Fehérvár AV19 – EHC Black Wings Linz 6:4 (vége)
Fehérvár AV19
6:4 (3:1, 1:1, 2:2)
Steinbach Black Wings Linz
szombat 01.11.2014, 14:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBYSL

46:21
    Winklert küldik ki könyökhasználatért, miután Szabó Dánielt ütközte le szabálytalanul.

38:36
    Lengyel Levente kénytelen kiülni a büntetőpadra testre ütésért.

32:11
    Hazai kiállítás, Arany Mátét küldik ki palánkra lökésért.

27:27
    Újabb kiállítás, 2+2 percet kap a linzi palánkra lökésért, és reklamálásért. Kettős előny!

27:18
    Korbuly ellen szabálytalankodott Patrick Gaffal, 2+10 perc a büntetése fejre irányuló támadásért.

25:22
    Pados László kapja az első hazai büntetést, bottal lökésért ül ki.

18:27
    Marton Markot küli ki a játékvezető két percre, bottal való lökésért.

05:30
    A mérkőzés első kiállítását a vendégek szenvedik el, Gaffal büntetése kettő perc akadályozásért.

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 2. Hamvai (Szaller), 16. Lengyel (Reisz, Mazzag), 16. Balogh (Szász, Mazzag), 37. Pillók (Sárpátki, Mazzag), 45. Pillók (Sofron), 52. Lengyel (Pados, Sárpátki) – 1. Gaffal (bünt.), 26. Sagi (Winkler), 51. Gaffal (Vanhala), 52. Ober (Gaffal)

Fehérvár AV19: Bors (Kornakker) – Arany, Korbuly, Pillók, Sofron, Sárpátki – Takács, Szaller, Szabó P., Mazzag, Szabó D., Pados, Lengyel, Prácser, Reisz, Hamvai – Balogh, Szász
    Steinbach Black Wings Linz: Janny (Lehner) – Vanhala, Urstöger, Ober, Gaffal, Gaspar – Schaurhofer, Gaffal, Winkler, Placek, Sagi – Lindner, Auer, Marton, Freunschlag