RK Radnicki Kragujevac – Veszprém 24:28 (vége)
RK Radnicki Kragujevac
24:28 (16:15)
Telekom Veszprém
szombat 08.11.2014, 18:15SEHA Liga

A végén kiengedett a Veszprém, de a nehéz kezdés után és a rettentően furcsa bírói felfogás ellenére így is magabiztosan szerezte meg újabb győzelmét a magyar csapat, továbbra is 100%-os mérleggel vezeti SEHA-Liga csoportját.

A fordulópont Mikler Roland beállásával következett be, onnantól jó 12 percen át csak egyetlen gólt kapott Roland, rengeteget védett, a végére kb 50%-os mérlegre "rontott", mert a záró percekben már nem védekeztünk olyan jól.

Elől Marguc kiemelkedett 9 góljával, de szépen termelt Iváncsik, Nilsson, Sulic és Ugalde is. Lékai visszatért, két gólt is szerzett és sok gólpasszt kiosztott. Megvan a három pont, ez a lényeg. A második félidei védekezés már igen jól sikerült.

Radnicki Kragujevac – MKB-MVM Veszprém: 24-28!
    ---- (19:40:12)

60
    Mérkőzés vége. (24:28)

60
    Eladtuk elől, de közben újabb gólt kapunk az utolsó másodpercben átlövésből, TOMIC a szerzője. (24:28) (24:28)

60
    Lerohanásgólt szerez a Kragujevac, RAJICEVIC. (23:28) (23:28)

60
    Középről lőttünk át, de a felső léc hárított a kapus helyett. (22:28) (22:28)

59
    Schuch védekezett jól. (22:28) (22:28)

59
    Ebben a játékrészben egyelőre csak 6 gólt szerzett a Radnicki. (22:28) (22:28)

59
    Már csak a gólkülönbség kérdéses. (22:28) (22:28)

58
    MARGUC kilencedik góljával kiemelkedik, ezt a hetest is beverte. (22:28) (22:28)

58
    Nilsson harcolt ki hétméterest. (22:27) (22:27)

58
    Kancel Ottó érkezett a pályára nálunk. (22:27) (22:27)

57
    Továbbra sem kapkod a támadásoknál a Radnicki, lassan csak három perc hátra. (22:27) (22:27)

57
    SULIC emberrel együtt dobja be beállóból, védője nagyjából 5 méteren védekezett. (22:27) (22:27)

56
    Ha ezt most belövi az MKB, alighanem eldönti a meccset. (22:26) (22:26)

56
    SMIGIC lőtt gólt talpról a bal oldalról. (22:26) (22:26)

55
    Mikler véd egy talpról megeresztett lövést, de a szerbeknél marad. (21:26) (21:26)

55
    Mikler védése után Marguc kapott indítást, de nem tudta jól átvenni. (21:26) (21:26)

54
    Lékai pihen már a padon, 20 percet játszott Máté a visszatérésekor, elég jól. (21:26) (21:26)