Fehérvár AV19 – EHC Black Wings Linz 6:4 (vége)
Fehérvár AV19
6:4 (3:1, 1:1, 2:2)
Steinbach Black Wings Linz
szombat 01.11.2014, 14:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBYSL

Tizenkilencedik meccsét is győzelemmel zárja a Fehérvár AV19 U-20-as csapata! Az elején még jól tartotta magát az ellenfél, a meccs folyamán azonban egyre inkább a Volán vette át a kezdeményező szerepét, és végül magabiztos győzelmet tudott aratni. Mazzag, Pillók, és Lengyel játéka kiemelkedett, ám az egész csapat egy jó mérkőzést hagyhat a háta mögött. Hasonló folytatásban bízva köszönöm meg figyelmüket, a legközelebbi meccsig, a viszontlátásra! (16:31:00)

60:00

59:29
    Tilosra ütötték a vendégek, vissza kell térnie a kapusnak.

59:10
    Hatalmas kavarodás Bors kapuja előtt, négyen álltak a hálóőr előtt.

58:10
    Kapusa nélkül a Linz!

58:10
    A Linz időt kért szűk két perccel a vége előtt.

58:10
    Most tudott megindulni a Linz, Birs védése után buli a fehérvári harmadban.

57:54
    A linzi kapuja előtt folyik a játék, nem férnek a koronghoz a vendégek.

56:57
    Szabó Dániel bombáját védte Janny.

55:16
    Tilosra ütötték a fehérváriak, buli Bors kapuja előtt.

53:32
    Mindkét csapat cserél, a Linzen múlik, hogy végigküzdi még s hátralévő időt, vagy beletörődik a vereségbe.

52:42
    Les miatt szakad meg a fehérvári támadás.

51:46
    A Volán gólt szerzett!
    Jó megjáratta a korongot a Fehérvár, végül Pados László passzát LENGYEL LEVENTE bombázta be a linzi ketrecbe! 6-4 az állás, Lengyel mai második gólját szerezte.

51:29
    A Linz gólt szerzett!
    Gaffal passza után LAURENS OBER indult meg a bal szélen, aki éles szögből rálőtte Borsra a korongot, az pedig a kapuba pattant!

51:00
    Szaller bombáját tolja kapu fölé Janny!

50:01
    Faragott hátrányán a Linz, Vanhala passzát követően STEFAN GAFFAL csökkentette a két csapat közti különbséget! 5-3!

49:24
    És még egy Janny védés, záporoznak most a lövések a kapujára.

49:10
    Janny is bemutatott egy védést.

48:51
    Bors kesztyűjében hal el a linzi lövés.

47:49
    Korbuly találta telibe az egyetlen előtte álló védőt, a korong kikerül a linzi harmadból.

46:21
    Winklert küldik ki könyökhasználatért, miután Szabó Dánielt ütközte le szabálytalanul.

45:58
    Tartjuk a korongot a Linz harmadában, a vendégekből kezd fogyni a harci szellem.

44:11
    Sofron Ádám centerezése után PILLÓK MARTIN vágta be a korongot a linzi kapuba, ezzel már három gólosra növelve a Fehérvár előnyét!

43:12
    Szász Norbert lövése pattan a kapu mellé Janny lövését követően.

42:54
    Tilosra ütötték a vendégek.

42:32
    Szabó lőtt kapura, de ez most mellé szállt.

41:49
    Szabó Pál Krisztián cselsorozata után Janny védte a lövését!

40:36
    A Volán kiegészült, öt az öt ellen a csapatok.

40:16
    Azonnal kiütjük a korongot.

40:01

Tartja az első harmadban megszerzett vezetését a Fehérvár, bár emberelőnyből közelebb tudott férkőzni a Linz. Balogh gólja visszaállította a magabiztosnak mondható előnyt, és innen várhatja a Volán a következő, záró harmadot.

40:00

38:36
    Lengyel Levente kénytelen kiülni a büntetőpadra testre ütésért.

37:49
    Szaller lövése pattan le Janny mellvédőjéről.

37:16
    Gasar visszatett korongja volt pontatlan, indulhat a Fehérvár.

36:33
    Sárpátki lekorcsolyázott a kapu mögé, az onnan visszatett korongot pedig PILLÓK MARTIN pofozta be Janny kapujába!

35:47
    Pillók lövése pattan fölé.

34:47
    Bors védése után pattan a kapu mellé a korong.

34:15
    Hatalmas védéssel mentette meg csapatát Janny az újabb kapott góltól. A Volán kiegészült.

33:08
    Most áll fel a Linz, eddig jól védekezünk hátrányban.

32:11
    Hazai kiállítás, Arany Mátét küldik ki palánkra lökésért.

31:27
    Kiegészült a Linz, nem sikerült a két előnyt kihasználni.

28:58
    Hiába szorítottuk be a linzieket, lövésig nem igen jutottunk.

27:27
    Újabb kiállítás, 2+2 percet kap a linzi palánkra lökésért, és reklamálásért. Kettős előny!

27:18
    Korbuly ellen szabálytalankodott Patrick Gaffal, 2+10 perc a büntetése fejre irányuló támadásért.

25:52
    Fél perc elég volt a Linznek az előny kihasználására!

25:22
    Pados László kapja az első hazai büntetést, bottal lökésért ül ki.

25:16
    Gaffal lövését védte Bors!

24:25
    Pillók tette maga elé szép focis mozdulattal a korongot, a túlerő azonban megakadályozta a megindulást.

23:06
    Borsnak kellett fognia a korongot, és inkább magánál tartotta, nehogy a letámadó védők megszerezzék azt.

22:50
    Sagi ütője alatt csúszik el egy passz, amivel a kapunkig mehetett volna!

21:53
    Nyugalmasabb percen vagyunk túl, tartja a korongot a Volán.

20:51
    Szabó Pált találják meg a vendégek egy passzal, indulhat a Fehérvár.

20:27
    Nem sikerült, a Linz kiegészült.

20:06
    Emberelőnyben kezdi a harmadot a Volán, lássuk, hogy ki tudják-e használni.

20:01

Rögtön az elején sikerült megszereznie a vezetést a Linznek, ám szerencsére szinte azonnal érkezett a válasz Hamvai révén. Onnantól kezdve pedig egyre erősödött a Volán-nyomás, ami a vége előtt öt perccel érett góllá, gólokká: előbb Lengyel, majd Balogh talált a kapuba, aminek köszönhetően 3-1-re vezet a Fehérvár az első harmadot követően!

20:00

19:55
    Vanhala akar valamit nagyon Mazzgatól, a magyar csatár azonban nem figyelmen kívül hagyja ellenfele sportszerűtlen viselkedését.

19:20
    Jól játssza eddig előnyét a Volán, ám most ki tudták ütni a vendégek a korongot.

19:04
    Sárpátki lövése pattan a védőhálóra Janny védését követően.

18:27
    Marton Markot küli ki a játékvezető két percre, bottal való lökésért.

18:27
    Prácser gyönyörű lövését kellett Jannynak bravúrral fognia!

17:11
    Marad támadásban a Volán, Mazzag lövése szállt kapu fölé.

15:20
    Alighogy megszereztük a vezetést, itt a következő találat! Szász passza után BALOGH BENCE húzta be a rövid oldalon a pakkot Janny mellett, aki nem ért át elég gyorsan. 3-1 a Volánnak!

15:04
    Reisz Áron tálalt szépen LENGYEL LEVENTE elé, aki Janny lábai között a kapuba küldte a korongot! 2-1, megszerezte a vezetést a Fehérvár!

14:49
    Stefan Graffal próbált meg Bors kapuja előtt húzogatni, de a védők a helyükön voltak.

13:58
    Szabó Pál Krisztián használta ki, hogy a csere miatt hiányos volt még a vendég csapat! Kicselezett két védőt, elhúzta a kapus mellett, a fonák lövést azonban nem tudta eléggé felemelni, így Janny védeni tudott!

13:24
    Szabó Danitól vette el két védő a korongot, akik azonban tilosra ütötték azt.

12:23
    A nagy helyzeteket a Volán alakítja ki, a Linz inkább a távoli lövésekben bízik.

11:59
    Újabb veszélytelen linzi lövés szállt el Bors kapuja mellett.

11:00
    Korbuly bombáját védte Janny szép mozdulattal.

10:16
    Arany távoli lövésébe Szabó Pál Krisztián próbált beleérni, de korong végül Janny ölében kötött ki.

09:52
    Szabó passza után Mazzag lőhetett kapura, azonban Janny védte a próbálkozást.

08:59
    Öt az öt ellen könnyebben fel tudunk állni, mint emberelőnyben.

08:08
    Keményen védekezik a Linz a kék vonala előtt, nem egyszerű bevinni a korongot.

07:30
    A Linz kiegészült

07:22
    Egy blokkolt lövés után hagyja el a korong a Linz harmadát.

06:43
    Most tudtunk felállni, de egy rossz passzt követően megint fel tudtak szabadítani a linziek.

05:59
    Egyelőre nem tudunk felállni, kilövik a korongot, a vendégek.

05:30
    A mérkőzés első kiállítását a vendégek szenvedik el, Gaffal büntetése kettő perc akadályozásért.

04:46
    Vanhala lövése se jelent veszélyt Bors kapujára.

04:09
    Placek lőtt a kék vonalról, a védők blokkolni tudták.

03:52
    Sárpátki passzába érnek bele, indulhat a Linz.

03:19
    Pillók bombáz a kapu fölé.

02:26
    Borsnak kellett először egy éles szögből, majd egy középről eleresztett lövést hárítania!

01:44
    Villámgyorsan itt az egyenlítés! Szaller passzából HAMVAI SZILÁRD indult meg, aki gyönyörűen felvarrta a kapus válla fölött a rövid felsőbe a pakkot! Két perc sem telt el, és már 1-1 az állás!

00:46
    STEFAN GAFFAL ellen szabálytalankodtak gólhelyzetben, a megítélt büntetőt pedig magabiztosan bevágta Bors mellett a bal felsőbe! 0-1 a Linz javára!

00:39
    Korbuly kapott pontatlan passzt, indulhat a Linz

00:10
    Elkezdődött a mérkőzés, a Volán hozta el a korongot.

00:01

Legutóbbi mérkőzésén alaposan meg kellett küzdenie a győzelemért a Fehérvár AV19 U-20-as csapatának a MAC Budapest ellen, de végül sikerült a Volánnak megszereznie 17. győzelmét az idei kiírásban. A mai ellenféllel, a Black Wings Linz csapatával, már találkozott a szezon során a Fehérvár, rögtön az első fordulóban. Kocsis Ferencék akkor 6-0-val küldték haza ellenfelüket, akik azóta 10-szer tudtak diadalmaskodni, ami a csoport negyedik helyére elegendő. Meglátjuk, hogy mire megy egymással a két csapat, tartsanak velünk 14:30-tól, ha egy fontos pillanatról sem szeretnének lemaradni!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 14:30 - kor kezdődik..

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 2. Hamvai (Szaller), 16. Lengyel (Reisz, Mazzag), 16. Balogh (Szász, Mazzag), 37. Pillók (Sárpátki, Mazzag), 45. Pillók (Sofron), 52. Lengyel (Pados, Sárpátki) – 1. Gaffal (bünt.), 26. Sagi (Winkler), 51. Gaffal (Vanhala), 52. Ober (Gaffal)

Fehérvár AV19: Bors (Kornakker) – Arany, Korbuly, Pillók, Sofron, Sárpátki – Takács, Szaller, Szabó P., Mazzag, Szabó D., Pados, Lengyel, Prácser, Reisz, Hamvai – Balogh, Szász
    Steinbach Black Wings Linz: Janny (Lehner) – Vanhala, Urstöger, Ober, Gaffal, Gaspar – Schaurhofer, Gaffal, Winkler, Placek, Sagi – Lindner, Auer, Marton, Freunschlag