Olaszország – Dél-Korea 3:4 (1:2 szétlövés után) | Magyarország – Lengyelország 4:6 (vége)
szétlövés vége (1:2)
Olaszország
3:4 (2:0, 0:1, 1:2 - 0:1)
Dél-Korea
szombat 08.11.2014, 14:30 • Káposztásmegyeri Jégpalota, Budapest • Négy Nemzet Torna

Az olasz csapat legjobbja Mark Demetz, míg a koreaié Park Woo Song lett. (16:58:04)

Az ázsiai csapat ma nem azt az arcát mutatta, amit tegnap, igazán nagy lelki erőről tettek tanúbizonyságot, hiszen 2 gólos hátrányból fordítva szerezték meg a 2 pontot.

3. serie
    1:2
    Peruzzo lövését fogja Park, ezzel nyer Korea.

0:0
    Demetz fogja az első koreai próbálkozást.

Szétlövés kezdete.

Mivel a hosszabbításban nem született gól, így szétlövés következik a jégfelújítás után. Ne menjenek sehova!

65:00
    A hosszabbítás befejeződött.

64:55
    Kim Wonjun lövése sem megy be, Demetz lábbal ezt is hárítja. Az olaszoknak még lövésük sem volt a hosszabbításban.

63:30
    Oh Hyun Ho lövését üti ki a botossal Demetz. Szeretnék azt a plusz pontot a z ázsiaiak.

62:10
    Park Woo Sang lövése jön ki Demetzről, de ismétlésre nincs lehetőség.

61:24
    Kim Hyeok távoli emelése hullik bele Demetz lepkésébe.

60:39
    Kapura lövésig jutó koreai támadás majd sorcserék mindkét oldalon.

60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.

4 a 4 ellen fog folytatódni a játék.

Rendes játékidőben nem dőlt el a mérkőzés, 5 perces hosszabbítás következik, amin a 3. pont sorsáról döntenek.

57:50
    Zanatta próbálkozott a túloldalon, nem ért kaput a lövés.

57:00
    Demetz tenyerel rá a korongra, bedobás következik az olasz kapu előtt.

54:43
    Dél-Korea gólt szerzett!
    Egy végletekig kijátszott helyzet után talál be a koreai csapat emberelőnyös helyzetben. Minden pályán levő fehér mezes játékos a koronghoz ért, míg végül BRIAN WILLIAM YOUNG talált be a kapuba.

53:39
    Kim Ki Sung is megereszt egy lövést, de ez sem jut be az olasz kapuba.

53:20
    Kim Sang Wook bombáját magabiztosan fogja Demetz a lepkéssel.

53:10
    Olasz kiállítás. Marchetti büntetése 2 perc bottal akasztásért.

52:05
    Hazaiak teljes létszámban.

51:30
    Sokkal aktívabb, kapura veszélyesebb a koreai csapat az utóbbi percekben, azonban az egyenlítő gólt nem sikerül megszerezni.

50:30
    Koreai les.

50:24
    Cho újabb bombát ereszt meg, ezúttal is védeni tud Demetz.

49:58
    Olaszország kerül hátrányba 2 percre, ugyanis túl sok játékos volt a jégen.

49:58
    Cho fonákkal kapura tett korongja elszáll egy kicsivel a ketrec mellett.

49:00
    Insamo kap korongot a jobb oldalon, kicsit közelebb lopakodik a kapuhoz és lő, Park pedig hárít.

48:19
    Olasz tilos felszabadítás.

47:21
    Olaszország gólt szerzett!
    Egy középre játszott korong találta most meg a megfelelő embert. Marchetti – Willeit volt a korong útja, majd Végül ALEX FREI elé került, aki rutinosan elpasszolta Park mellett a játékszert.

46:39
    Egy új mérkőzés kezdődik most, izgalmas utolsó 13 perc elé nézünk.

45:21
    Szinte a semmiből szerez gólt a koreai csapat. Lee tálalt nagyszerűen KIM HYEONG elé, aki nem sokat állítgatott a korongon, szinte a kékről ellőtte és Demetz alatt be is csúszott a kapuba.

45:01

44:23

44:20
    Cho tör kapura, majd teszi hátra a korongot az érkező társak elé, csak sajnos senki nem érkezett.

43:15
    Kim Sang Wook lövése után cikázik át a korong a lábak között, de Demetz védi a lövést.

42:17
    Kiállítás az olasz csapatból. Simon Kostner büntetése 2 perc testre ütésért.

42:10
    Marchetti próbálkozása jön ki Park mammutjáról.

41:45
    Olasz les.

41:20
    Peruzzo próbálkozása megy el a kapu mellett a másik oldalon.

40:10
    Az első támadás a koreai csapaté. Kim Hyung Joon kap egy korongot a kapu mögül, de eltörik a botja a lövésnél, pedig jó helyről próbálkozhatott.

40:01

A második harmad inkább a büntetésekről szólt, mint a játékról. Az olasz csapat 22, míg a koreai 8 perc büntetést szedett össze a 20 játékperc alatt. Bár voltak kettős előnyben is a fehér mezesek, gólt szerezni mégis egyenlő létszámnál sikerült a harmad első percében. Az utolsó játékrészre tehát 2-1-es állással fordulnak a csapatok.

37:51
    Kiállítás a koreai csapatból. Kim Hyeok büntetése gáncsolásért.

37:51
    Kim Ki Sung beadott korongja felett üt el az érkező társ. Ez nagy helyzet lehetett volna.

37:10
    Mindkét csapat teljes létszámban.

36:30
    Koreai helyzetek az emberelőnyös szituációban, de gólt nem sikerült szerezni.

34:49
    Újabb olasz büntetés, Rampazzo 2 perc korongfogásért.

34:42
    Páros kiállítás, Kim Sang Wook és Zanatta büntetése egyaránt 2 perc durva játékért.

34:42
    Olasz helyzet után kisebb dulakodás alakul ki a koreai kapu előtt, aminek 2 kiállítás az eredménye.

33:21
    Kiállítás az olasz csapatból. Glira büntetése 2 perc bottal akasztásért.

32:53

31:30
    Hatalmas koreai helyzet, a korong átjut Demetz alatt, de megáll a gólvonal előtt. A kapura törő koreai játékost meg tudja előzni egy védő, aki kivágja a pakkot.

31:15

30:50
    Az egyik olasz büntetés is letelik, 4 a 4 ellen folytatódik a játék.

30:34
    Koreai les.

29:33
    Az egyik koreai kiállítás letelik. 4 a 3 ellen folytatódik a játék.

29:30
    Radunske szerez majdnem gólt, Demetz vetődve védeni tud.

29:11
    Újabb kiállítás, ezúttal a koreai csapatból. Ahn Jinhui büntetése 2 perc akadályozásért.

29:04
    A koreai csapat időt kér, utána 4 a 3 ellen folytatódik a játék.

29:04
    Újabb olasz kiállítás. Trivellato büntetése 2 perc akadályozásért.

28:50
    Kiállítás az olasz csapatnál is. Marchetti büntetése 2 perc akadályozásért.

28:30
    Kim Ki Sung szerez korongot az olasz kék vonalnál, de gyorsan szerelni is tudják, nincs belőle támadás.

27:33
    Kiállítás a koreai csapatból. Ahn Jungyun büntetése 2 perc korongfogásért.

27:06
    Cho lövése hal el Demetz lepkésében.

26:48
    Koreai les.

26:03
    Megjött a koreaiak lövőkedve a szépítő találat után, próbálkoznak most már messzebbről is, de egyelőre nem sikerül újfent túljárni Demetz eszén.

25:10
    Lee lövése most pontatlan volt, elkerülte a korong a kaput.

24:41

24:32

23:40
    Újabb koreai lövés, megint a kapu mögüli passz után, de ezúttal Demetz védeni tud.

22:43
    Radunske kerül helyzetbe, de a lövését hárítja Demetz a botos kezével.

22:28
    Kiállítás az olasz csapatból. Frei büntetése 2 +10 perc fejre irányuló támadásért.

22:20
    Az utóbbi pillanatokban beszorul a fehér mezes csapat, és egy csúnya ütközés után az egyik koreai játékos marad lent. Szerencsére nem kell orvosi segítség, de a játékos elhagyja a pályát.

20:51
    Egy, az olasz kapu mögül induló akció végén szereznek gólt a koreaiak. A gólszerző KIM SANG WOOK. Assziszt: Radunske

20:15

20:01

A gyors olasz gól után mintha kicsit bealudtak volna a csapatok, nagyjából 10 percen keresztül puhatolózó játék folyt csak. Ezt a kék mezesek unták meg hamarabb és kapcsoltak magasabb fokozatra. Több helyzetük is volt, ezek egyikéből végül Peruzzo révén gólt is szereztek. A koreai csapat, bár nagyon akarta az egyenlítést és a harmad végén több jó próbálkozásuk is volt, nem tudott szépíteni. Az olaszok egy áthúzódó büntetés miatt 13 másodpercig hátrányban lesznek a következő játékrész elején.

20:00

19:57
    Cho lövése a harmad utolsó momentuma, a pakk azonban lejön a blokkról, ezzel véges is az első játékrésznek.

19:39

19:38

19:29
    Oh Hyon Ho bombáz közvetlen közelről, de Demetz leér a sarokra, így nincs meg a szépítés.

19:11

18:12
    Kiállítás a másik oldalon is. Marchetti büntetése 2 perc bottal akasztásért.

17:24
    Kiállítás a koreai csapatból. Botfogásért kap 2 percet Ahn Junghyun.

17:07
    DANIEL PERUZZO kap egy ige-igen szemfüles passzt a jobb oldalról Goi-tól és éppen a toll hegyével tud csak belepiszkálni, de ez pont elég volt ahhoz, hogy becsapja Parkot. Assziszt: Goi és Oberdorfer

16:38

16:15
    Glira tüzel messziről, a bombája centikkel kerüli el a kaput.

15:46

14:00
    Dulakodás az koreai kapu előtt. Marchetti kap egy pár pofont a védőktől, de nincs újabb kiállítás.

13:46
    Kiállítás a koreai csapatból. Young büntetése 2 perc botfogásért.

13:30
    Radunske robban rá egy eladott korongra az olasz kapu előtt, de a botja eltörik, így nem tud érdemben beavatkozni.

13:06
    Újabb Park védés, rákapcsoltak az olaszok.

12:30
    Trivellato és Nicolao előtt alakul ki helyzet, többször is Csak Park Kye Hoon nagyszerű védéseinek köszönhetően marad el a gól.

12:09
    Oh korcsolyázott lesre.

11:30
    Kim Ki Sung nagyon aktív a mérkőzésen. Újfent ő lő kapura, a pakk Demetz ölébe hullik.

11:00
    Sokat változik a korong birtoklás, egyik csapat sem tudja tartósan magánál tartani a pakkot.

10:00
    Ahn távoli próbálkozása a plexin csattan.

09:30
    Nicolao ad középre egy korongot háttal a kapunak, jól bele is érnek a társak, ám a koreai kapus bravúros spárgával védeni tud.

08:41

08:30
    Sullmann középre lőtt korongjába senki sem ér bele, így az elcsúszik a kapu előtt.

08:00
    Újra Kim Ki Sung vezeti az akciót, de a pontatlan passzoknak köszönhetően gyorsan elveszítik a korongot.

06:20
    A koreai akciók rendre kimerülnek a kapura lövés előtt, de a vezetés tudatában az olasz csapat sem akar vagy tud komolyabb akciókat vezetni.

05:45
    Koreai les.

05:30
    Jobbára a koreai harmadban zajlik a játék egyenlő létszámnál is.

04:35

04:30
    Kim Ki Sung szerez korongot a semleges harmadban, de gyorsan elhal az akció.

04:00
    Előnyben most nem tud kapura lövésig jutni az olasz csapat, jól védekeznek a fehér mezesek.

03:10
    Trivellato előtt akad egy nagy helyzet, de az olasz játékos nem tudja átvenni a korongot rendesen így a kapura lövése is elég suta.

02:35
    Kiállítás a koreai csapatból. Suh büntetése 2 perc palánkra lökésért.

01:35
    ANTON BERNARD korongbevitele olyannyira jól sikerült, hogy az olasz játékos egy szép összjáték végén a kapuba is betalál. Assziszt: Peruzzo, goi

01:15
    Bernard egy szép korongátvétel után tör be a koreai harmadba.

00:33
    Ahn veszít korongot az olasz kapu mögött, de nem tudnak kijönni a harmadukból a kékek.

00:04
    Az olasz csapat hozza el a korongot és vezetheti az első támadást Nicolao révén, Park ezt hárítja könnyedén.

00:01

A játékvezetők már a pályán, hamarosan érkeznek a csapatok is és kezdetét veszi a mérkőzés.

Olaszország: Demetz (Kosta) – Rampazzo, Oberdorfer (A), Nicolao, Wunderer, Insam – Willeit (A), Hofer, Peruzzo, Bernard (C) – Zanatta L., Zanatta M., Kostner D., Kostner S., Marcchetti – Trivellato, Glira, Sullman, Frei, Andergassen

Dél-Korea: Park K.H. (Dalton) – Kim W., Kim Y. H. (A), Radunske, Kim S. W., Kim K. S. – Young, Ahn J., Ahn J., Shin, Park W. S. (C) – Kim H., Oh, Cho (A), Kim H. J., Sung – Suh, Lee, Swift

Játékvezetők: Kincses Gergely, Radzik Tomas – Kis-Király Barna, Soltész Áron.

Tegnap szoros mérkőzésen a honosított játékosai nélkül felálló olasz válogatott kikapott Lengyelország csapatától. Ma a tegnap a mieinktől szintén kikapó Dél-Korea lesz az ellenfél. Az ázsiai csapat talán a leggyengébbnek mondható a tornán résztvevő 4 csapat közül de gyorsak, jók korcsolyáznak és az utolsó pillanatig küzdenek a pályán. Érdekes mérkőzés várható, tartsanak velünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 14:30 - kor kezdődik..

urimate

Gólok és gólpasszok: 2. Bernard (Peruzzo, Goi), 18. Peruzzo (Goi, Oberdorfer), 48. Frei (Willeit, Marchetti) – 21. Kim Sang Wook (Radunske), 46. Kim Hyeok (Lee), 55. Young (Swift, Cho)