere a Pécsi MFC-nél: lemegy Wittrédi, bejön Frőhlich.

56
    Lázár lövése elkerülte a kaput. Teljesen más most a játék képe. Vendég helyzet még nem volt a második félidőben.

58
    Zsótér adta el a labdát, pedig ígéretes helyzet volt, több volt a támadó, mint a védő.

63
    A vendégek térfelén zajlik a játék percek óta.

65
    MÁRKVÁRT DÁVID szerzett szép gólt. Kapott egy pontos passzt, megverte a védőjét, majd a kapus eszén is túljárt. Ellőtte Nagy mellett. Vezet a Pécs

65
    Zsótért váltotta Thiago.

67
    A szabadrúgást után, hatalmas helyzet alakult ki. Thiago nem találta el, de jött a második hullámba Böőr, és mellé vágta. Beleértek, szöglet jöhet.

68
    A második félidő derekánál járunk, próbál egyenlíteni a hazai csapat.

69
    Oroszt rúgták fel, szabadrúgást kapott.

70
    Veszély nem adódott, kirúgás következik.

71
    Nikházi kapott sárgát. Egyenlőre a pontrúgásokból születtek eddig veszélyhelyzetek.