Veszprém FC – Futura-Mosonmagyaróvár 0:4 (vége) | Tatabánya – Tököl VSK 3:0 (vége) | III. kerület – Dorog 0:1 (vége)
III. kerület
0:1 (0:0)
Dorogi FC
szombat 01.11.2014, 13:30 • III. Kerület TVE Sporttelep, Kalap utca/Hévízi út • NBIII - Nyugati csoport

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 13:30 - kor kezdődik..

Szombaton rendezik a legtöbb mérkőzést az NBIII Nyugati csoportjában a 12. fordulóban. A III. Kerület a Dorogot fogadja.
    A Dorog az egyetlen veretlen csapat a csoportban, ám 4 döntetlenjük miatt csak a másodikok a Budaörs mögött. Az előző fordulóban a megyei és egyben bányász rangadón gólnélküli döntetlent játszottak a Tatabányával.
    A Kerület a középmezőnyben, a 8. helyen áll, 4-3-4-es mérleggel. Egy gyengébb széria után az előző fordulóban megszerezték az első győzelmüket idegenben, Sárváron. Hazai pályán még veretlen az óbudai csapat, ennek ellenére a Dorog a találkozó esélyese. Igaz, a "TUE" a Budaörsöt is megizzasztotta, viszont a tabella alsó harmadában lévő ellenfél ellen is szenvedtek már, kiszámíthatatlanok, ha jó napot fognak ki, akkor bizony nem lesz egyszerű dolga a Dorognak, ha veretlenek akarnak maradni...

1

1
    A piros-feketében játszó Dorog kezdte a meccset.

2
    A hazaiak a szokás kék mezükben játszanak.

4
    Szedlár ívelését fogta Kondor.

5
    Bartha elől húzta le a labdát Grósz.

6
    Sitku passza után Skita lőtt a 16-osról, nem sokkal ment mellé!

7
    Lóska beívelt labdája után hazai szöglet következik, az első a meccsen!

8
    A szöglet után kivágódó labdát jó 20 méterről lőtte kapura Bartha kapásból, nagyon szép volt, Grósz a bal felsőnél fogta a labdát.

9
    Horváth feje fölött csúszott el a labda, az ötösről fejelhetett volna a hazai csatár, ha kicsit magasabb.

10
    Most is Horváthot kereste a labda, de nem tudott a védője mellől kapura fejelni.

12
    Skita iramodott meg egy labdaszerzés után, 11-12 méterről lőhetett, Kondor védett szépen.

14
    Bartha középre passzolt labdája volt mély, így Grósz fogta.

15
    Ismét Bartha adta be a labdát jobbról, Hegybányai üresen fejelhetett a kapuval szemben, de fejese középre ment, a kapusé.

17
    Nagyházi vitte földre Barthát, sárga! Nagyjából 35 méterről jöhet az óbudai szabadrúgás.

18
    Nem volt veszélyes Móczó labdája.

21
    Mezőnyjáték zajlott az elmúlt percekben, leült kicsit a meccs, az első negyedórában nagyobb volt az iram.

23
    Pálfalvi a gólvonalon állva mentett Skita lövése után, nagy helyzet volt!

24
    Rögtön a mentés után a túloldalon Bartha éles szögből lőtt, Berkó a gólvonalon mentett, szöglet!

25
    A szöglet már nem volt veszélyes.

27
    Sitku lőtt veszélyesen 14 méterről, de lesen volt.

29
    Móczó bedobása után hazai szöglet következhet, a harmadik.

30
    Ez sem okozott komolyabb veszélyt.

33
    Nagy küzdelem zajlik a pályán, jó az iram, de most nem forognak veszélybe a kapuk.

34
    Lóska ment el most a bal oldalon, becselezte magát a 16-oson belül, de rosszul passzolt.

37
    Továbbra is a küzdelem dominál, nincsenek helyzetek.

39
    Ngahyázi ellen fújt a játékvezető, szabadrúgás kifelé. Ő is és a hazai játékos is a földre került a 16-oson belül.

41
    Horváth futott nagyot egy rosszul hazaadott labdáért, Grósz végül elrúgta előle a labdát.

42
    Sitku tette kapura a labdát 10 méterről, Kondor fogta.

44
    Szabadrúgást kapott a Dorog a 16-os jobb sarkától 4-5 méterre, ez még egy veszélyes szituáció lehet a félidő előtt.

45
    Szedlár ívelését Vigh fejelte kapura, Kondor fogta ezt is.

45+1
    Horváth harcolt ki szögletet a hosszabbítás másodperceiben.

45+1
    Óriásit védett Grósz!! Filó fejelhetett kapura, a bal sarokból szedte ki a kapus.

45+2

Ennyi volt az első félidő! Jó az iram, és a hangulat is eddig, viszont nagy helyzetből csak kevés akadt. Többet birtokolja a labdát a Kerület, de a Dorog játékában is van veszélyes, izgalmas második félidőre van kilátás. Hamarosan folytatjuk!

46

46
    Perovic helyére Kinyik állt be a szünetben.

47
    Hagybányai lövését védte bravúrral Grósz, m ez is les volt.

48
    Az első féidő végéhez hasonló helyről kap szabadrúgást a Dorog, ívelés lesz ez is.

49
    Szedlár ellőtte, rossz volt.

51
    Az első dorogi sarokrúgás jöhet.

52
    Szikes a gólvonalon állva mentett a fejes után, az ismétlés pedig kapufa volt. Nagyon nagy helyzet volt!

53
    A Dorog gólt szerzett!
    GÓÓL! Fürjes beadását SKITA TAMÁS 9-10 méterről a bal alsóba lőtte, félig ollózta, 0-1!

54
    Móczó belőtt labdáját vágták ki Horváth elől.

55
    Cserél a Kerület! Kaszai jön le, a helyére Scheiber állt be.

56
    Scheiber bedobása után Horváth hosszan vette át a labdát, így kirúgással jöhet a Dorog.

59
    Kondor húzta le a dorogi szögletet.

60
    A második hazai csere! Horváth helyén Szűcs.

62
    Sitku lőtt 12 méterről, Kondor nagyot védett, szöglet!

63
    A szöglet után kontrázhatott a Kerület, de a félpályánál labdát vesztettek, visszatámadott a Dorog, Szedlár elől mentett nagyot Kondor.

64
    Jó cselek után SKita passzolt Vighhez, aki 17 méterről lőtt, lövése Filón megpattant, szöglet.

67
    Egy lepattanót lőtt kapásból kapura Hegybányai, de csúnyán fölé ment.

69
    Bartha maradt lent egy ütközés után, de tudja folytatni. Játékvezetői labda.

70
    Szűcs kapott szabadrúgást 18 méterre a kaputól, a baloldalon.

71
    Szikes óriási kapufát lőtt, Grósz mozdulni sem tudott a labdára.

72
    Az utolsó hazai csere! Szikes helyén Krajncz.

75
    Vigh helyére Schultz állt be a Dorog csapatába.

78
    Nem tudja eléggé beszorítani ellenfelét a III. Kerület, a Dorog pedig nem erőlteti a támadást.

80
    Sitku fejelte el a kapus elől a labdát, de a visszafejelt labda pontatlan volt.

82
    Krajncz lövését blokkolta a vendég védelem.

83
    Hauser lőtt sokkal mellé.

84
    Móczó beadása vágódott Hegybányai elé, aki 25 méterről lőtt, Grósz nagyot védett, szöglet!

85
    Móczó lőhetett 10 méterről, kapufa! A második hazai kapufa!

86
    Dorogi szöglet következik.

86
    A kis szöglet nagyon rosszul sikerült, utána pedig Szűcs csúszott rá csúnyán ellenfelére a félpályánál, sárga!

87
    Szedlár lőtt 18 méterről mellé.

88
    Az utolsó csere a meccsen! Sitku jön le, helyén Máruska.

89
    Újabb dorogi szöglet, de nem volt veszélyes.

90
    Hegybányai lőtt ismét távolról, ez azonban nem volt veszélyes.

90+1
    2 perc a hosszabbítás.

90+1
    Filó beívelése után Scheiber elől mentett nagyot a dorogi védelem!

90+2
    Filó reklamálásért kapott sárgát.

90+2

Jó meccs volt, nehezen, de nyert a Dorog, a Kerület így elvesztette hazai veretlenségét. A döntetlen igazságosabb lett volna, hiszen két kapufája is volt a hazai csapatnak, igaz, a gól után volt egy periódus, amikor a Dorog lőhetett volna még egyet. Összességében egy szoros, jó meccset nyert meg a Dorog, sokat érhet még nekik ez a három pont. A hazai közönség is megtapsolja a csapatát.
    Köszönöm a figyelmet. (15:20:28)