VfL Wolfsburg – Hamburger SV 2:0 (vége) | Borussia Dortmund – Borussia M'gladbach 1:0 (vége)
VfL Wolfsburg
2:0 (1:0)
Hamburger SV
vasárnap 09.11.2014, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Bundesliga

A Wolfsburg teljesen megérdemeleten nyert 2-0 -ra. Hamburg semmit nem mutatott a tudásából, wolfsburgi csapat végig kézben tartotta a mérkőzést. Így tehát a Wolfsburg tovább üldözi Bayern Münchent. (17:21:51)

90+2

90+1
    Két perc hosszabbítás következik.

90
    Beadás után egy veszélytelen Nafiu fejes, de Benaglio könnyedén fogta.

89
    Bendtnert állították meg lesen.

89
    Előreívelésekkel próbálkozik Hamburg – sikertelenül.

86
    Szépen kijátszott Wolfsburg helyzet,de az utolsó passzba hiba csúszott, Hamburgi védő kifejelte a labdát.

85
    Olic helyén Bendtner a pályán.

83
    Guliavogui helyén Malanda Adje a pályán.

83
    Stieber elé került a labda, aki fordulásból jobbal lőtt,de főlé szállt a labda.

78
    Guliavogui lőtt, de Drobny védett. Meghúzódott a lába lövés közben, vagy görcsöt kapott, ápolni kell.

77
    De Bruyne kapott jó labdát bal oldalon,de beadását bedobásra mentik.

77
    Hamburgi szabadrúgás, de beadás nem veszélyes.

75
    Középen folyik a játék, a Wolsburg őrzi előnyét.

72
    Wolsburgi labdabirtoklás jellemzi az elmúlt perceket.

70
    Jansen helyén Stieber a pályán.

69
    De Bruyne ment el bal oldalon, de passza nem talált célt.

66
    Hunt kapott sárgát Behrami buktatásáért.
    HUNT - 2:0

63
    A Wolfsburg gólt szerzett!

Szabadrúgás utáni kontrában de Bruyne végigviszi a fél pályán, majd Aaron Hunthoz passzol, aki higgadtan kkihasználta a ziccert és ellőtte Drobny mellett.

62
    Van der Vaart lőtt 17 méterről, blokkolták.

61
    Naldo mentett Van der Vaart elől a 16-oson belül.

60
    Szöglet után Olic fejelhetett, de fölé ment.

60
    Guliavogui lőtt 20 méterről, Drobny szépen tolta szögletre.

59
    Ostrzolek adta lövésre Van der Vaartnak, de nem jutott el a kapuig a lövés.

57
    Knochet kell ápolni, a fejét fájlalja a védő.

56
    Perisic indította Olicot, aki könnyelműen emelte a labdát a kapu mellé 16 méterről.

55
    Lesen állították meg wolfsburgi játékost.

54
    Olic próbálkozott a jobb oldalon, de veszélyt nem teremtett.

52
    Ostrzolek beadása ment el a fejek felett.

51
    Álmosan kezdődött a második félidő, a szabadrúgáson kívül nem sok minden történt.

50
    Van der Vaart adta be középre szabadrúgásból, Westermann csúsztatta meg, de kicsit fölé ment.

49
    Vieirinha lökött, szabadrúgás Hamburgnak.

46

Az első félidőben a Wolfsburg birtokolta többet a labdát, magabiztosan játszanak, egy hamburgi figyelmetlenség kellett a vezető gólukhoz. A vezetés összességében megérdemelt. Tartsanak velünk a második félidőben is!

45+1

45
    Lasogga két szabálytalanságot követ el egymás után, meg is kapja érte a sárgát.

44
    Mezőnyjáték folyik a pályán, nagyrészt wolsburgi labdabirtoklással.

42
    Perisic ússza meg szabálytalankodását szóbeli figyelmeztetéssel.

41
    Huntot lökték fel a középpályán. Az előreívelésből kirúgás lett.

39
    Vieirinha tekerte be jobb külsővel, Olic elől Drobny ütötte el.

38
    Knoche fejelte szépen haza a labdát. A Wolsburgnál van a labda az elmúlt percekben, uralják a középpályát.

37
    Vieirinha lőtt 20-ról, de nem volt veszélyes.

35
    De Bruyne külsővel lőtt középre, de a kapus a helyén volt, leszedte a labdát.

34
    Naldo engedte ki a labdát, kirúgás.

32
    Perisic adta be jobbról a labdát, de Bruyne lőtt kapásból, ami éppen a kapu jobb oldala mellett ment el.

32
    De Bruyne lőtt 25 méterről, de elakadt a védőben.

30
    Beadás Benaglio kezében halt el.

29
    Hamburgi szabadrúgás, Müller lövi, de kifejelték a védők.
    OLIC - 1:0

28

Szögletet kapáslövére küldték De Bruyne-nek, aki lőtt is, majd IVICA OLIC beleszúrt, ami a kapu bal oldalában kötött ki.

27
    Behrami fejelte szöglletre a labdát, nagy hiba volt, mert üvöltött a kapus, hogy az övé a labda.

26
    Olicot találták lesen.

25
    Van der Vaart szögletét Benaglio húzta le könnyedén.

25
    Van der Vaart szabadrúgása után szögletre ment a védelem.

24
    Csodálatosak a hazai drukkerek, naygon jó atmoszférát varázsolnak a stadionba.

23
    Lasogga beadásából sem lett veszély.

22
    Hunt szabadrúgásból beadta a labdát, de rövidre sikerült, könnyedén tisztáztak.

21
    Ostrzolek kapott sárga lapot buktatásért.

21
    Bal oldalról érkező beadás magas volt Olicnak.

20
    Holtby indított volna, de Knoche szépen mentett, így nem lett veszély.

18
    Hunt lőhetett 14 méterről tisztán, de belelőtte a védőbe.

18
    Diekmeier kap sárgát szabálytalanságáért.

17
    De Bruynet sodorták el, nincs sárga lap.

15
    Ostrzolek beadását követően Vieirinha ellen szabálytalankodnak középen, szabadrúgás kifelé.

15
    Van der Vaart belelőtte a sorfalba a szabadrúgást.

14
    20 méterről szabadrúgást kap a Hamburg..

12
    Középen adogatnak a csapatok.

11
    Knoche indította volna Olicot, de labdája hosszú lett, kirúgás következik.

10
    Hátul passzolgat a Wolfsburg, nehezen jönnek előre.

9
    Holtby lövését védte könnyedén Benaglio.

7
    Perisic fejelhetett közelről, de Drobnyba fejelte a labdát. Nagy helyzet volt!

6
    A csapatok ismerkednek egymással, próbálják feltérképezni az ellenfél játékát.

5
    Lasogga szabálytalankodott az ellenfél tizenhatosánál.

2
    Gustavo próbálta meg átemelni Drobnyt – sikertelenül.

1
    Wolfsburg kezdte a mérkőzést.

1

A tabella 2.helyezettje fogadja a 6. helyen álló Hamburgot.

A Wolfsburg ragyogóan kezdte a szezont és 20 ponttal a 2. helyen található, 6 győzelemmel, 2 döntetlennel és két vereséggel. Utolsó 5 mérkőzését megnyerték, ezen a mérkőzésen is ők az esélyesek.

A Hamburg együttese jelenleg osztályozós pozícióban van 2 győzelemmel, 3 döntetlennel és 5 vereséggel. Legutóbbi mérkőzésen a Leverkusent verték Van Der Vaart tizenegyesével. Most is szeretnének bravúrt szerezni, hogy minél messzebbre kerüljenek a kieső pozícióktól.

Vajon a Wolfsburg továbbra is üldözi a müncheni alakulatot, vagy a Hamburg kerül közelebb a bentmaradáshoz? Tartson velünk és kövessük együtt a mérkőzés alakulását!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik..