Real Sociedad – Málaga CF 0:1 (vége) | Athletic Bilbao – Sevilla 1:0 (vége) | Villarreal – Valencia 1:3 (vége)
Levante – UD Almería 2:1 (vége) | Elche CF – RCD Espanyol 2:1 (vége)
Elche CF
2:1 (1:0)
RCD Espanyol
vasárnap 02.11.2014, 21:00 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Primera División

A végén kibekkelte a hazai kis csapat és otthon tartották a 3 pontot. Az első félidőben az Espanyol fölé emelkedtek, de a második félidőben két piros lapnak köszönhetően 9 emberre fogyatkoztak és beálltak teljesen védekezni, igaz kaptak egy tizenegyes gólt, de azon kívül állták a sarat és elléptek a kieső helyekről, az Espanyol viszont marad a középmezőnyben ezzel a vereséggel.

Köszönöm, hogy Velünk tartottak! (22:52:13)

90+3

90+2
    Az első akadályt sikeresen elhárítja az Elche, a szögletet kifejelik a visszatett labda pedig nem használható, kirúgás következik.

90+1
    Szöglethez jut az Espanyol.

90
    4 perc a hosszabbítás! A spori nem kicsinyeskedett, de vajon kibírja-e az Elche vagy összeomlik?

89
    Rodriguez helyén Albacar folytatja.

88
    Jonathas kap sárgát beszédért.

87
    A szögletet Stuani fejeli kapura, de fogja Tyton.
    STUANI - 2:1

86
    Az Espanyol gólt szerzett!
    STUANI értékesíti a büntetőt és ezzel visszahozta csapatát a sírból! Megcsillant az esély a vendégek előtt miután az Elche 9 emberre fogyatkozott.

86
    A játékvezető büntetőt ítélt.

85
    Cisma is második sárga lapja után kap egy pirosat! Nehéz helyzetbe hozta a csapatát.

83
    A pályán maradt 10 játékos mindegyike a sajáttérfelén védekezik és élet-halál harcot vív szinte a 3 pont otthon tartásáért.

82
    Folyamatosan záporoznak az Espanyol beadások és ívelések a kapu előterébe, de a védelem jól teszi a dolgát.