VfL Wolfsburg – Hamburger SV 2:0 (vége) | Borussia Dortmund – Borussia M'gladbach 1:0 (vége)
VfL Wolfsburg
2:0 (1:0)
Hamburger SV
vasárnap 09.11.2014, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Bundesliga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik..

A tabella 2.helyezettje fogadja a 6. helyen álló Hamburgot.

A Wolfsburg ragyogóan kezdte a szezont és 20 ponttal a 2. helyen található, 6 győzelemmel, 2 döntetlennel és két vereséggel. Utolsó 5 mérkőzését megnyerték, ezen a mérkőzésen is ők az esélyesek.

A Hamburg együttese jelenleg osztályozós pozícióban van 2 győzelemmel, 3 döntetlennel és 5 vereséggel. Legutóbbi mérkőzésen a Leverkusent verték Van Der Vaart tizenegyesével. Most is szeretnének bravúrt szerezni, hogy minél messzebbre kerüljenek a kieső pozícióktól.

Vajon a Wolfsburg továbbra is üldözi a müncheni alakulatot, vagy a Hamburg kerül közelebb a bentmaradáshoz? Tartson velünk és kövessük együtt a mérkőzés alakulását!

1

1
    Wolfsburg kezdte a mérkőzést.

2
    Gustavo próbálta meg átemelni Drobnyt – sikertelenül.

5
    Lasogga szabálytalankodott az ellenfél tizenhatosánál.

6
    A csapatok ismerkednek egymással, próbálják feltérképezni az ellenfél játékát.

7
    Perisic fejelhetett közelről, de Drobnyba fejelte a labdát. Nagy helyzet volt!

9
    Holtby lövését védte könnyedén Benaglio.

10
    Hátul passzolgat a Wolfsburg, nehezen jönnek előre.

11
    Knoche indította volna Olicot, de labdája hosszú lett, kirúgás következik.

12
    Középen adogatnak a csapatok.

14
    20 méterről szabadrúgást kap a Hamburg..

15
    Van der Vaart belelőtte a sorfalba a szabadrúgást.

15
    Ostrzolek beadását követően Vieirinha ellen szabálytalankodnak középen, szabadrúgás kifelé.

17
    De Bruynet sodorták el, nincs sárga lap.

18
    Diekmeier kap sárgát szabálytalanságáért.

18
    Hunt lőhetett 14 méterről tisztán, de belelőtte a védőbe.

20
    Holtby indított volna, de Knoche szépen mentett, így nem lett veszély.

21
    Bal oldalról érkező beadás magas volt Olicnak.

21
    Ostrzolek kapott sárga lapot buktatásért.

22
    Hunt szabadrúgásból beadta a labdát, de rövidre sikerült, könnyedén tisztáztak.

23
    Lasogga beadásából sem lett veszély.

24
    Csodálatosak a hazai drukkerek, naygon jó atmoszférát varázsolnak a stadionba.

25
    Van der Vaart szabadrúgása után szögletre ment a védelem.

25
    Van der Vaart szögletét Benaglio húzta le könnyedén.

26
    Olicot találták lesen.

27
    Behrami fejelte szöglletre a labdát, nagy hiba volt, mert üvöltött a kapus, hogy az övé a labda.

28
    A Wolfsburg gólt szerzett!

Szögletet kapáslövére küldték De Bruyne-nek, aki lőtt is, majd IVICA OLIC beleszúrt, ami a kapu bal oldalában kötött ki.
    OLIC - 1:0

29
    Hamburgi szabadrúgás, Müller lövi, de kifejelték a védők.

30
    Beadás Benaglio kezében halt el.

32
    De Bruyne lőtt 25 méterről, de elakadt a védőben.

32
    Perisic adta be jobbról a labdát, de Bruyne lőtt kapásból, ami éppen a kapu jobb oldala mellett ment el.

34
    Naldo engedte ki a labdát, kirúgás.

35
    De Bruyne külsővel lőtt középre, de a kapus a helyén volt, leszedte a labdát.

37
    Vieirinha lőtt 20-ról, de nem volt veszélyes.

38
    Knoche fejelte szépen haza a labdát. A Wolsburgnál van a labda az elmúlt percekben, uralják a középpályát.

39
    Vieirinha tekerte be jobb külsővel, Olic elől Drobny ütötte el.

41
    Huntot lökték fel a középpályán. Az előreívelésből kirúgás lett.

42
    Perisic ússza meg szabálytalankodását szóbeli figyelmeztetéssel.

44
    Mezőnyjáték folyik a pályán, nagyrészt wolsburgi labdabirtoklással.

45
    Lasogga két szabálytalanságot követ el egymás után, meg is kapja érte a sárgát.

45+1

Az első félidőben a Wolfsburg birtokolta többet a labdát, magabiztosan játszanak, egy hamburgi figyelmetlenség kellett a vezető gólukhoz. A vezetés összességében megérdemelt. Tartsanak velünk a második félidőben is!

49
    Vieirinha lökött, szabadrúgás Hamburgnak.

50
    Van der Vaart adta be középre szabadrúgásból, Westermann csúsztatta meg, de kicsit fölé ment.

51
    Álmosan kezdődött a második félidő, a szabadrúgáson kívül nem sok minden történt.

52
    Ostrzolek beadása ment el a fejek felett.

54
    Olic próbálkozott a jobb oldalon, de veszélyt nem teremtett.

55
    Lesen állították meg wolfsburgi játékost.

56
    Perisic indította Olicot, aki könnyelműen emelte a labdát a kapu mellé 16 méterről.

57
    Knochet kell ápolni, a fejét fájlalja a védő.

59
    Ostrzolek adta lövésre Van der Vaartnak, de nem jutott el a kapuig a lövés.

60
    Guliavogui lőtt 20 méterről, Drobny szépen tolta szögletre.

60
    Szöglet után Olic fejelhetett, de fölé ment.

61
    Naldo mentett Van der Vaart elől a 16-oson belül.

62
    Van der Vaart lőtt 17 méterről, blokkolták.

63

Szabadrúgás utáni kontrában de Bruyne végigviszi a fél pályán, majd Aaron Hunthoz passzol, aki higgadtan kkihasználta a ziccert és ellőtte Drobny mellett.
    HUNT - 2:0

66
    Hunt kapott sárgát Behrami buktatásáért.

69
    De Bruyne ment el bal oldalon, de passza nem talált célt.

70
    Jansen helyén Stieber a pályán.

72
    Wolsburgi labdabirtoklás jellemzi az elmúlt perceket.

75
    Középen folyik a játék, a Wolsburg őrzi előnyét.

77
    Hamburgi szabadrúgás, de beadás nem veszélyes.

77
    De Bruyne kapott jó labdát bal oldalon,de beadását bedobásra mentik.

78
    Guliavogui lőtt, de Drobny védett. Meghúzódott a lába lövés közben, vagy görcsöt kapott, ápolni kell.