Magyarország – Olaszország 3:1 (vége) | Franciaország – Szlovénia 2:4 (vége)
Magyarország
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Olaszország
péntek 07.11.2014, 13:00 • Újpesti jégcsarnok, Bp. Megyeri út • U20 Négy Nemzet torna

Fantasztikus győzelmet aratott Magyarország az egy divízióval feljebb szereplő olaszok ellen. A meccs legeredményesebb pontszerzője Galló volt, aki három gólpasszt osztott ki, a három gólszerzőnk pedig Terbócs, Szabó és Schmál volt. Ezután az óriási bravúr után a torna záró napján Chernomaz fiai Szlovéniával ütköznek meg, azokkal a szlovénekkel, akik az olaszokhoz hasonlóan divízió I/A-asok, de az olaszoktól kikaptak tegnap hosszabbítás után. Remek találkozóra van kilátás tehát holnap is.

Magyarország U20 – Olaszország U20 3:1

Köszönöm a figyelmet! (15:19:50)

60:00

58:43
    Ezt az emberhátrányt is kibekkelték a magyarok és már nagyon közel a győzelem.

56:43
    Hamvait harmadszorra is kiállították 2 percre, ezúttal könyökhasználatért.

56:00
    Négy percet kell már csak kihúznia a magyar csapatnak.

53:00
    Továbbra is őrzi két gólos előnyét a magyar válogatott, tehát már nagyon közel van a győzelemhez.

46:25
    Magyarország gólt szerzett!!

Gólszerző: SCHMÁL, Assziszt: Galló és Vincze. Kivédekeztük az emberhátrányt, majd rá húsz másodpercre betaláltunk. SCHMÁL KRISTÓF lőtte a harmadik magyar gólt. Galló a harmadik gólpasszát jegyezte és Vincze is feliratkozott az assziszt listára. 3:1

46:04
    Visszajöhetett Hamvai, kivédekeztük a hátrányt.

44:04
    Hamvait küldték ki a játékvezetők immár másodszor a mérkőzésen, ezúttal gáncsolásért.

40:01

Megnyerték a magyarok a második harmadot 1:0-ra. Szabó szerezte emberelőnyből a gólt, Galló pedig a második asszisztját jegyezte. Emellett a mieink és az olaszok is kihasználatlanul hagytak egy-egy emberfórt. Negyedóra szünet után folytatódik a mérkőzés.

40:00

33:23
    Ezt most kihúzták az olaszok kapott gól nélkül.

31:23
    Plonert megint kiállították 2 percre és ismét bottal akasztás miatt, meg lehetne duplázni a magyar előnyt.

28:12

Gólszerző: SZABÓ. Assziszt: Galló, Szaller. Ismét megszerezte a vezetést magyar csapat, hiszen a negyedik emberelőnyös helyzetet már kihasználta. SZABÓ PÁL KRISZTIÁN ütötte a gólt Szaller, majd Galló közvetlen passza után. Gallónak ez már a második asszisztja volt ezen a meccsen. 2:1

27:05
    Bernabót is bottal akasztásért küldték ki, újabb magyar lehetőség.

22:57
    Kiegészültek a magyarok, ezt most sikerült kivédekezni.

20:57
    Az eddigi egyetlen magyar gólt szerző Terbócsot állították ki bottal akasztásért.

szollope

Gólok és gólpasszok: 3. Terbócs (Galló, Jászai), 29. Szabó (Galló, Szaller), 47. Schmál (Galló, Vincze) – 17. Dantone (Costa, G.Morini)

Magyarország: Kapusok: Kornakker, Arany
    Védők: Kovács, Stipsicz, Herszényi, Jászai, Hruby, Szaller, Herner
    Csatárok: Reisz (A), Schmál, Erdély (A), Terbócs, Kocsis (C), Szabó, Mazzag, Hamvai, Vincze, Kiss, Tóth, Keresztury, Galló. Szövetségi kapitány: Rich Chernomaz

Olaszország: Kapusok: Armand Pilon, Mantovani
    Hátvédek: Cordiano, Marcello, Tauferer, Costa(A), Ploner, Seeber, Soravia, Beber
    Csatárok: Magnabosco, Pace(A), Olivero, Lancsar, Barnabo, Dantone, Purdeller, De Zanna, P.Morini, G.Morini(C), Lambacher, Conci. Szövetségi edző: Erwin Kostner

Játékvezetők: Halassy Gy., Kincses G. – Ozsváth Á., Berger Á