Magyarország – Franciaország 1:2 (vége) | Olaszország – Szlovénia 4:3 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
Olaszország
4:3 (0:0, 2:0, 1:3 - 1:0)
Szlovénia
csütörtök 06.11.2014, 19:10 • Újpesti jégcsarnok, Bp. Megyeri út • U20 Négy Nemzet torna

61:50
    Olaszország gólt szerzett!
    Gólszerző TAUFERER. Assziszt: Beber. Várható volt, hogy ezt már nemigen tudják kihúzni a szlovénok; Philipp Beber passzából IVAN TAUFERER szerzi emberelőnyből az olaszok győztes gólját! 4-3

48:01
    Szlovénia gólt szerzett!
    Gólszerző HADZIC. Assziszt: Logar. Ezúttal a rövid szlovén emberelőny is elég volt a gólhoz, Miha Logar passzát SEBASTJAN HADZIC lőtte be! Újra egyenlő: 3-3

42:54
    Gólszerző G.MORINI. Nem estek össze az olaszok a bekapott két gyors gólt követően! GIUSEPPE MORINI egyéni akcióból talált be Trelc kapujába! 3-2 megint az olaszoknak!

42:35
    Gólszerző GLAVIC. Assziszt: Pazlar. A jelek szerint vérszemet kaptak a szlovénok! Mitja Pazlar átadásából GASPER GLAVIC ütötte a korongot az olaszok kapujába, kiegyenlítve ezzel az állást! 2-2

40:54
    Gólszerző JEZOVSEK. Assziszt: Kraigher és Vincec. Ezt a fórt most gyorsan kihasználták a szlovénok! Luka Kraigher és Luka Vincec passzai után ZAN JEZOVSEK talált az olasz kapuba! 2-1

37:59
    Gólszerző COSTA. Assziszt: G.Morini és Dantone. Az első értékesített emberelőny a mérkőzésen, Giovanni Morini és Dantone játéka után DANIEL COSTA növelte az olaszok előnyét! 2-0

21:37
    Gólszerző LAMBACHER. ALEX LAMBACER találatával az olaszok szereztek vezetést a második harmad elején, gólpasszos nélküli a találat! 1-0 Olaszország javára!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 22. Lambacher, 38. Costa (G.Morini, Dantone), 43. G.Morini, 62. Tauferer (Beber) – 41. Jezovsek (Kraigher, Vincec), 43. Glavic (Pazlar), 49. Hadzic (Logar)

Olaszország: Kapusok: Armand Pilon, Mantovani
    Hátvédek: Cordiano, Marcello, Tauferer, Costa, Ploner, Seeber, Soravia, Beber
    Csatárok: Magnabosco, Pace, Olivero, Lancsar, Barnabo, Dantone, Purdeller, De Zanna, P.Morini, G.Morini, Lambacher, Conci. Szövetségi edző: Erwin Kostner

Szlovénia: Kapusok: Us, Trelc
    Hátvédek: Kompolsek, Kraigher, Logar, Tarman, Jeklic, Zorko, Lampic, Srpcic
    Csatárok: Kalan, Pem, Simsic, Majkic, Chvatal, Ograjensek, Jezovsek, Potocnik, Hadzic, Vincec, Pazlar, Glavic. Szövetségi edző: Gorazd Drinovec

Játékvezetők: Haszonits Miklós, Sós Zoltán – Vas Mátyás, Soltész Áron